Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maja ja kupuje te same łóżeczko co ty no i jeszcze szafę, przewijak i półkę wiszącą z tej serii 🙂 Podobają mi się takie proste mebelki, kiedyś chciałam wszystko na kolorowo, a teraz nie wyobrażam sobie innych niż białe 🙂 Mam fioletowo kremowe ściany w pokoju małej więc białe mebelki będą idealne 🙂 Co do wózków to niestety ciężko coś kupić bez dłuższego zastanowienia, taki wybór 🙂 Ja na wagę na szczęście też nie muszę patrzeć, niby mieszkam na 2 piętrze, ale wózek śmiało mogę zostawiać na dole.
Ja z rzeczy dla małej to mam ciuszki, wanienkę, kosz na pampersy, maxi cosi cabrio fix (do samochodu), kojec i butelki + laktator takie do karmienia, a reszta w styczniu 🙂 Jeszcze tak na prawdę to mi się nie śpieszy, wierzę, że moja niuńka urodzi się o czasie 🙂
Kołyska super, a co myślicie o koszach wiklinowych???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my akurat białego łóżeczka nie kupimy, bo już w dużym pokoju, który robi za salon mamy białe meble 😜
na wagę wózka też nie muszę zbytnio patrzeć, bo ja mieszkam na parterze! 😜 jest kilka schodków, ale to nie problem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam fajną szkołę, nie trzeba czekać na zapisy, płacisz po każdej lekcji (za 2 h za mnie i męża płacę 24 zł) i nie muszę być na wszystkich zajęciach, bo kurs trwa cały czas, jak coś ominę to za kilka tygodni znów to będzie. Każdy dochodzi tam kiedy chce ;-) No i ta cena ;-) Jakbym poszła na taki kurs gdzie z góry się płaci to nie wiem czy by mi kasę zwrócili za to jak nie mogłam chodzić. Wróciłam do łóżka, bo po tym małym sprzątaniu znów mi trochę stwardniał brzuch, ale teraz leżę grzecznie i już nie wstaję, aż do jutra. JA nic specjalnego nie szykuję na Sylwestra, bo siedzimy w domu. Może przyjdzie Miśka kolega z pracy to upiekę zapiekankę ;-) Dobrze, że On przyjdzie, przynajmniej będę miała powód, żeby się ładnie ubrać i pomalować, bo inaczej pewnie bym leżała w dresie ;-) Teście Nas pieska zostawiają do opieki bo się biedak boi petard ;-( Ale za rok My możemy iść a Oni popilnują Pawełka, tylko nie wiem czy Ja będę już gotowa go zostawić komuś ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIunia to naprawde fajna szkola! Ja wlasnie wyszperalam ze w miejscowosci moich rodzicow jest szkola rodzenia za darmo - orzy szpitalu! Dzwonie tam jutro zeby sie wypytac i zapisac!
A teraz uciekam z pracy i lece na zakupy bo tutaj dzsiaj sklepy czynne do 20 a wyprzedaze kusza! Ozezwe sie wieczorkiem, odpoczywajcie brzuchatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłam jedną szkołę rodzenia w Zabrzu i napisałam do tej położnej email 😉 zobaczymy co mi odpisze, ile kosztuje i w ogóle 🙂 a najlepsze jest to, że jest położną w szpitau w Gliwicach gdzie ja będę rodzić! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny!
Byłam dzisiaj na kontroli i USg i jestem w szoku bo moja mała waży już 2095g, ale niestety mam drozdze po raz kolejny i do końca ciąży muszę brać Nystatynę po jednej tabletce na noc, ale mała rośnie zdrowo a to najważniejsze!
Po wizycie pojechaliśmy na małe zakupy i oczywiście wpadłam w trans kupowałam bez opamietania!
Oczywiście pojechalismy tez coś przekąsic bo cały dzień poza domem no i zachcianka na KFC została zaliczona!
jeśli chodzi o cięcie cesarskie to tak jak pisała bodajże samantka to po cieciu ciężko jest się poruszać nie mówiąc juz o tym że nie ma możliwości opieki nad własnym dzieckiem bo nie ma siły żeby podnieść dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Edyta twoje dziecko to w ogóle wielkie! ;-) heheh.. Dziewczyny chciałam Was zapytać, bo ja mam takie białe upławy, taki jakby śluz... ma któraś z Was takie coś jeszcze oprócz mnie? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też tak mam to normalne, tylko właśnie tak jak Niunia napisała, jeśli zmieni kolor lub pojawi się krew albo jak zacznie brzydko pachnieć to trzeba iść do lekarza, bo może to świadczyć o infekcji... A zwiększona ilość białego śluzu jest zupełnie normalna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...