Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emka ja to tez nie nawidze jak kobiety, ktore nigdy nie byly w ciazy wymadrzaja sie i daja "dobre rady". Jeszcze nie lubie jak ktos kto ma dzieci mowi mi co mnie czeka, ze same problemy itd kazda ciaza i kazde dziecko jest inne, wiec nie ma co porownywac.
Wlasnie niedlugo przyjdzie tesciowa to pewnie naslucham sie jej cudownych rad..ahhh. Tylko, ze ona ostatni raz w ciazy byla 27 lat temu, wiec troszke wszystko sie pozmienialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje rybki przywarły do patelni 😠 Co za paskudy, nie lubię jak coś mi nie wychodzi, bo mam wówczas poczucie zmarnowanych produktów - po prostu ryby wstrętne - zamieniły się na patelni w "siekane" wrrr.

Niunia to teraz czekaj na maila od nich, a co do napojów to bardzo smakuje mi teraz Pepsi, poza tym jabłka "chodzą za mną" od kilku dni - dziś muszę je zjeść!!!

Ja synka będę usypiała w śpiworku i na to ewentualnie kocyk (nie za wysoko, by nie pociągnął sobie na nosek 🙂 Poza tym rożek to wezmę do szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dlatego nie gadam z nikim na temat ciąży. W sensie Mamy czy siostry. Mama to też ostatnio była w ciąży 26 lat temu, ale jak wspomina to pierwszą ciąże czyli jakieś 41 lat temu :PPP chociaż ostatnio o mnie mówiła, więc ok. Siostra natomiast 16 lat temu rodziła i też żadnych mądrych rzeczy mi nie mówi. Jak o coś pytam to mnie zbywa. Na przykład głupia sprawa wanienki. Nie wiedziałam jaką duża kupić, więc jej pytam, a ona, że ona to żadnej nie kupowała :O ehhhh... tego nie miała, tamtego nie miała, a zielony pokój nie jest ładny... głupia jedna!!! Ja mieszkam w jej mieszkaniu teraz i ona co rusz przychodzi po jakieś rzeczy swoje i komentuje wszystko co robimy. M. to jej tak nie znosi, że na sam dźwięk jej imienia to się wścieka. wcale mu się nie dziwię. Połowę mebli już nam wyniosła. Jedynie bratowa jest normalna. Ma synka 13 lat i córkę 6. I zawsze mi opowiada i radzi. Jej dzieciaki na mojego to się doczekać nie mogą, zwłaszcza Syn, bo do tej pory to był jedyny chłopak, więc się już cieszy, że będzie miał z kim w piłkę grać. Hahaha 🙂)) jak Antek będzie mógł w piłkę grać to tamten już nastolatkiem będzie :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka no co Ty, nie masz za co przepraszac 🙂 Po to nas masz, nikt nas lepiej nie rozumie :P
Moja tesciowa na poczatku mojej ciazy stwierdzila, ze ja juz nigdy nie bede wygladac tak jak przed ciaza i napewno ok 20 kg przytyje. I teraz za kazdym razem mowi, jak to juz przytylam...A z waga to sie pomylila i udowodnie jej, ze bede wygladac tak jak kiedys! WRRRRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka no co Ty, nie masz za co przepraszac 🙂 Po to nas masz, nikt nas lepiej nie rozumie :P
Moja tesciowa na poczatku mojej ciazy stwierdzila, ze ja juz nigdy nie bede wygladac tak jak przed ciaza i napewno ok 20 kg przytyje. I teraz za kazdym razem mowi, jak to juz przytylam...A z waga to sie pomylila i udowodnie jej, ze bede wygladac tak jak kiedys! WRRRRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde wy to się macie z tymi teściowymi... niezbyt życzliwymi... ja to na szczęście nie mam tego problemu :P Tak na prawdę mówi się, że jeśli kobieta zachodzi w ciążę po 20 latach lub minęło już 20 lat od ostatniej ciąży to tak jakby była w ciąży pierwszy raz lub nigdy w niej nie była.. Więc nie ma co słuchać rad kiedyś doświadczonych pań 🙂 Kiedyś było zupełnie inaczej pod każdym względem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. I znów miałam do nadrabiania tyle stron ze cho cho 🙂 Nie wiem już nawet o czym na poczatku gadałyscie 🙂
Co do jedzenia to ja na owocowo bardzo ciąże przechodze od samego poczatku 🙂 I nabiał, ser zółty, biały, jogurty, śmietana 🙂 Do popicia soki i herbata zielona z cytryna 🙂 Lody i ogolnie słodycze.... Przed ciąża piłam duzo gazowanego i duzo kawy, teraz bardzo żadko mnie ciągnie do tego 🙂 Jak robie narzeczonemu kawke to zawsze smakuje czy nie przesłodziłam i chyba tym samym zaspakajam swoje zapotrzebowanie 🙂 Dziś przyszła wanienka dla Syneczka i już jestem zaopatrzona we wszystko to co niezbede na pierwsze dni 🙂 Jak Mama do Nas przyleci to jeszcze tylko nam przywiezie taki spiworek z polarkiem do wozeczka, ktore bedzie tez na nastepna zime .... Super sprawa, nie trzeba bedzie sie dodatkowo w kocyki bawic na spacerki 🙂 Zaraz ide robić pierwsze pranie dla Babaska 🙂 Jejku jak ja przezywam, już tak bardzo nie moge sie doczekać...
A co do wtracania sie to ja tez tego nie znosze, Moja Mama tego nie robi, bo wie dobrze, ze jak bede potrzebowac rady to sie zgłosze po nia, już Tesciowa tez została poinformowana przez mojego Narzeczonego zeby sie nie wtracała bez potrzeby... Najbardziej to chyba działa mi moja dobra kolezanka na nerwy, ktora teraz ma 4 letniego Synka i mi mowi co powinnam a czego nie, ze tak jak ja to organizuje to zle itp ... Powinna mnie wspierac a nie jeszcze demotywowac, dziwna sprawa.... Ale coż, ja niestety nie mam szczescia do ludzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂Ale mi Tuśka z Emką włączyły zachcianki 😜Ale chyba wybiorę wersję Tuśki bo mam takie mięsne hamburgery paczkowane ale to raczej nie byłoby za zdrowe 🤢
Ostatnio na kolacje naszło mnie na smażoną mortadel i pół nocy nie spałam...musimy uważać bo brzuszki teraz wrażliwe...
A mi jakoś nic nie dolega 😮Gdyby mały tak nie buszował w moim brzuszku to zapomniałabym że jestem w ciąży 😉
Już mnie denerwuje wybieranie imienia-bo się z mężem nie możemy dogadać 😮Mamy do wyboru Aleksander Leonard i Mikołaj...Ja jestem za Aleksandrem a mąż wciąż z tym Leonardem...Imię mi się podoba ale nie podoba mi się skrót Leon...a pewnie tak będą mówili 😞
Strasznie się zdenerwowałam bo zapomniałam wymienić dowód.Wymieniałam nie tak dawno po zmianie nazwiska i całkiem mi umknęło że jak teściowa wyjeżdżała to mnie szybko zameldowała i po zmianie zameldowania powinnam zmienić a mi wyleciało z głowy 😞Teraz się martwię bo wygląda na to że mam chyba nie ważny... 😞
Ja jeszcze nie wiem czym będę przykrywać maluszka...Pewnie samo wyjdzie czym lepiej jak się urodzi...Ja też przepraszam jak Emka bo też się zawsze rozpisuję ale chcę poodpisywać na to co pisałyście wcześniej choć połowy po przeczytaniu nie pamiętam tyle tego jest 😜
A ja się zmierzyłam i w brzuszku mam 102 pod biustem 82 a w biuście 92 ☺️
Póżniej sobie porobię troszkę zdjęć to może Wam się wreszcie pokażę -albo brzuszek 🙂Może uda mi się wreszcie wstawić...A teraz przeglądam dzidziusiowe rzeczy...znalazłam śmieszne paputki http://allegro.pl/e-dpaputki-teddykompaniet-lew-i1404596560.html wogóle muszę poszukać ile kosztują rzeczy tej firmy bo śmieszne mają...znalazłam stronę ale niema cen...http://produkty.teddykompaniet.pl/plug.php?e=produkty&s=kategoria&id=990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neli, nie przejmuj się. Ja to postanowiłam wpuszczać jednym i wypuszczać drugim uchem. I tak najbardziej wkurzało mnie jak coś chciałam, a słyszałam od M., że jego koleżanka to tego nie miała tylko co innego. Powiedziałam wtedy, że ja sama chcę sprawdzić co będzie wygodniejsze dla mnie i dla mojego synka. Już przestał tak gadać, ale kto wie co będzie potem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajne te kapcie. Sama bym takie chciała 🙂))) Ja już się jutra nie mogę doczekać, bo już wszystko posprzątane i będę prać ciuszki itd. 😁DDD taki spokój mnie ogarnia... będę już tylko leżeć i dojrzewać hahaha 😁
ps. Moje hamburgery te z paczki były, ale mi smakowały. Jednak ogólnie wolę nabiał i to na słodko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...