Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

MonisiaD ten malusieńki chłopiec to syn mojego męża kuzyna (naszego świadka ze ślubu). Piotruś urodził się 14 maja i wagowo był taki sam jak Amelcia. Różnica między nimi to 2 miesiące i 9 dni, także w przyszłym roku będą razem biegali i rozrabiali 🙂. Zdjęcia z tego weekendu. Rosną te nasze szkraby 😁. Samantka założę ale pewnie jutro, bo dzisiaj to nadrabiam zaległości w mieszkanku (sprzątanie), a od jutra wertuje masę ustaw, bo przygotowuję się na test wiedzy na stanowisko na które się ubiegam 🙂. Będę się z malutką uczyła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
samantka dobrze wiedziec bo jutro mialam dawac deserki ale poczekam jeszce 2 tygodnie. dostal dzisaj 1 raz lyzke kaszki do mleka zobaczymy.... 🙂 a jak tam twoje malenstwo trzyma glowke? moj wczoraj 1 raz z brzuszka przekrecil sie na plecy 🙂ale glowki jeszcze sam nie trzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kateee6 napisał(a):
samantka dobrze wiedziec bo jutro mialam dawac deserki ale poczekam jeszce 2 tygodnie. dostal dzisaj 1 raz lyzke kaszki do mleka zobaczymy.... 🙂 a jak tam twoje malenstwo trzyma glowke? moj wczoraj 1 raz z brzuszka przekrecil sie na plecy 🙂ale glowki jeszcze sam nie trzyma

No moja już główkę jako tako trzyma.. czasami się chwieje, ale już staram się jej nie podtrzymywać, wtedy zmuszam ją do trzymania głowy prosto... z brzuszka na plecki raz się przewróciła, ale raczej przez przypadek, a nie świadomie... Ogólnie jeszcze ani razu się nie przekręciła, chyba, że jak leży na boku to czasami na brzuch próbuje.. heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katee spróbuj, ale nie dawaj na początek mieszanki owoców, tylko same jabłuszko i jak dajesz ze słoiczka to sobie nałóż troszkę na jakąś miseczkę albo talerzyk i daj na początek troszeczkę, resztę można dać na drugi dzień jeśli nie miała kontaktu ze śliną. 🙂... ja dałam 4 łyżeczki. a reszte mleczko... na poczatku nie powinno się od razu zastepowac posilku owocami tylko trzeba stopniowo wprowadzac :0 Spróbuj może Niuńkowi nic nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam!!!
Rany strasznie gorąco. Czy Wasze maluszki też w dzień nie śpią??? Bo Antoś to w te upały jak wstanie rano koło 7 to potem dopiero o 21 zasypia... i widzę, że się męczy, bo płacze... na chwilę zasypia i się budzi... szkoda mi go... na szczęście już zasnął 🙂
Maja ja mam Tiny Love Tropikalną Wyspę i mały jest zadowolony zwłaszcza z Pana Ananasa 🙂)) I ta poduszka pod brzuszek też mu się podoba.
Monisia ja nawet nie wiedziałam, że byłam druga 🙂)) jak przeczytałam to co wkleiłaś to aż się łezka zakręciła w oku... teraz leży taki bąbel już obok mnie i też kopie i macha nóżkami 🙂)) tylko z drugiej strony.
Rany, jak ja go kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego wlasnie to wkleilam,zeby cie ruszylo 🙂 🙂 Tak mnie jakos na wspominki dzis wzielo i stwierdzilam,ze musisz to zobaczyc 😁 U nas dzis pada niestety,ale jak bylo goraco,to Julka tez marudna byla i spac nie chciala.Az sie boje tego wyjazdu do Polski,skoro tam tak goraco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
Hej nie wchodziłam, bo po spotkaniu miałam grilla, a potem znajomi do Nas przyszli. Spotkanie udane, gadałyśmy jakbyśmy się od lat znały. A Ja widziałam Gerdę na żywo a Wy nie 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 Byłyśmy na plaży i kurczę mam spalone plecy. Gerda, Ania, Blue jak Wy? Spiekłyście się?


Ja mam ręce spalone 🤪 i jeszcze się oparzyłam w rękę żelazkiem 🙂 ja już wszędzie mam same blizny jak nie urok to sraczka 😠 kiedyś jadłam sandwicha i serek topiony spadł mi na dekolt i zrobił piękną bliznę taki był gruby strup, że szok 😉 tutaj szykuje się to samo. A ja ze spotkania też jestem zadowolona 🙂 trzeba będzie powtórzyć nr jeszcze raz 😜 ale tym razem żeby się naprawdę opalać, bo muszę nogi wystawić na słońce 🤪 Niunia Ty się lubisz opalać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry dziewczyny!
Teraz zauważyłam że ostatniego posta pisałsm w sobotę, ale w niedzielę cały czas was podczytywałam.
Emka zaczątki na dobrą i troskliwą mamę miałaś już dużo wcześniej co można wywnioskować z postu Monisi(też się wzruszyłam).
A co do smoczków to ja też mam Nuk dwa rozmiary i oba były od 0+ale różnią się wielkością, mam też Lovi i też jest inny tylko Agatka żadnego nie chciała.Teraz już jej nie daje bo podobno już nie warto próbować jeśli dziecko do tego czasu nie dostało.Nie masz na pewno czym się przejmować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta co do kupki z krwią to odczekałabym trochę z tym wprowadzaniem nowych pokarmów.
Co do maty Tropikalna Wyspa to my ją dostaliśmy do zwrotu od męża brata niestety w sobotę ją wyrzuciliśmy ze względu na ryzyko że rtęć na nią spadła. Jak zobaczyłam wczoraj ile kosztuje to zawrotu głowy dostałam. Wydaje mi się że to przesada ja bym jej za te pieniądze nie kupiła, ale teraz muszę no bo pożyczona była. "Dobry zwyczaj nie pożyczaj".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę mam tyle prania i prasowania bo wszystko piorę z pokoju Agatki a ona chce spać ale z mamą. Budzi ją znowu kupa i jak nie ma mnie przy niej a raczej cycka to płacz. Myślałam że już po problemie bo wczoraj dwie kupy sama zrobiła. A tu dupa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek.
Maja zasnela a ja biore sie za obiad..przynajmniej wszystko przyszykuje..
Bylam dzisiaj pobrac krew i zrobic badania na tarczyce, bo ostatnio cos kreci mi sie w glowie i jestem oslabiona i mialam 35 stopni. Mam nadzieje, ze to nic z tarczyca..
No i jeszcze zawiozlam mocz do badania Mai, mam nadzieje, ze infecji juz nie ma..Jutro do lekarza na kontrole..
Wklejam filmik z Maja i jej ulubiona zabawka 🙂
http://img849.imageshack.us/img849/3743/tlg.mp4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Wszystkiego najlpeszego dla Juleczki. Duzo zdrowka i buziaki!!
Marta i jak z kupka Majeczki?? Mam nadzieje ze kerw sie juz nie pojawiła!
Ja wstalam w nocy o 2 sciagnac cycuchy a moja mala stwierdzila chyba ze mamie pomoze i obudzila sie na karmienie! W ten sosob mogla nie wstawac i dac malej na lezaco!
Kochana moja wiedziala chyba ze dzis mama nie miala sily!
Uciekam bo idziemy z mezem pozalatwiac kilka spraw!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...