Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no u mnie nie płacze Alanek, ale śpi po czym się budzi i pręży..przestaje i zasypia.. kurna jedna butla wczorajsza modyfikowanego mleka i młody już nie umie kupska zrobić.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no salamandra u nas zawsze kąpiel na brzusio pomagała i jak kupki np. nie umiał młody zrobić, to później jak go na wieczór kąpałam to do wanny zrobił.. jedna koleżanka jak jej córcia miała probem z kupą, nawet jak już większa była..tak 7miesięcy to siedziała z nią w wannie póki kupki nie zrobiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra napisał(a):
Samantka, w srodku dnia?

No a dlaczego nie??? Kąpiel rozluźnia i uspokaja, może Alex się lepiej poczuje... od jednej kąpieli w dzień się nie przestawi 😉 Nie musisz go dokładnie myć, ważne, by w ciepłej wodzie poleżał. Ja małą raz kąpałam jak ją brzuszek bolał i przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a teraz non stop pruka, ale to dobrze, bo zjadł troszkę i spokojnie śpi, a tak się co chwila przebudzał, żeby się poprężyć i pruknąć, a teraz prukanie jest bez większego wysiłku..jak ja się cieszę, że espumisanu nie trzeba było dawać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Wiecie, że moje dziecko dalej śpi. A Ja dalej się opalam, w tym roku to chyba murzynem będę ;-) Czy kupujecie już kremy dla dzieci do twarzy z filtrem?

Ja kupiłam i jak wychodzimy to smaruje pół godziny przed wyjściem... mimo, że staram się nie wystawiać jej na słońce to czasami po prostu się to nie udaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie jeszcze nie kupiłam.. no mój łobuziak się już budzi! ;-) tak zasypia na godzinkę, budzi się, pomarudzi i na nowo śpi ;-) ale ja zdążyłam troszeczkę ogarnąć kuchnię ;-D i jak A wróci z pracy to powiem mu aby się zajął trochę Alankiem, a ja ogarnę troszkę mieszkanie, bo mam jakiś przypływ energii, a później na spacerek! ;-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie dokończyłam robić tą ramkę z odciskami 🙂 Nawet fajnie to wyszło 🙂 Wstawiam fotkę 🙂
[URL=http://img200.imageshack.us/i/dsc02666t.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5196/dsc02666t.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img834.imageshack.us/i/dsc02665m.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5467/dsc02665m.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, wreszcie znalazłam chwilke dla brzi mi na brzuszka, Martynka jest tak absorbujaca ze nie mam kiedy zagladac, obecnie wisi mi na cycku co jest jej jedynym prawie zajeciem poza spaniem na spacerze.
samantka sliczne zdjecia, córeczka rosnie, i fajne te odciski raczki i nozki i tez musze takie zakupic. co do kupek i gazów i kolki my ostri wakczylismy i pomógł nam probiotyk Bio Gaia - ma tez duzo inych pozytywnych aspektow,polecam nam pomógł. a co do kompania to sa tez specjalne wiaderka na odgazowanie i kupke - widzialam na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie tylko ja nie wiem czy to brzuszek - nie jestrem do konca pewna, kupke robi, przy cycu grzeczny, zasypia odkladam i płacz i tak w kółko, na spacerze 15 min byl grezczny 15 ryk potem na rekach usnal na 10 min i znowu ryk i musielismy do odmu wrocic - nie jestem pewn aczy to brzuch czy jego histeria i charakterek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie jest podobnie w domu nie chce spac, zasypia przy cycy i odkładam ją a ona sie zaraz budzi i do cyca chce tylko na spacerze soi ale zanim zasnie w tym wózku to z rególy jesy 5-10 min histerii, a w nocy w łóżeczku tez nie spi...i na cycku ciagle chce wisiec ze wieczorem rycze ze nawet nie moge spokojnue zjesc ani sie wykapac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Bylysmy na spacerku i nas burza zlapala, ale na szczescie nie zmoklysmy za bardzo.

Samantka czy Twoje dziecko kiedykolwiek placze? 🙂 Bo ona jest taka zadowolona zawsze na tych zdjeciach..Swietna, normalnie nie moge sie napatrzyc 🙂


Dzięki Marta 🙂 No płacze jak chce jeść i czasami przy przebieraniu, a tak to na ogół marudzi jak coś nie pasuje 🙂 🙂 No ale bez powodu nie płacze (odpukać ) :P:P

U mnie też na burzę się zapowiada.. jakoś ciemno się zrobiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra pytałam, bo pisałaś, że to pod Płockiem, a ja tam kojarzę właśnie jezioro Białe i Lucień. Nawet kiedyś byłam tam, ale to był taki wypad na dziko i nawet nie spałam na polu namiotowym tylko na parkingu pod jakąś altanką :PPP fajnie było 😁DD
Powiedzcie mi czy Wasze dzieciaki wymiotują? Bo mój Antek to nie ma umiaru w jedzeniu. Je, je, je i je, a potem mu się odbija tak, że wszystko zwraca. Właśnie przed chwilą mieliśmy taką fontannę jak z wieloryba. Ehhh... lekarz powiedział, że to normalne.
Spacer dziś Antkowi darowałam dzisiaj, ale ubrałam go i wsadziłam w bujaczek i stoi przy otwartym balkonie. W sumie powietrza świeżego więcej złapie niż na spacerze, bo to 3 piętro, więc spaliny nie dolecą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pawełek właśnie przed chwila też mocno zwymiotował, aż się przestraszyłam, czasami zdarzy mu się ulać, ale nie aż tak. Musiałam go budzić, bo by dalej spał, teraz zjadł i się buja grzecznie. Zaraz My zjemy i idziemy na spacerek u Nas bardzo słonecznie jest, nareszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycja u nas dziś to samo - ryk, krzyk i chimery. Nawet nie miałam ochoty wyjść z nim na spacer, mąż wyjdzie jak wróci z pracy. Głowa mnie już boli;/ U nas tez uwazamy, ze to nie brzuszek. Kupki sa, gazy oddaje, je normalnie (choc raz wiecej, innym razem mniej), najpewniej to chyba histeria mała.

My dajemy z zalecenia lekarza espumisan 3 x dziennie po 2 kropelki a do tego debridat, uwazacie ze to za czesto skoro tak sie wzbraniacie przed tym espumisanem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba wszyscy poszli na spacer... u nas ciężko ze spacerami, bo na 3 piętrze mieszkam i M musi mi wózek znosić i wnosić, a nie zawsze mu się chce... no i codzienne spacery odpadają. A szkoda, bo ja jak jest taka ładna pogoda to mogłabym cały czas być na dworzu, a nie w domu przed laptopem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...