Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratulacje Aniulek 🙂 Szybko nam to idzie 🙂
Emka po tym jak przeczytalam opis Twojego porodu dochodze do wniosku, ze chcialabym przezyc to jeszcze raz..I nawet zatesknilam za tymi skurczami..Wiem, ze to dziwne, ale to jest taki magiczny moment kiedy wiesz, ze za chwilke przywitasz swoje dziecko..Cos niesamowitego..Juz tez zapomnialam o bolu...Nawet brakuje mi tych wizyt u lekarza :P
A kiedy dostaniesz Antosia do siebie? A z ta poradnia laktacyjna to tak samo mialam...Tez polozna w szkole rodzenia mowila, ze tak pomagaja itd a ile razy szlam tam zapytac o pomoc to nie mieli czasu i w koncu sama sie nauczylam. Ale jak bedziesz miala problem to mecz ich i niech Ci pomoga, po to tam sa i to jest ich praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniulek wielkie gratulacje dla Ciebie i maluszka 😁
No to ladnie w tym tygodniu. Juz trzy mamusie.
Mialam Antka przed chwila, ale spal. Teraz wzieli go na badania i potem znow przyniosa, wiec czekam by juz sprobowac. A z piersi to juz na sam jego widok mi leci.
Teraz sms od Tuski i zaraz dwa kolejne:
Hej. No ja wlasnie bylam na badaniu i po 9.mam isc na usg..pytali mi siem czy chce,zeby mi dali jakies zastrzyki,wiec powiedzialam,ze tak i od jutra zaczna mi dawac zastrzyki z tego co zrozumialam..szyjka skrocona do 1cm i rozwarcie na palec. Zbieram sie na to usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Aniulek 🙂
Kurcze rzeczywiscie szybciutko idzie to rozpakowywanie - jeszcze połowy miesiąca nie ma a nas tak niewiele zostało! 🙂

Samantka to raczej ja powinnam się martwic że sama zostane bo ja mam termin na koniec marca, kto wie a może będe kwietniową mamusia..... Choc baaardzo bym nie chciała urodzic po terminie!

Ciekawe co u Tuski, czy lekarze cos zadecydowali?

Dziewczyny które już są mamuskami jak ja Wam zazdroszczę że macie swoje pociechy przy sobie!! Najgorsze to że Wy się wymieniacie już swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi dzieci a ja nadal moge to tylko czytac bo doradzac to chyba nie bardzo 🙂 Ale mam nadzieje że jak juz urodzę to Wy bedziecie już doświadczone i bedę mogła od Was uzyskac informacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny ! i Chlopaki 🙂
Czy mogla bym was poprosic o glosowanie ? na Ewunie ? Jest przesliczna i przeurocza ! A jej zdjecie samo cie rozweseli 😉
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022
Wystarczy jedynie kliknac pod zdjeciem 😉
Kazdy glos jest dla nas wazy!

P.S Glosowac mozna codziennie do konca Marca, Z góry dziekujemy za kazdy oddany glos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
[color=red]Czesc dziewczyny ! i Chlopaki 🙂
Czy mogla bym was poprosic o glosowanie ? na Ewunie ? Jest przesliczna i przeurocza ! A jej zdjecie samo cie rozweseli 😉
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022
Wystarczy jedynie kliknac pod zdjeciem 😉
Kazdy glos jest dla nas wazy!


Głos oddany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i trzeci sms jak zapytalam co za zastrzyki: No na odczulenie..ogolnie po to,zeby przyspieszyc 🙂 ale poloze tu sobie,bo lekarka cos do mnie o poniedzialku mowila.
A tak poza tym to mam juz Antka. Probowalam go karmic. Zlapal i ze dwa razy cmoknal. Zdoili go glukoza i glidny nie jest. Potem zobaczymy jak bedzie. Oj nie moge sie doczekac jak juz wsztstkie bedziemy mamusiami i bedziemy o naszych skarbach pisac itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa super opisałaś poród... ja się strasznie boje bólu,w moim szpitalu nie ma znieczulenia, jedynie jak jest cc, ale mam nadzieje, że dam radę i jak sama napisałaś jak się zobaczy tego małego człowieczka to się zapomina o bólu 😉
Trzymam kciuki z Tuśkę, już też niedługo będzie miała swojego skarba 😁

Ooo no i prosze...kolejna mamuśka 😁 Aniulek gratuluje 🙂

Chyba ja z was wszystkich mam jako ostatnia termin...mam nadzieje, że zleci szybko ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tygrysek_1990 napisał(a):
eMKa super opisałaś poród... ja się strasznie boje bólu,w moim szpitalu nie ma znieczulenia, jedynie jak jest cc, ale mam nadzieje, że dam radę i jak sama napisałaś jak się zobaczy tego małego człowieczka to się zapomina o bólu 😉
Trzymam kciuki z Tuśkę, już też niedługo będzie miała swojego skarba 😁

Ooo no i prosze...kolejna mamuśka 😁 Aniulek gratuluje 🙂

Chyba ja z was wszystkich mam jako ostatnia termin...mam nadzieje, że zleci szybko ;D


Tygrysek ale to tylko 1 dzień po mnie, dobrze ze nie jestem sama 🙂 a jak się czujesz? Masz jakies objawy zbliżajacego sie porodu?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Tak szybko się sypiecie, że nie nadążam z gratulacjami 🙂 Aniulek gratuluję synka 🙂 🙂
Ja od wczoraj jakoś dziwnie się czuję... mam wrażenie jakby mała naciskała mi główką na kiszkę stolcową (sorki, że tak brzydko to napisałam) i ciągle siku się chce... Do tego dzisiaj złapały mnie mocniejsze bóle miesiączkowe, już sobie przypomniałam jakie to nieprzyjemne...
Do tego ciągle dostaje smsy czy już urodziłam... :/ Zamówiłam też pamiętnik, o którym chyba eMKa pisała, tylko w wersji dla dziewczynki i dowiedziałam się że dzisiaj przyszedł 🙂 To w poniedziałek ciotka mi go przywiezie z polski 🙂

eMka z tego co opisujesz to poród nie taki straszny, tylko szkoda, że nie mogłaś być ciągle ze swoim M. 😞 U mnie na szczęście mój będzie miał swoje łóżko i w razie nic się nie będzie działo to może zostać na noc, tylko trzeba będzie 25 euro zapłacić za te łóżko, ale to i tak mało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 gratulacje super opis, długo to strasznie trwało zanim doszło do rozwiązania. Skąd jesteś? Ciekawa jestem w którym to szpitalu? Miałas swoja polożną czy bezinteresownie tak Ci te co byly na miejscu pomagały?
Jeśli mogę podpowiedzieć to nie pozwalaj żeby go glukozą dokarmiali bo mniej chętnie będzie jadł z cyca - tak nam położna z Żelaznej tłumaczyła. A jeśli bardzo nam zależy to nawet powiedziała żeby nakleić kartkę na jego wózeczku że "Karmienie tylko z piersi, nie podawać glukozy, nie dawać smoczka!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tygrysek ja to żyłam cały czas w przekonaniu że dostanę znieczulenie...wogóle cokolwiek na złagodzenie bólu...a jak zapytałam położną o to kiedy już rodziłam i miałam silne bóle to tylko się zaśmiała 🤢
Nie martw się dasz sobie radę 😘Ten ból się szybko zapomina jak dostajesz swoje maleństwo 🙂
Ale mam jak Marta...też mogłabym to przeżyć jeszcze raz i teraz jak sobie pomyśle o tych partych bólach kiedy już synek wychodził to nawet przyjemne to było 🙂
Ja zaraz po porodzie jak Ty Emka czułam się rewelacyjnie 🙂A mąż pytał czy ja wogóle rodziłam bo nic po mnie nie widać 😁
Gorzej było u mnie na drugi dzień bo byłam z taką dziewczyną w pokoju której dziecko cały czas płakało więc nawet jak mój zasypiał to ja nie mogłam 🤢
Życzę Wam wszystkim milutkiego dnia muszę już uciekać do mojego szkrabika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żyjemy, żyjemy... Ja kontempluję fakt, że jak Synek nie wyskoczy do soboty, to będziemy Go wyciągać za uszy 😉
Dzisiaj rano byłam na KTG. Wszystko OK.
Trochę przeżywam tę sobotę... Boję się, że mnie wymęczą jak Monisię... No ale mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
Dzisiaj w nocy zbudził mnie ból brzucha, ale zaraz przeszedł i się niestety nie powtórzył. A już się ucieszyłam, że może to już to...
Emka, jak już będziesz mogła (i chciała), to zamieść zdjęcie Antosia na Brzuszku, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy 🙂 Jespere nie ma się co bać - sama widzisz, ze dziewczyny z radością opisują momenty porodu pomimo bólu, ale takie jest życie 🙂 Ty bynajmniej wiesz, co, jak i kiedy? A my -
"ino czekać" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 zajrzalam na moment,ale nie jestem w stanie nadrobic.. 🙂 doczytalam jedynie,ze Aniulek zostala mamusia I ma swojego Mareczka przy sobie,GRATULUJE! 😘
u mnie bez zmian..na ktg wyszedl tylko jeden maly skurcz..na usg wszystko ok, jedynie mam zmniejszona ilosc plynu owodniowego..no a jutro zaczynaja dawac zastrzyki I miejmy nadzieje,ze cos sie ruszy 😞 moj byl,ale przyjechal dzzis z mama wiec posiedzial godzinke I pojechal,dobrze ze teraz nie leze juz sama na sali I mam do kogo gebe otworzyc.. 🙂 no I telewizor jest 😜 bede pisac na biezaco co I jak..jak ktoras jeszcze sie rozpakuje dawajcie znac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane!
Możemy wraz z Matiszkiem prosić o głos?

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

baardzo nam zależy 🙂

dziękujemy i pozdrawiamy!

p.s. rozpakowanym gratulujemy a ciężaróweczkom życzymy szybko i bezboleśnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...