Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale wspaniałe nowiny!!! Edytka, Monisia i Neli!!! To już mamy 9 szczęśliwych Mamuś, prawda? Bo jeszcze M_corazon, Marta, Ammi, Oktawia, Katee, Dg3003... Pominęłam kogoś? I czy dobrze kojarzę, ze to jest 7 Córeczek i 2 Synków (u Oktawii i Neli)? Czy mi się pomieszało?

Dziewczyny, please - nie zostawiajcie mnie tylko samej w ciąży! Bo mam wrażenie, że będę chodzić w ciąży do czerwca... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No życzę Wam wszystkim Jeszcze-Brzuszkowym-Mamusiom porodów jak najbliżej terminu (sobie również) 🙂 Chociaż nie mam nic przeciwko, żeby zacząć rodzić dzisiaj. No i życzę wam i sobie szybkich porodów (no może tylko żebym zdążyła dziś jeszcze umyć włosy 😉 ).
Zauważyłyście sporą przewagę Dziewczynek? Czy jest tak jak mi się wydaje 7:2 z tych Dzieciaczków co już po drugiej stronie brzuszka?
Wychodzi na to, że Chłopczyki wolą sobie dłużej posiedzieć w brzuszku...
Bo jeszcze ja (Synek),
Niunia (Pawełek),
Emka (Antoś),
Samantka (Nikola),
Tuska (Alanek),
Aniulek (Synek),
Gerda (Synek),
Tygrysek (Synek),
Matlega (chyba Córcia..?)
Kaczuszka (Córcia),
na pewno kogoś pominęłam... hmm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie i dwupaczki 🙂 Witam po długiej nieobecności - dużo by opowiadac! Widzę że już tyle się brzuszków rozpakowało??!! Kurcze ale im dobrze 🙂

WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK A POZOSTAŁYM ŻYCZĘ SZYBKICH PORODÓW 😆
(sobie również bo ja nadal w dwupaku) a tak bym już chciała byc po! Już mi strasznie ciąży ta ciąża!
U mnie chyba się narazie nic nie zapowiada na poród bo w sumie chyba żadnych oznak nie mam bo już tyle tu dziewczyn pisało że mają jakieś skurcze itp i dalej nic. Ja też je mam i chyba muszę się przyzwyczaic. Choc torba do szpitala w końcu spakowana 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A widzicie, moja córcia nie chce wychodzić :P 🙂
Jespere, nie martw się sama nie zostaniesz, jeszcze sporo nas do rozpakowania, a poza tym ja to na pewno po terminie będę :P 🙂
Matlega tak sobie niedawno myślałam o tobie, że dawno nie zaglądałaś, myślałam, że może urodziłaś...
U mnie torba już też dawno spakowana... tylko coś Małej się nie spieszy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja_P napisał(a):
Uwaga Uwaga mamy kolejna mamusie Neli 🙂 Wlasnie napisala do mnie smsa.Urodzila wczoraj o 23.33 wazy 3600 i ma ok 56 cm..Jest bardzo zmeczona, poniewaz trwalo to ok 21 godzin.



No to chyba na dobre rozwiązał się woreczek... 😉 Gratulacje przeogromne dla WSZYSTKICH mam - tych, które już tulą swoje skarby i tych oczekujących z coraz większą niecierpliwością (w tym dla mnie oczywiście 😉) Pozdrawiam cieplutko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu Edyta, Neli gratuluję! 😘

powiem Ci matlega, że ja też niedawno zastanawiałam się nad tym, że nie zaglądałaś długo i myślałam, że już jesteś po..
no to na nowo się widzę rozkręciły nasze dzieciaczki! 😉 mojemu coś się nie spieszy, uparciuszek mały! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety jeszcze nie rozpakowana jestem! A co do tych typów to widzę że rozpakowują się te osoby, które najmniej były obstawiane 🙂 a te które były typowane do szybkiego porodu nadal są ciężaróweczkami 🙂 Tak czy inaczej i tak wszystkie już niedługo bedziemy tulic swe maluszki 🙂 przecież się nie da ciągle w ciąży chodzic! Oby Niunia szybciutko urodziła bo jej to już lekarz chyba z miesiąc temu zapowiadał poród a tu dalej nic! Ja bym już chyba z niecierpliwości nie wytrzymała! Oklask dla Ciebie 🙂 i dla całej reszty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia spokojnie - teraz już może być tylko lepiej 🙂 Jesteś już bardzo blisko, by utulić swojego Pawełka. Na Twoim miejscu byłabym nieco zdenerwowana przed nieznanym (wiesz szpital i te sprawy) a jednocześnie uradowana ogromnie (w końcu się dowiesz, na czy stoisz i czy jeszcze długo tak postoisz 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny spanikowałam, dociera do mnie, że może urodzę i zaczęłam się jeszcze mocniej bać. A jak sobie nie poradzę, jak się będę bała go wziąć na ręce. Cały czas wiedziałam, że jestem w ciąży, ale teraz do mnie dotarło chyba tak na serio. Cały czas chce mi się płakać. Czy można mieć Baby bluesa prze porodem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przekazuję od Edytki wiadomość 🙂)) Napisała, że jej Kornelcia jest bardzo grzeczna i daje jej odespać te wszystkie noce i dnie 🙂)) we wtorek może wyjdzie i wtedy nam na brzuszku napisze jak to było 🙂))
Niunia, środek tygodnia... hmmm... wolałabym początek :PPP jutro na mojego Taty imieniny 😁
Ogólnie to zaczął mnie kuć brzuch na wysokości pępka z prawej strony i plecy... ale ja się nie nastawiam, że to jest to. Zwalam to na hmmmm.... jedzenie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia ze wszystkim sobie dasz rade, nie przejmuj się!! Matka natura nas przez 9 miesiecy przygotowywała na powitanie maleństwa - na pewno sobie poradzimy wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia ze wszystkim sobie dasz rade, nie przejmuj się!! Matka natura nas przez 9 miesiecy przygotowywała na powitanie maleństwa - na pewno sobie poradzimy wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...