Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):

A na TVN Madagaskar 2 ;-) i co tu wybrać?

Zdecydowanie Epoka.Ogladalam ja milion razy,ale dalej ja kocham 🙂No chyba,ze zrobia mi cesarke i wtedy bede musiala zostac w szpitalu,to nic nie obejrze:P Samantko nie wiem,ile to dokladnie centymetrow,powiedziala mi tylko,ze na 3 palce.Tu jest tak,ze oni do porodu podchodza na luzie i jesli nic sie nie dzieje,to kaza ci tak dlugo chodzic,az sie akcja porodowa rozpocznie.Gdyby nie ta cholestaza,to by mi nikt nawet rozwarcia i dlugosci szyjki nie sprawdzil przez cala ciaze.Taki to juz kraj.Tuska to nad czym sie zastanawiasz,jesli masz sily i checi to zabieraj sie za meza 😁 😁.oklask oddany 🙂 Emka moja mala tez ostatnio jakas taka leniwa jest.Tylko z laski mie kopnie.Pani doktor powiedziala mi,ze malenstwo sie rusza,tylko jest juz nisko i ciasno i nie ma jak poszalec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no tylko mąż musi po nocce wstać 😜 a dzisiaj jeszcze jeden sposób wypróbuję - schody! 😁 jedziemy do teściów dzisiaj, bo jutro przyjeżdża teściowa z Niemiec rano i mąż musi ją odebrać z autobusu, bo szwagierka zaczęła wczoraj staż, no i wiecie nie ma urlopu, no a teść nie ma prawa jazdy, a poza tym też zaczął wczoraj nową pracę, więc urlopu nie ma. No a że mąż ma na noc to ja tam dziś będę spała, a mąż po pracy przyjedzie tam i się położy, a później jak teściowa zadzwoni, że wyjeżdżają z Gliwic to go obudzę i pojedzie po nią.. no chyba, że zacznę rodzić to będzie musiała taksówką przyjechać 😜
no a że teściowie mieszkają na 11 piętrze to w połowie wchodzenia po schodach zacznę rodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on wstanie dopiero na obiadek, bo po nocnej zmianie śpi, dopiero o 7.00 się położył 😁 już raz był numerek i nie poskutkował, ale wiecie "pieszczoty", później schody to może coś dać 😜 ja też nienawidzę schodów, ale poświęcę się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale im wiecej seksu tym wiecej progtaglandyn 🙂 🙂Bo to one sa zawarte w spermie i wywoluja porod.Mi i bez seksu je jutro zaaplikuja jak tylko do szpitala przyjade.Skracaja one szyjke macicy,jesli masz czop to po nim zazwyczaj juz wypada i zaczynaja sie skurcze.Wiec Tuska moze od razu dwa numerki? 😁 Tak na wszelki wypadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje, że czop to tak po kawałku już z 3 razy mi wypadł, ale na pewno go jeszcze mam.. chyba tylko jeden numerek będzie o ile w ogóle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Dzięki ;-* Tak mnie dziś w kroczu boli, że nie mogę ani siedzieć, ani leżeć, ani chodzić, chyba będę fruwać ;-)

To ja mam lepsza opcje...Moze po prostu w koncu zaczniesz rodzic 😁 😁


Chciałabym ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ;-) mojemu jeszcze do głowy nie przyszło, żeby pisać coś, ale jak zostawię włączony brzuszek i odejdę na chwilę od kompa to podczyta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniła do mnie mama co i jak.. powiedziałam jej, że wszystko ok, jeśli można tak powiedzieć, a ona stwierdziła, że ja to sobie urodzę na dzień kobiet 8marca..no ale wcześniej mówiła o 28lutego.
Mam nadzieję, że w tym tygodniu urodzę.. może schody zadziałają ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ja juz po wizycie!
Na ktg skurcze sie piszą, macica szaleje jak to powiedziała połozna ale porodu jak nie było tak nie ma. Rozwarcie nadal na 1,5 no może 2cm. Normalnie sie wsciekne tak mnie skurcze meczą a tu dupa blada!
Powiedziała mi połozna (podobnie jak Monisi) że mam wysoki prog bolowy bo jak mi skurcze dochodziły do 100 % to ja je opisałam jako średnie. Jak do poniedziałku nie urodze to na ktg mam jechać! Ale mam nadzieje że moja niunia sie zlituje. Zresztą dałam jej czas do piątku! Może tym razem posłucha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...