Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
aniusiuniuniawins napisał(a):

kurna dobry humor dziewczynki mają to już... zmienić dilera...Mój Boże szok!!!!


ja to w żartach powiedziałam ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


zuziek wiem!!! do porządku musze towarzystwo sprowadzić:PP


Gosia ... moaj te zna rece i rece ale położyłam do leżaczka teka na policzek i cii ciiic iiic iiiiciiiciii i z płaczu usneła aaa jeszcze pielucha na oczy bo bez pieluchu Maja nie uśnie... mi sie serce rozpierdzieliło na 1000kawałków ale no musze coś robić bo mnie zajedzie .... a ważyć bedzie coraz wiecej...
ale winowajce tego czynu zlego mam i dzisiaj mu reprymenre dam... i pacne w ucho... to kontubentos 😁
kurna jakie to słowo jest mega zabawne dla mnie KONKUBENTOS 😁 konkubent :d lol lol 🤪

ide kurna obied robić bo mamuśka z pracy wróci i bedzie f o c
aa nio i starałam sie do kartonów mańki rzeczy za małe poskładac... i popłakałam sie... jakie to śliczne, niektóre rzczy tylko raz miała na sobie...

plan musze obmyslić jakiś... zmiana konkubenta i kolejny dzidziuś 😁
plan number 2. zmiana konkubenta i bez dzidziusia
plan number 3 zostane szczęliwym singlem z dzieckiem :F (to mi najbardziej odpowiada)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka zdrówka dla córci:* jak będzie trzeba to wiadomo- w szpitalu przynajmniej fachowa opieka. Ale trzymam kciuki żeby nie trzeba było 😉

Ania - a ten sam konkubent i to samo dziecko? już 100 % że odpada??
Chociaż ja swojego małżowina też czasem bym na innego zamieniła 😜

Mały zasnął.. i obudził się. Ale Kub śpi więc teściowa bawi Matiego a ja mogę popisać coś.. jak się uda bo idzie mi to jak ja pierdole 😞
A w ogóle to nie mówiłam Wam ale gin mi wczoraj odmówił zastrzyku antydzieciowego... głupek:/ i powiedział, że da mi tabletki... no chyba oci.. a kto niby tego pilnować będzie?? 😮 Jak będę miała trzecie dziecko to on na nie łoży 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie płacił Ci mówię;p
a tak na serio to muszę z nim jeszcze pogadać.. bo ja jestem zdecydowana - nie chcę nigdy więcej rodzić.. nie chcę ryzykować, że zapomnę tabletki.. nie chcę też do końca życia myśleć o gumach.. fuck off... a taka byłam z doktorka do tej pory zadowolona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki co u was? widze ze samopoczucie do podzialu 🙂 ja dzisaij mialam brata z synkiem w odwiedzinach meza wykurowalam i posprzatalam wszystko zrobilam porzadki gdzie sie dalo 🙂 i juz teraz tylko pranie zrobie malutkiemu zeby miec z glowy pozniej moze zabraknac mi czasu i pouczyc sie musze na rachunkowosc. bo egzamin mam w niedziele 😞 boje sie jak cholera ale coz jakos trzeba to zaliczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwinka ja to uczenie się już olewam. i tak poprawki będę mieć z wszystkiego przez zaległości... staram się teraz prace pisać:/ ale w tym burdelu co to urósł na moich oczach w tym tyg to się myśleć nie da:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalatwilam sobie w szkole z dyr. ze mam zwolnienie i noatki mam od kolezanek i frekwencji mi nie licza. I jest wszysto ok tylko ze jak ja nic z tej rachunkowosci nie kapuje to mi to nic nie da 😞 Gosiu a jaka prace piszesz mgr? ja niestety nie studiuje wszystko przez AHE. ale to odrebna historia ale byla taka afera rok temu z ta lodzka szkola i akurat na drugi rok procedor sadawo-administracyjnych szlam. I sie zjebbalo bleee. Nawet pieniedzy nie oddali. a placilismy tylko nam powiedzieli ze przykro im ale zamykaja nasz oddzial i ze mozemy isc na inne uczelnie. A inne nas nie chcialy bo to juz pazdziernik byl. A nasi szybko nas ponformowali o tym. a szkoda slow. Chcialam byc prawnikeim a teraz to widze jaka ta spawiedliwosc jest. Kompletnie nie ma wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja i tak bie podziwiam ze z 2 małych chłopaczków dajesz rade... naprawde zuch z ciebie dziewczyna... co do szkoły jebac... płacisz wmagasz...!!

no i co ja tu jeszcze chciałam hmmm jak przypomni mi sie to napisze... buziaki słodziaki dla Mateuszka Kubusia, Zuzulki naszej, Klaudusi zeby zdrowa była!!! nio i oczywiście dla MIRABELUCHNY mojej śpiącej królewny 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja co do szkoly placisz ymagasz. Ja tez jestem pelna podziwu dla Ciebie i wszystkich juz obecnych mam 🙂 Przedtem kolezanki mi mowily ze kobieta ktora ma dziecko jest bardziej zorganizowana niz kobiea bez dzieci i rodziny ogolnie. Cos w tym prawdy jest co? pozdrawiam brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam :*
hehe ja chce właśnie przejść na tabletki ale tylko z tego względu że chce rodzic jeszcze jedno albo dwójke a po zastrzykach ciężko zajść... ale w twoim przypadku zastrzyki nawet wskazane :P

ehhh biorę się za sprzątanie :P (a mi się nie chce)

a i prosimy o głosiki 🙂 http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/2599
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój niby też by trzeciego bąka chciał.. ALe to nie na moje nerwy 😉
Chociaż kto wie.. może teraz mam za dużo na głowie. może kiedyś zmienię zdanie 😜
Co ma być to będzie 😉 jeśli mamy mieć kolejne dziecko kiedyś to i tak będziemy mieć 😉 nawet po zastrzykach 😜

Zagłosowane 😉

Malwinka jak Ci uczenie się idzie? Bo mi pisanie to jAK KREW Z NOSA 😞 nie mam z czego pisać i weny nie mam 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to samo patrze na bilanse i konta aktywne i pasywne i śmieje się sama do siebie jak ja mam to zrozumieć. Co ma byc to bedzie jak zalicze to dobrze jak nie to trudno zrobie drugie podejscie. Teraz kumpel jeszcze mi zaoferowal ze jak mu napisze kilka prac z prawa to zarobie kase. 🙂 Wiec tutaj teraz przenosze swoja cala uwage. Kasa sie przyda a rachunkowosc jak mam zdac to zdam jak nie to nie hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dzięki,Klaudia już zdrowa 🤪 🤪 🤪
moja dzidzia przeszła sobie trzydniówkę,rano pojawiła się wysypka,gorączka w nocy zeszła,wczoraj czytałam o tym i modliłam się,żeby rano pojawiła się wysypka no i tak było 🙂 lekarz stwierdził trzydniówkę i się cieszę,bo już zdrowa,nic nie musi brać i przeszło jej 🙂 a bałam się że jeśli tak przechodzi ząbkowanie (swoją drogą ząbki też idą) to się to może długo ciągnąć i się będzie męczyć,albo że to coś poważniejszego...a trzydniówki same się pojawiają i znikają,więc nie ma powodu do niepokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka to super że młoda już zdrowa 🙂 jeśli moja dostanie kropek to tez pewnie bedzie trzydniówka 😁 hehe tyle że moja nie ma gorączki 🤨

GoGr pewnie jak macie mieć to bedziecie mieli 🙂 ja chciałabym trójke ale jak finansowo wyrobimy 😁 hehe a jak nie to dwójka wystarczy 😁 hehe aaa i dodałam linka z głosowaniem do suwaczków 🙂 jak coś to codziennie można głosować 🙂 i oczywiście dziękuje w imieniu Agniesi za głosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
Malutka to super że młoda już zdrowa 🙂 jeśli moja dostanie kropek to tez pewnie bedzie trzydniówka 😁 hehe tyle że moja nie ma gorączki 🤨

GoGr pewnie jak macie mieć to bedziecie mieli 🙂 ja chciałabym trójke ale jak finansowo wyrobimy 😁 hehe a jak nie to dwójka wystarczy 😁 hehe aaa i dodałam linka z głosowaniem do suwaczków 🙂 jak coś to codziennie można głosować 🙂 i oczywiście dziękuje w imieniu Agniesi za głosy 🙂

ja już też głosowałam 😜
i także chciałabym trójkę dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...