Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Niunia widzisz sprzedawca sumienny, bardzo możliwe, że przesyłka była późno nadana a zatem kurier nie zdążył jej zgarnąć - spokojnie w poniedziałek albo we wtorek na pewno Cię uraczy 🙂

A ja właśnie zjadłam na kolację śledziki w occie i oleju - pychotka no i w końcu dorwałam jabłka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny nie mam czasu nadrabiacmo czym pisałyscie dzis bo ja tylko na chwilkę wpadłam bo jeszcze się uczyc muszę bo jutro i pojutrze dzień pełen wrażeń - zajęcia na uczelnin i zaliczenia! Po weekendzie pewnie bede nadrabiac 🙂
Przed chwilką wróciłam od lekarza, z Malutką wszystko w porządku w 30 tygodniu waży 1600 gramów, lekarz stwierdził że olbrzyma z niej nie bedzie a ja zawsze myślałam że moje dziecko tak dużo waży! 🙂 już sama nie wiem.
Co do mojej szyjki i rozwarcia to na szczęscie wszystko się narazie uspokoiło i nic się nie powiększa! Z czego i ja i lekarz jesteśmy zadowoleni, kazał mi się oszczedzac dalej, nie przemęczac za bardzo. Gdyby to rozwarcie się powiększało to powiedział że czeka mnie szpital, kropłowki naskurczowe i leżenie do końca!! Aż mnie ciarki przeszły na samą myśl że musiałabym juz do końca w szpitalu leżec ehhh:/ trzeba odpoczywac
Pytałam czy to prawda że nie wolno chodzic po schodach w moim przypadku i lekarz to potwierdził żeby się starac jak najmniej... Luteinę mam brac przynajmniej do końca 34 tyg podobno.
To już chyba na tyle, w sumie to mnie lekarz uspokoił że wszystko w porządku bo już się bałam ze mnie dziś do szpitala wyśle.
Ahaa i moja Kruszynka się odwróciła główką do góry 😞 jesli do 34-36 tygodnia się nie odwróci to lekarz mówił że się zastanowimy nad cesarką - a ja tak nie chce 😞 😞
I znów potwierdził że to dziewczynka na bank nawet mi wargi sromowe pokazał 😁hehe choc ja i tak się na tym nie znam
To chyba wszystko ode mnie Trzymajcie się Brzuszki Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze matlega_s, że wszystko w porządku i na pewno będzie ok..nie będziesz musiała iść do szpitala..tylko właśnie oszczędzaj się kochana!:*
co do ciśnienia to mam normalne, więc nie wiem dlaczego u lekarza wyszło mi wyższe..no w jeden dzień miałam 140/90 jeszcze przed wizytą u lekarza.. no ale tak mam normalne, co mnie bardzo cieszy! 🙂
dziś posprzeczałam się z mężem,oczywiście przez jakas glupote,ale tak to juz jest..jakas rozdrazniona jestem ostatni mi czasy, no i wystarczy jedno slowo meza nie takie jak chcialam uslyszec i palne cos po czym on jest zly..bywa niestety.. no i płaczek mi się załączył 😞 jeszcze maz poszedl do pracy zanim zdazylismy sie dogadac i pogodzic.. no ale przez ta klotnie tak sie nabuzowalam,zeposprzatalam lazienke 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska, Ja też się często kłócę z mężem i płaczę, ale chyba sama prowokuję do tych kłótni.
Matlega, powodzenia na zaliczeniach, współczuję Ci, sama niedawno się borykałam z egzaminami i pisaniem magisterki. Cały pierwszy trymestr pracowałam i pisałam pracę i myślałam, że nie dam rady, bo spać mi się cały czas chciało po pracy, a promotorka wredna i nie chciała mnie dopuścić do obrony, bo się jej praca nie podobała, czepiała się wszystkiego. Ja napisałam np. niecała połowa, a ona mi zmieniała prawie połowa. Wiedziała, że jestem w ciąży a znęcała się okropnie. Małpa wredna.Dwa tygodnie po mojej obronie wylali Ja z uczelni 😜 A za pracę dostałam 5 i od Niej i od recenzenta, nie wiem o co jej chodziło z ta praca skoro dała 5. A na którym jesteś roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się muszę przyznać, że też czasem prowokuję te kłótnie..no a dziś to zaczęło się od tego, że mój mąż stwierdził, że mało zarabia..no to mu powiedziałam, że nie jeden młody człowiek, a nawet starszy chciałby tyle zarabiać co on..on ma 26lat!! No a do tego wszystkiego kuzwa ma srednie wyksztalcenie i on by chcial nie wiem ile zarabiac:/ a naprawde zarabia sporo, no i mnie to wkurzylo i powiedzialam coo o tym mysle, no i sie obrazil .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki, padam na twarz 🙂 Mam nadzieje ze dzis bedzie juz lepsza noc niz wczoraj 🙂 Widze, ze u wszystkich wystepuje burza hormonów, ja wczoraj wybuchłam na swojego Narzeczonego, tez w sumie o błachostke, ale jak Mój sie obrazi to tak go trzyma dość długo i może też przez to nie spałam dobrze, bo ja strasznie nie lubie takich sytuacji!! Achh już niedługo, musimy wszyscy ( i my i Nasi faceci) to jakoś przetrwac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3dni nie byłam na forum i tyle do czytania, ale wszystko nadrobiłam dzisiaj w nocy kiedy zasnąć nie mogłam Współczuję dziewczyną co ze szkołą muszą się męczyć Ja dawno po studiach ...tak dawno ...Jaka ja stara jestem..najstarsza z was zdążę urodzić 2ms przed 30!!! Co do zachcianek to ja specjalnie nie miałam w ciąży żadnych Jedyne co to jabłka i kabanosy jem całą ciążę A tyję intensywnie od samego początku od 4ms zawsze conajmniej +2 miesięcznie pomimo tego, że zawsze mogłam jeść ile chciałam, i już myslałam, że słonicą będę, ale ostatnie 2ms mało przybrałam Ale to nie jest takie istotne ważne, żeby się dobrze odżywiać najważniejsze są maluszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek 🙂 Jaka tutaj dziś cisza 🙂
Jak tam po nocy kochane??
Ja już standard nie wyspana 😞 I jakos słabo sie czuje, niedobrze mi troszke 😞 Zjadłam sniadanko, wypiłam herbatke ( co zawsze pomagało) i nic ... Dzis dostałam koszule od Mamy, takze mam juz wszystko nawet do porodu 🙂 tylko zostało mi uprac wszystko ( jestem juz po pierwszej turze) i spakować torbe 🙂 No i oczywiście czekać z niecierpliwościa na ten moment 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dzisiaj też niewyspana..myślałam, że jak mąż przyszedł to jeszcze zasnę, bo oczy mi się w ogóle ciężko otwierały i do toalety szłam z zamkniętymi..no ale nie dało rady, bo mąż zasnął i od razu zaczęło się jego chrapanie 😜 więc ja mam już po spaniu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tak jak ja. Mój wrocił z pracy i zasnał w 5 min a ja sie rozbudziłam i nie mogłam zasnac, wiec pzreniosłam sie na kanape, żeby się mu nie wiercic... Oko mi sie na chwilke przymkneło, ale zbudził mnie listonosz 😞 i klapa ....
Tak sie zastanawiam, czy kupowac styrylizator do butelek ... Ja poczatkowo mówiłam, że mi nie potrzebny, ze bede w garnku gotowac, ale kolezanka mowi ze zostaje biały osad na butelkach a po styrylizatorze jest super extra i wogole... Co myślicie na ten temat??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! A ja tak jak wy narzekacie na brak snu, mogę ponarzekać, że za dużo śpię i marnuje dzień... Nie wiem co się dzieje ostatnio ale zasypiam przed 12:00 i śpię bite 12 godzin.. :/ No i południe, pół dnia zmarnowanego, tyle do roboty, a ja nie wiem za co się złapać... Zaczęłam od śniadania, wywiesiłam pranie, a teraz chyba pójdę się ogarnąć...
Co do sterylizatora to ja będę miała na pewno... mniej zachodu niż przy wygotowywaniu... Całe szczęście nie muszę kupować, dostanę od mamy koleżanki, która miesiąc temu dostała 2 sterylizatory jak jej się córka urodziła.. i jeden jej zbywa 🙂
Dziewczyny, powiedzcie jak się zmobilizować do sprzątania... tak mi się nie chce nic robić... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czy któraś z Was słyszała, lub może stosuje - napar z liści malin. Ja czytałam, że przy niezagrożonej ciąży pity ten napar (od ok 32 tygodnia) powoduje zmiękczanie szyjki macicy i przez to łatwiejszy poród, ale czy to prawda? Nie mam pojęcia, może Wy coś wiecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...