Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja może poczekam z szykowaniem się na miasto jeszcze te 3 minutki 🙂. Swoją drogą mam problem ze znalezieniem w swoich rzeczach czegoś na wyjście, bo wszystko takie małe :/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Nie jestes pijakiem :P mowilas, ze pilas ostatnio 3 piwa..i tak sie zastanawiam czy moge 2 czy jedno i czy bede musiala sciagac mleko...


4 nie 3 😜 😜 tylko, że Ja miałam ściągnięte mleko i następnego dnia wylewałam i podałam dopiero to z 19. Ale jak piję wieczorem jedno piwo to już podaję to mleko z rana, nocne i wieczorne wylewam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka też była grzeczna ale od 21 staram się ją odłożyć do kołyski niestety płacze wtedy i chce do piersi a głodna na pewno nie jest. Tym sposobem miałam posprzątac chociaż coś i niestety teraz marzę już o prysznicu i spatunku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie to sama nie wiem co sie stalo..Jakos poczulam sie jak baba w ciazy i humorki mialam..Niby chcialam wyjsc, ale nie chcialam malej zostawic z tesciami...w sumie od 20.30 spi, wiec moglismy isc..Ja chyba psychicznie jeszcze nie dojrzalam do tego, a ciagnie mnie jak nie wiem co, zeby gdzies wyjsc...Nawet poplakalam sobie troche, pogadalam z mezem co mi lezy na sercu i wszystko jest ok..Poprostu od porodu kazdy dzien to stres z powodu placzu malej i poprostu wybuchlam..Na szczescie nie codziennie wrzeszczy, wiec jest ok.
Salamandra super, ze synus grzeczny. Fajnie tak troche odpoczac nie?
Monisia to zdrowie 🙂 Bo ja tez sobie piwko walnelam na poprawienie humoru 🙂

Aha, dzisiaj sprzedalam suknie slubna 🙂 Bardzo sie ciesze, bo miejsce w szafie sie zrobilo 🙂 A zajmowala bardzo duzo miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...