Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez trzymam 3 testy.Mój maż od razu wiedział, że jesteśmy rodzicami (podobno m.in po moim zachowaniu:huh 🙂, ja musiałam sie przekonywać 😜

Też robię małemu taki pamiątkowy albumiczek, ale taki w formie pamiętniczka z pierwszych lat życia dziecka: "To ja Wasz skarb". Wypełniam po prostu odpowiednie tam rubryczki naprawdę poruszającymi informacjami, np. jest miejsce na wycinki z gazet, z dnia narodzin Dzidziusia 🙂
Nie podobają mi się te albumy, w których są ujęte takie szczególiki szczegółów (kolor pierwszej kupki 😁)

Ja też planuję zadzwonić do męża, tylko wiecie - różnie to bywa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No my palnowalismy Hiszpanie na wakacje,ale zamiast tego bedzie Polska i chrzciny malutkiej 😉Jak ja w zeszlym tyg mialam falszywy alarm i polozna kazala mi jechac do szpitala,bo rodze to najpierw sie rozplakalam.Polozna mnie uspokajala przez tel 😁 Ale jak juz skonczylam gadac,to zachowalam sie chyba najrozwazniej ze wszystkich 🙂Zadzwonilam do meza,ze czekam na taksowke i jade do szpitala i w zaleznosci od sytuacji tam,on bedzie musial podjechac po moje rzeczy i do mnie 😁 Potem zadzwonilam do mojej siostry i kolezanki,ze maja sie zbierac,bo jestem w drodze do szpitala.I powiem wam,ze juz drugiego podejscia sie nie boje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja widziałam taki fajny pamiętnik, że właśnie się wpisuje tam wszystko po narodzinach dziecka i też mam zamiar kupić, bo jak oglądałam taki pamiętnik mojej cioci synka i tam był pukielek pierwszych ściętych włosków, itp to doszłam do wniosku, że to fajna pamiątka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja robilam 2 testy i jeszcze na jeden kazalam mezowi sikac 😁, bo pierwszy test mi wyszedl nie wyraznie, bo robilam wieczorem.Za to drugi zrobilam z samego rana i wyszedl bardzo wyrazny.
Co do pamietnika to prowadze swoj od poczatku ciazy i tam wklejam zdjecia brzuszka i opisuje jak sie czuje w danym tygodniu.Fajna pamiatka bedzie kiedys, a moze pewnego dnia dam mojej corci jak sama bedzie w ciazy, zeby sobie porownala 🙂
Ja planuje leciec z mezem i mala gdzies w okolicy czerwca lub lipca do Stanow, zeby zalatwic jej obywatelstwo. Podobno takie malutkie dzieci lepiej znosza podroz niz takie co juz maja ponad pol roku, bo caly czas spia.Poza tym nie raz jak lecialam to widzialam takie noworodki i wszystko bylo ok. Przeraza mnie tylko ile wtedy rzeczy bede musiala ze soba wziazc!
Ja napisze smsa do Niuni i zobaczymy czy wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To to Monisia mialas probe generalna zaiczona! Ja tez bede dzwonila po meza najpierw i kapiel wezme i wtedy do szpitala. Powwidzcie mi jakby wody plodowe odeszly to mozna jeszcze wziac kapiel? W ogole ja wierze ze zaczne rodzic w nocy - mam taki przeczucie, poza tym bede pewnie jedna z ostatnich na naszym brzuszku ktora sie do szpitala wybierze ;(
My mielismy w planach Tajlandie w tym roku ale 100 razy bardziej wole wakacje z dzidziusiem nad Polskim morzem, Tajlandia poczeka...
Ciekawe co z ta Niunia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wakacji to ja nie wiem jak z nami będzie..kuzynka męża 2lipca ma ślub, a mieszkają w Niemczech i nie wiemy czy pojedziemy..ostatnio stwierdziliśmy, że zobaczymy czy dziecko będzie spokojne, jeśli tak to pojedziemy 😜
a tak poza tym to może pojedziemy nad morze, spróbuje namówić męża..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już w sobie mieszane uczucia -taka jestem ciekawa, jak wyglada nasz synuś, jka to będzie, jaki jest, jak zniosę poród... a jednocześnie boję się bólu, tego, czy dam radę, zastanawiam się, czy będzie mi brakować jego kopniaczków myślę nad tym, jak już będzie musiał zmierzyć się z życiem po tej stronie.
Mam po prostu sinusoide uczuć dzisiaj 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam nadzieję, że zacznę rodzić w nocy.. i też mam w planach spokojnie wziąć prysznic się ogolić itp. A jak wody odejdą to chyba kąpieli w wannie nie można brać... Jeśli będą zielone to w ogóle trzeba natychmiast jechać.... a jak przezroczyste to nawet nie wiem czy pod prysznic chociaż można wejść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my mieszkamy nad morzem, więc po prostu wózeczek i na spacer 😁
Kaczuszka raczej nie powinnaś po odejściu wód siedzieć w wodzie - chodzi o różne baterie, przed ktorymi wówczas nie będzie już dla Dzidzi ochrony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wierzę, że każda z nas będzie miała mega dużo sił, żeby wypchnąć te nasze cuda, o których już tak długo tu piszemy 🙂 I każdej z Was z całego serca tego życzę 🙂

My tez mamy wesele mojego Miśka przyjaciela ale we wrześniu i tez nie wiemy czy pojedziemy... bo prawdopodobnie nawet do Polski w tym roku nie pojedziemy... wakacje nad morzem... bo tylko 100 km mam do morza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się marzy, żeby w wakacje do Krakowa pojechać, w te mieliśmy nawet zarezerwowany hotel, ale zaszłam w ciążę i miałam złe wyniki i chciałam jak najszybciej iść do gina i zrezygnowaliśmy z wyjazdu. Niestety nie mamy auta i nie wiem czy z takim maluszkiem pociągiem dam radę jechać. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Niunia jestes bo juz mnie dziwne mysli nachodzily! Na pewno dam znac jak bedziemy jechac nad morze, zobaczymy tylko w ktora strone sie wybierzemy.
Dziewczyny ja nie chce byc ostatnia ktora urodzi, przeciez ja sie nie doczekam jak wy juz bedziecie mialy malenstwa na raczkach a ja jeszcze nie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...