Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Monisia sama sobie dam kopa, już ie będę bo na prawdę mi nie smakowało.

Trzymam za slowo.Bo jak zapalisz,to juz ja sie w czerwcu tam nad morzem zjawie 😉 😉


To Ja się boję i nie będę. Przysięgam, szkoda zdrowia Niuńka, mojego i kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
samantka napisał(a):
Ale ja bym sobie też piwko wypiła... 😞 😞 No ale niestety... a ciągnie mnie jak cholera, żeby tak ze szklaneczkę walnąć... kurcze alkoholiczka ze mnie normalnie.. hahaha...


Szklaneczkę zaraz po karmieniu możesz ;-)


Trochę się boję, że w mleku i tak to będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwo dobre na laktację jest najlepiej w dużych ilościach Jedna kobietka w internecie przeczytałam że piła 5-6 piw dziennie przez kilka dni w tym czasie nie karmiła i nie zajmowała się małym i popłynęła rzeka mleka. I ponoć nie tylko to Karmi tak działa.Nie sprawdzałam na sobie.
Ja zasmakowałam w Karmi i powiem wam że nawet nie ciągnie mnie do zwykłego tylko szkoda że ono na mnie mlekopędnie nie działa. Chociaż trochę tego "dobrego humoru"po mi brakuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny. jeśli chodzi o sytuację z A to trochę się uspokoiło, z tym że denerwowało mnie, że jak wracaliśmy z zakupów, byliśmy z wózkiem, więc szliśmy spacerkiem i ja coś mu tam mówiłam o tej kłótni to on mi opowiadał co tam u taty było jak ja byłam u lekarza, że przyszli koledzy teścia i bardzo mały im się podoba, że Oskar(pies) dostał wpieprz, bo od małego nie chciał odejść, a robi się coraz bardziej agresywny, ostatnio A ugryzł w nogę, bo go odsunął jak ten zlizywał mleko, które wylało mi się z laktatora:/ w ogóle ten pies jest okropny!:/
wieczorem chwilę leżeliśmy razem nawet przytuleni i oglądaliśmy Rodzinka.pl, ale nie wiem dla mnie było za dużo przykrych słów i na pewno długo tej kłótni nie zapomnę.. no ale nie okażę tego, bo przez to mogłaby być kolejna kłótnia..

pokarm już wczoraj wrócił 😁 jak siedziałam u gina to myślałam, z mi cycki eksplodują 😜 cieszę się, bo już się bałam, że trzeba bedzie karmić modyfikowanym.. ale nie! 😁 ja chciałabym do końca czerwca pokarmić przynajmnniej.
jeśli chodzi o piwo to ja piłam u rodziców, z tym że wcześniej ściągnęłam tyle mleka aby miał na noc i na rano, a piwo wypiłam jak już nakarmiłam małego przed spaniem.. i winko też raz piłam, ale to wtedy jeszcze modyfikowanym karmiłam..no ale ostatnio też wypiłam 3 piwka i mi szumiało, tzn.wypiłam jedno szumiało, po czym troszkę przeszło to kolejne i tak samo z następnym.

no ja dzwoniłam do mojej mamy, że mam takie bóle menstruacyjne, no i ja ją źle zrozumiałam, ona ma nada wkładkę, ttylko bała się i chciała iść do gina, bo spać w nocy nie mogła przez ten ból..ale moja ciotka, a jej siostra też ma wkładkę, no i pytała się jej i ona powiedziała, że też miała tak i że to normalne na początku.. a ja zapłaciłam 400zł, nie dość, że za wkładkę z założeniem 300, to jeszcze za wizytę 100zł;/ już myślałam, że sobie nie weźmie tej stówy za wizytę, ale jednak! ;/ dobrze, że miałam tą dodatkową stówę, bo ja go na ostatniej wizycie zrozumiałam, ze 300zł za całość, czyli razem z wizytą;/
no i ważyłam się i ważę 70kg, a ważyłam na początku ciąży i przed nią 75kg.. tylko szkoda, że nie widać tych 5kg mniej;/ ja jak jestem bez ubrania Emka to też mi się wszystko trzęsie i skórka pomarańczowa też jest, przed ciążą też była, ale teraz to już masakra! ;/
ale się rozpisałam, sorki dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo!
Tusiaczku ciesze sie, ze u Ciebie z A juz lepiej. Glowa do gory 🙂))
Monisia ja z Łowicza jestem. To jest na polnoc od Lodzi, na trasie Lodz-Warszawa. I do jednego miasta blisko i do drugiego.
Ja wczoraj przed snem nalalam sobie pol jablkowego reddsa, ale bylam tak zmeczona, ze po dwoch lykach padlam. Obudzilam sie o 1 i reszte dopilam, a rano cycki jak kamienie dwa. M stwierdzil, ze jak skala w gumie.
Ja sie wazylam w niedziele rano i bylo 65 kg, a wczoraj juz 70. Zastanawiam sie czy mozna tak przytyc przez 4 dni czy taka nazarta jestem... W sumie przezarta. Zastanawiam sie nad pojsciem do dietetyczki, zeby mi jakis jadlospis dla matki karmiacej ulozyla, przy ktorym moglabym bezpiecznie dla malego schudnac... Bo na razie to masakra jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja pani obudzila sie o 6 i nie spi.A zawsze zasypia po karmieniu i spi do 12.I to oczywiscie dzis,jak mama miala sie w koncu wyspac 😉A tu oczy jak pieciozlotowki i marudka sie wlaczyla 😞 Tuska ciesze sie,ze z A juz lepiej.A z czasem napewno wszystko wroci do normy.Co do piwa,to jak juz nie mialam mleka w ogole i wypilam sobie 3 normalne to mi nastepnego dnia rano z cyckow kapalo..I az sie poplakalam wtedy,ze jest mleko a nie moge go malej dac.A karmi mi nie pomagalo na laktacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to mnie karmi pomaga i właśnie wczoraj wypiłam, no i dzisiaj nie umiem dojść do ładu i składu z cycami, bo mały potrafi wyjeść jednego i dwa razy pociągnie drugiego i najedzony, a u mnie się dalej leje z cycków, no i chyba laktator pójdzie w ruch, bo nie widzę innej opcji.. jeśli chodzi o spanie to mój zasnął o 21.00, spał do 2.00, później się obudził o 5.30, zjadł poleżał chwilkę i o 7.00 zasnął, obudził się pół godzinki temu, zjadł i teraz też przysypia, ale coś tam w pampers idzie, więc się przebudził i wydaje jakieś dziwne dźwięki.
Czy wasze dzieciaki już gaworzą?? bo mojemu czasem się uda coś tam zagoworzyć, no a czasem to tak długo, jak ja do niego gadam to tak jakby mi odpowiadał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna wczoraj mąż dał tylko jedną butlę mleka modyfikowanego i mały już dzisiaj nie umie kupki zrobić:/ coś mnie chyba trafi!:/ no ale mam nadzieje, że w końcu zrobi..a jak nie to pójdzie espumisan w ruch..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...