Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sorki,poprzedni link sie nie otwiera 😞 http://www.youtube.com/watch?v=WpJYOtTJOp8
Emka ja dla odmiany czekam,az Julka wstanie,bo chce isc po zdjecia.Ostatnio zanioslam do wywolania klisze,ktore znalazlam w domu.Zdjecia maja moze z 7 lat:P I nawet nie wiem,co na nich jest.I dzis sa gotowe do odebrania.Ale jestem ciekawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien dobry 🙂

Bardzo dziękujemy za życzenia, to miłe 🙂
Tuska na pewno bedzie dobrze, a rehabilitacje pozwola sie Alankowi rozkrecić 😎

Dobra, zmykam - dziś idziemy z kupą do pediatry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Na wstępie Dominisia ślicznie dziękuję za sobotnie życzonka 😘

U mnie weekend ciekawy. Widzę, że pisałyście o piwkach i o wyjściach no więc u mnie wyjście było i piwko też było no, ale tym razem mi się za to oberwało. Z tego relaksu zostało poczucie winy a wszystko przez telefon babci, która zadzwoniła do tatusia w momencie kiedy szykował jedzenie dla dziecka a Malutka zaczęła się niecierpliwić i się rozpłakała... oczywiście babcia nie wiele myśląc zaczeła mnie bombardować telefonami typu jak ja mogę tak dziecko męczyć, że miejsce matki jest przy dziecku... głupio mi się zrobiło, chociaż wiem, ze mój daje sobie świetnie rade, ale z tego wszystkiego się zdenerwował, musiałam szybciej wrócić do domu, teraz to ja nie wiem kiedy takie wyjście się powtórzy, a mi to dużo daje.
Monisia super fotki, ja własnie też mam takie jak tatuś trzyma małą w górze i jak robi jej samolot 😉
Neli trzymam kciuki
Idę się położyć bo dostałam @ brzuch mnie boli i leci ze mnie strasznie a na dworze maskaryczny upał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 🙂
Moja mała daje czadu. Wczoraj zjadła o 21h30 i zasnęła o 22h00, a obudziła się dopiero przed 6h00.... Fajnie, że tak długo śpi, ale dla mnie nie jest to trochę na rękę, bo zauważyłam, że znowu mam mniej mleka... przez całą noc, co mała spała cycki to nawet twarde się nie zrobiły... było mleko, ale widocznie mniej, bo mała opróżniła pierś:/ Teraz dalej śpi...pół godzinki po 10h00 pogadała i z zasnęła spowrotem...
Monisia zdjęcia świetne 🙂 A te programy lecą w weekendy chyba, a w niedzielę to na pewno 🙂
I te miejsca co pokazałaś są świetne...kurcze w belgii nie ma takich wybrzeży... same plaże :P 🙂
Ja dzisiaj lecę na pocztę... w piątek przyszedł polecony, a listonosz zostawił od razu awizo... nawet nie zadzwonił dziad, a byłam rano w domu... 😠
Ja z kolei wizytę u pediatry mam jutro... kurczę mam tyle pytań... boję się, że mała ma uczulenie jakieś, bo ma szorstką skórę za uszkami i na policzkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wysłałam Wam nową wersje tabelki poszerzona o dane tygryska!
Samantko jak bys mogla to popraw w tym naszym brzuszkowym poscie oki?
Dziewczyny dajcie znac co u lekarzy!
U Nas dzis dzien jak co dzien, placz usmiechy znow placz, teraz aktualnie niuna spi wiec moge troszke przy kompie posiedziec!
Monisia zdjecia sliczne , a filmik boski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tez Wam pokaże moją "okularnice"

I moja ksieżniczka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelciu, przesłodka z Ciebie księżniczka 🙂 🙂
Edytko poprawię... teraz nie bo zaraz zmykam, ale wieczorem to zrobię 🙂 🙂
Dziewczyny i pytanie...czy wasze dzieciaczki robia pieniace sie kupki bo u mojej jest pieniaca sie, czasami strzelająca i brązowa.... nie wiem co to znaczy,... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ale zarejestrowalas sie na inny dzien?
Samantka ja nie pomoge, bo nie bylo u nad takich kup.
Kupilam dzis pieluszki Dada z Biedronki. Slyszalam opinie, ze sa ok i prawie polowe tansze od pampersow. Zobaczymy.
Mam pytaniw do karmiacych piersia. Wszystkie juz dostalyscie okres po porodzie?
Ach Koenelka cudna Mala Ksiezniczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko u mojej malej tez byly pieniste kupy i doktor powiedziala ze tak moze byc czasami! Natomiast z pracy wiem ze jak wczesniaki maja zielone strzelajace kupy to trzeba zgolsic lekarzowi!
Moja Kornelcia tez miala stzrelajace zielone i mi powiedzieli ze u donoszonych tak moze byc! Ale ja na Twoim miejscu skonsultowalbym to z lekarzem!
Emka ja uzywam tych pieluch bo miom zdaniem sa lepsze od pampersow, w srodku mieciutkie na zewnatrz tyci sztywniejsze od pampersow, ale to dobrze bo nie przeciekaja, a malej nie przeszkadzaja. I dzis byla promocja za 128szt czyli dwie paczki tylko 39.99zł!
Ja dostalam 9 maja! Niestety!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz wrócilismy od lekarza. Pokazałam jej kupke i stwierdziła, że jest ... śluzowata. Dostalismy probiotyk Dicoflor 30, za dziesiec dni idziemy do kontroli. Ach... zawsze cos - taki maluszek a juz tyle problemików 🤢
Dziewczyny piekne zdjecia powstawialyscie - a Korni jaka jest podobna do Ciebie Edyta 🙂

Czytajac o tych kupach i innych dolegliwosciach (krostki, zaczerwienienia...) żałuję, że nie mamy takiego posta ze zdjęciami tylko ku porównaniu... 😜

Samanta nasze kupki ja myslałam, ze sa ok, ale jesli jest sluz lub sie pienią to trzeba wspomóc ukł pokarmowy - zdrowa kupu powinna wg naszej pediatry byc łatwo rozdzielająca się. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejdziewczyny! CO DO KUP to Agatka po moim mleku robi bardzo wodnite taką galaretkę rzadko zieloną. Po sztucznym jest kolor muszrardy rozdzielająca się czyli jak najbardziej ok.
Co do pieluch Dada to ja kupiłam i nie jestem zadowolona kilka razy siku mi przeciekło Mąż mówi że to dlatego że pewnie jej źle założyłam, ale przy Pampersie to mi sią jakoś nie zdarza.Bardzo chwalę sobie natomiast chusteczki Dada prenium kosztują koło4zł i są jakosciowo zbliżone do Pampersa Fresh..cos tam tyle że te znacznie droższe. Chusteczki przetestowałam chyba wszystkie rozczarowały mnie kompletnie z Lidla. Mąż kupił 3 rodzaje i wszystkie są takie jakies szorstkie a cenowo nie tak korzystnie. Najdroższe 7zł.
Ldl mnie ostatnio wkurza bo towaru nie mają ,pojechałam specjalnie po wkładki laktacyjne i wodę w 0,5l. Dwa razy z rzędu tego nie było wkładek to jestem w stanie zrozumieć ale żeby wody nie było. KUpuję lidlowską bo mi wygodnie z 0,5l pić a idzie u mnie tego z 6dziennie sama wypijam.
Wczoraj mąż kupił mi wkładki NUk25zł za 60 szt. mnIEJSZE niż w Lidlu a poza tym to identyczne.W lidlu 30szt-5zł. Tylko co zrobić jak nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Edytko dzieki za tabelke.Samantko z kupka ci nie pomoge.U nas prawie zawsze jest zolta i rozdzielajaca sie i czasem zielona,ale to bardzo rzadko


Wiem Monisiu 🙂 No jednak Julka nie ma jak robić różnych kup jeśli dostaje ciągle te same mleczko 😉 A ja niestety jem codziennie coś innego tak więc kupy różne idą :/ A najgorsze, że nie wiem po czym są te brzydkie kupki, bo kiedy dokładnie to co jem jest w mleku nie mam pojęcia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...