Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta mojej znajomej ma ciemieniuche.ona smaruje mu glowe oliwa tak ok godziny przed kapaniem i naklada czapke.potem mu myje glowe i to wyczesuje.a na noc smaruje mi oilatum.tak jej lekarz kazal robic i widac poprawe.w googlu znajdziesz sporo fajnych artykulow.wiem bo jej tez szukalam.jak bede miala dostep do kompa to je wrzuce bo z tel pisze bo grila mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kochane koleżanki - wesołego Alleluja i radości z dzieci:*

Niuni , czy możesz raz jeszcze zamieścić link do tej bujawki, co kupiłaś Pawełkowi. My chcemy chyba w koncu zakupić coś Małemu, ale już nie wiem, czy to co poleciła mi Patrycja, tą z wibracjami, co ma eMKa, czy też huśtaweczkę... 🥴

Czy Wasze bobaski krzykliwe jeszcze są takie krzykliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich brzuszkowych przecudnych Maluszków i ich przedzielnych Mamuś - zdrowych, spokojnych, wesołych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych życzą mamamichała i malutka pisaneczka 😉
[URL=http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=40141420&filename=img_7220.jpg][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/613356/1182917/previews/40141420_img_7220.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He dziewczyny 🙂 Na początek wszystkim życzę Wesołych Świąt i mokrego dyngusa 🙂 2 dni mnie nie było, ale jakoś nie miałam czasu na kompa wleźć:P
Ale dzisiaj się najadłam:P Spacerek rodzinny też zaliczyliśmy... u nas upały 30 stopni, normalnie aż cycki się pocą:P:P
A tak była wystrojona moja Niusia 🙂
[URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc02596nw.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2230/dsc02596nw.jpg[/IMG][/URL]
i uśmiech na Święta 🙂
[URL=http://img849.imageshack.us/i/dsc02600o.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7108/dsc02600o.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamamichala Samantka ale fajowe dziewczyny!!!

Maja - Aleksowi tez luszczy sie skórką z glowki i troszkę z brewek . Taki lupiez, nasila sie jak na długo czapeczke. Nie jest to ciemieniucha wiec oliwki bym nie stosowała, u nas wystarcza kąpiel w oilatum i stopniowo znika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka moja Maja ma taka sama sukieneczke 🙂
Salamandra ja wlasnie nie wiem co to jest, bo nie jest to skorupa tylko takie luski malutkie ledwo widoczne..Wczoraj posmarowalam oliwka i dzisiaj wyskoczyly jej krostki na glowce i brewkach.
Gerda moj krzykacz znowu pokazuje co potrafi..Nawet dzisiaj spokojnie u mojej rodzinki nie moglismy posiedziec ani u tesciow, bo caly czas byl placz. Do tej pory nie moze zasnac, a juz po kapieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!Niunia ja też myślałam że tyle czytania będę miała a tu zaledwie kilka stron 😲
Mamamichała i Samantka to mają małe księżniczki wielkanocne 🙂
A my odpoczywamy po jedzonku...dla mnie troszkę smutne święta bo niema męża ale też wesołe bo to pierwsze święta z moim Olinkiem 🙂
Marta moj mały miał ciemieniuszke na brwiach i główce.Smarowałam oliwką cały czas a po kąpieli w nocy albo rano wyczesywałam.U nas jak wyczesywałam skórki były żółtawe.Póżniej jakiś tydzień miał już takie białe jakby miał przesuszoną skórę głowy.Teraz ma odrobinkę tylko więc znika...ale oliwkę lałam na główkę litrami 😉W internecie czytałam że jest też oliwka specjalna na ciemieniuczke nazywa się olejuszka firmy skarb matki...
Dg ja karmię Bebiko.Początkowo dawałam Bebilon ale mąż kupił Bebiko i tak zostało bo już nie chciałam kolejny raz zmieniać...Pozatym te mleka są tej samej firmy nutricia nawet miarka w opakowaniu jest ta sama i dla mnie nie tylko pod tym względem niczym się nie różni...może tylko ceną ale ja nie kupuję Bebiko ze względu na cenę tylko już go nie zmieniam bo mały świetnie się załatwia i nic go nie boli 🙂
Mamuśki życzymy Wam z Olusiem Wesołych i spokojnych Świąt w gronie rodzinnym!A dodatkowo-dużo siły fizycznej i psychicznej w opiece nad maluszkami oraz przespanych nocy!
Maluszkom Dużo mleczka 🙂Dużo zabaweczek 🙂-i dużooooo zdróóóóówka 😘

WESOŁYCH ŚWIĄT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi się że powinnaś popróbować główkę i brewki jeszcze ponawilżać może na te krostki by pomógł rumianek...ja Olkowi tak przecierałam-rumiankiem z kilkoma kroplami oilatum a jak nie to chyba dobrze jakby zobaczył Majeczkę lekarz...ja na zaczerwienienia i krostki dostałam specjalną maść-wszystko super leczy nawet wyleczyliśmy czerwone suche krostkowe policzki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw się Martuś tą sałatką...jak znam życie to pewnie groszek odkładałaś albo zjadłaś kilka tych groszków(no bo ile może być w porcji sałatki)i to samo z cebulką...więc myślę że zjadłaś tak mało że Majusi nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja też jadłam salatkę i jeszcze tatara, sernik, makowiec, blok czekoladowy, cykorie z szynką i serem zapiekane i mam nadzieję, że nic nie będzie... Babcia mówila, że mogę, mama tak samo... trochę dzieci wychowały i też karmiły więc ufam, że będzie ok.. tylko oczywiście wszystko w małych ilościach i z głową.. A poza tym jem słodycze na co dzień i malutkiej nic nie jest 🙂
Marta ja jeszcze kupiłam do tej sukienusi taki biały sweterek, dodalam kilka zdjec na aguagu i tam jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja ja za rada Oktawii tez wyleczylam krostki rumiankiem, a główki bym Oliwka na razie nie skasowana bo jesli to nie ciemieniucha to Oliwia nie jest najlepsza dla takiego szkraba zatyka pory i sie skóra nie oddycha tym bardziej pod czapka. Jesli to tylko biała luszczaca sie skórką to oilatum pomoże 😉

Aleks tez nie dał nam spokoju u teściów, cały dzien płaczu zasnął na 3 h i znowu ryk i naruszenie, ja juz zupełnie nie wiem o co mu chodzi ;(

Po Swietach udam sie do jakiegoś specjalisty bo tak nie moze dluzej byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Alex ma jeden miesiąc wszystkiego najlepszego kotku!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja jadła dużo i smażonego dewolaja i zraza i trochę pieczarek i sałatkę z kukurydzą i mazurka i trochę żurku, ale wylewam dziś ściągnięte mleko od rana będę mu dawała. Do tej pory nie miałam z małym problemów jeśli chodzi o moje jedzenie dlatego sobie pozwoliłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie najadlam na tym grillu za was wszystkie.I nawet zimne piwko sobie pie hihi.Samantko Jluka tez miala podobna sukienke.Jak wrocimy we wtorek do domu,to wrzuce zdjecia 🙂Marta Julka tez miala luszczaca skore,ale od kiedy przeszlysmy z oliwki na oilatum tak mlodej wszystko zniko.Oktawiu tobie rowniez zyczymy z moim kurczaczkiem wszystkiego najlepszego!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...