Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc dziewczyny 🙂
na wstępie wieeeeelkie gratulacje dla Niuni 🙂 w końcu się doczekała 🙂 pewnie teraz wpatrzona w swojego Pawełka 🙂
Tuska to u Ciebie poród też pewnie już na dniach skoro mówisz że dużo tego było 🙂 mi kilka dni temu troche też wypadło ale nie dużo, taki przezroczysty bez krwi więc się na rodzenie jeszcze nie zapowiada!
Emka trzymam kciuki, pewnie dzisiaj Ty też bedziesz może tulic swoje Maleństwo 🙂 na pewno wszystko bedzie dobrze, lekarze wiedzą co robią!
Pozdrawiam miłego dnia dla wszystkich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Na pewno się wszystko rozkręci! Niunia z Monisią zaczęły rozpakowywanie tych typowanych do porodu a Ty wśród nich też byłaś więc szykuj się, coś czuję że bedziesz następna 🙂 i głowa do góry, wiem że to czekanie jest najgorsze, mi jeszcze zostało parę dni ale też każdy skurcz i i zaczynam myślec że może już się zaczęło. Swoją drogą to siedzę już trochę jak na bombie zegarowej, tylko czekac jak wybuchnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się ciesze z powodu Niuni 🙂
eMKa odwagi Kochana(!) może następnym razem jak tu zajrzysz będziesz już z Antosiem 😁

Co do rankingu imion nasz syneczek widnieje w pierwszej 30-tce, zaś moje własne w baaaardzo wysoko w pierwszej 10-tce 😮 ale nic to przed ok 30 laty nie było aż tak popularne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMKa mi napisała: " Hej ja w szpitalu. Położna zrobiła mi badania, ale lekarze maja mnie w dupie. Wiec siedze i czekam i nie wiem co dalej. Dodatkowo łóżka nie ma, a jak nie zaplacimy 2000 pln to misiek ze mna nie moze byc. Ogolnie dupa."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, ja też... Marzec wydaje się być taki długi, choć przecież dobrze wiemy, że to juz jest TEN MIESIĄC, w którym utulimy nasze Dzieciąteczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
eMKa mi napisała: " Hej ja w szpitalu. Położna zrobiła mi badania, ale lekarze maja mnie w dupie. Wiec siedze i czekam i nie wiem co dalej. Dodatkowo łóżka nie ma, a jak nie zaplacimy 2000 pln to misiek ze mna nie moze byc. Ogolnie dupa."


No to sobie bidulka wybrała szpital 🤢 2000 za łózko dla osoby towarzyszącej, to chyba drożej niż w hotelu Emirates Palace 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny sms brzmi: "no niestety w moim mądrym szpitalu porody są płatne:P tak sobie zarabiają. Lekarz dyżurny mnie badał i ma z ordynatorem podjąć decyzje co dalej. No zobaczymy. Mam nadzieje, że ten mój gin nie zapomnial zadzwonic do tego ordynatora. Mam sie uzbroic w cierpliwosc. Smiac mi sie chce, bo tu remont, wierca itd. I jak tu rodzić? A niemowlaczki i tak śpia:P"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W koncu Niunia sie doczekala 🙂 Gratuluje rodzicom slicznego malenstwa, widzialam fotke 🙂
Trzymam kciuki za Emke. Mam nadzieje, ze juz dzisiaj urodzi i nie beda jej tam meczyc.
Tuska to moze zdazysz przed piatkiem i nie beda musieli Ci wywolywac.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem ale teraz mam ból brzucha, który promieniuje na plecy.. taki dziwny ból, ale czop nie był z krwią, więc to raczej jeszcze nie dziś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMKa mi właśnie napisała, że dalej żyje w słodkiej niewiedzy..
po prostu dobija mnie to wszystko, ja nie wiem, już się boję iść do szpitala..ciekawe jakie ja będę miała przeżycia ! ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neli25 napisał(a):
Ja tylko na chwilke, nie jestem na bierząco, więc kto jeszcze urodził ?? my już jesteśmy w domu a referat o porodzie przygotuje pózniej 🙂


nasza Niunia jest już z Pawełkiem,urodził się wczoraj około 22:00 🙂, prawie 4 kilogr 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny sms od eMKi: "No teraz już wiem co i jak. Dostanę jakiś balonik na wywołanie skurczy, a jak nie pomoże do rana to kroplówkę, więc pewnie mnie trochę pomęczą 😁"
ech przynajmniej wie, że Antoś za niedługo będzie z nią, a ja my dalej żyjemy w niewiedzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że tu cichutko! 😜
no a eMKa napisała kolejnego smsa:
"Godzine temu zalozyli mi ten balonik. Miałam ktg ale nie wyszly zadne skurcze. A najśmieszniejsze jest to, że ja czułam 5 i to bolesnych. I komu tu wierzyć? Nie chce panikować, żeby nie powiedzieli, że przesadzam, więc siedzę cicho. Misiek poszedł do domu. Jak sie zacznie to przyjdzie. Ehh ale przecież już się zaczęło 😞"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie, że Niunia ma już swojego skarba przy sobie 🙂
eMKa się teraz trochę pomęczy i też już niedługo będzie miała swoje maleństwo, tylko szkoda, że ją teraz mąż zostawił i poszedł do domu...powinien być z nią teraz, pewnie jej ciężko tam samej... Mój będzie cały czas ze mną (przynajmniej mam taką nadzieje), bo nie wiem jak bym dała sobie radę sama...
tuska8 rzeczywiście jakoś tutaj dzisiaj cicho...dzisiaj ładna pogoda, więc może dziewczyny wybrały się na spacer albo spędzają ten dzień ze swoimi chłopami 😁 ja niestety cały dzień sama... 😞 i ogólnie nie mam humoru bo się kiepsko czuje, mam bóle brzucha, nawet jak leże i się nie ruszam to mnie łapią...ehh... ale jakoś wytrzymam.
Wszystkiego dobre z okazji naszego święta Kobitki! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMKa raczej ustaliła ze swoim M., że zadzwoni po niego jak zaczną łapać ją skurcze i jak się zacznie dziać. jak na razie sobie spaceruje.. pisała do mnie, że esa do Niuni pisała i Niunia napisła jej, że jest padnięta, bo 2godz. spała tylko i że mały nie chce ssać i karmi Pawełka sztucznym mlekiem. Ech, może mały przekona się jeszcze do cyca! 🙂

no a ja leżę i nic.. kompletnie się nic nie dzieje, w ogóle mam dzisiaj jakiś dzień lenia nic tylko leżę i sudoku rozwiązuję.. niestety ja też sama cały dzień, bo mąż na 14.00 ma w tym tygodniu. W ogóle w tym roku to w moje urodziny miał na 14.00, ale wtedy wziął sobie urlop 😜 walentynki też miał na 14.00, no i w dzień kobiet też..jak pech to pech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane mamuśki które maja Dzidki przy sobie GRATULACJE 🤪 🤪 🤪 🤪
co do skorczy to ja na 10 min przed porodem mialam takie ze prawie z bolu sie wilam a na ktg zero nic ani ciut pionowej czy ukosnej kreseczki 😮 😮 pani ktora robila mi ktg powiedziala ze to przepowiadajace i podlaczy mnie jeszcze na godz obserwacji jak po chwili dostalam parte to po 5 min urodzilam na izbie przyjec 🤪 🤪 Pani od ktg o malo nie posrala sie w gacie 🤨
KOCHANE ALE TO U MNIE KAZDA JEST INNA I SLUCHAJCIE SWOJEGO CIALA ONO WIE NAJLEPIEJ A PORODU NA BANK NIE PRZEGAPICIE 🤪 🤪 🤪

BUZIOLE OD BABY DLA BAB W DNIU BAB I OD MOJEGO MAKSIORKA

A tuska powiedz emce ze MA panikowac a nie siedziec cicho i niech łazi z kazda pierdolą do poloznej lub lekarza 😁 😁w koncu chodzi o jej dziecko i jej samopoczucie a szczesliwa mama to szczesliwe dziecko 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂Jak się cieszę że Niunia ma już Pawełka...mam nadzieję że wkrótce wszystkie brzuszkowe ciocie zobaczą jak wygląda!
GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW 🙂
Zrobiłyście już Niuni osobny post?
Ammi ja już teraz karmię tylko mleczkiem sztucznym 😞
Kupiliśmy Bebilon,teraz przeszliśmy na Bebiko...robi je ta sama firma i coś mi się wydaje że to to samo 🤢Tylko pewnie Bebilon droższe bo płaci się za puszkę a Bebiko jest w kartonie 🤢
Dzidziuś czuje się świetnie 🙂Nie boli go brzuszek robi wzorcową kupkę i jest zadowolony 🙂
Dziewczyny próbowałam wszystkiego 😮
Wybaczcie ale zamykam ten temat bo już się dość napłakałam z tego powodu...nie chcę wpaść w jakąś depresję i już nie chcę się nikomu tłumaczyć że już nie karmię i rozmawiać o sposobach pobudzenia laktacji bo jestem nimi już wykończona...
Wiem że chcecie dobrze dzięki 😘
Uciekam bo maleństwo się obudziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, wszystkiego naj w dniu kobitek 🙂

Mam nadzieję, że u Emki poród też pójdzie szybciutko, jak u Niuni.
Tuska, jak wyleciał Ci ten czop to jesteś zdecydowanie bliżej celu 😁 U mnie było tylko troszkę, no nic - czekam 🙂

Ja byłam dziś w punkcie konsultacyjnym na KTG i nic, żadnego skurczu ani widu, ani słychu. Miałam badnie ginekologiczne i powiedziała mi lekarka, ze szyjka mięciutka i "gotowa", ale jeszcze nie jest zupenie zgładzona więc nie mówi się o rozwarciu, ale jak ja bardziej pociągnęłam za język to powiedziała, ze jest na palec. USG zrobią mi dopiero za dwa dni - dobrze, ze zrobiłam sobie jeszcze to w 36 tyg. i wiem, że było ok, bo teraz pewnie byłabym kłębkiem nerów.
Tuska, a czy u Ciebie "kładą" w szpitalu po tygodniu od terminu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...