Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no Salamandra życzę miłego weekendu! ;-) moi rodzice jadą nad zalew, nad ten co jeździmy co roku pod namiot czy tam z campingiem.. ale my w tym roku nie pojedziemy, bo ja się troszkę boję spać w przyczepie z maluszkiem naszym ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my klimy nie mamy, ale uchylamy troszkę okno.. bo lepiej uchylić, żeby był przewiew niż taka duchota ;/ no ja też bym chciała bardzo na zakupy jechać, bo u mnie też tak troszkę pustawo..wszystko teraz takie wielkie się wydaje, bo w ciąży jak miałam koszulki sprzed ciąży, które mi pasowały to je nosiłam, a teraz jak założylam to masakra, rozciągnęły się troszeczkę! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się muszę pochwalić że ód dwóćh dni chodzę wyspana Mała wie że po kąpieli musi leżeć w kołysce i ładnie zasypia Dzisiaj spała od 22do 2#45 prewijanie jedzonko i do 6#30 a potem na śpiocha ja karmiłam ona była karmiona i wstaliśmy przed 9
My mamy klimę zepsutą okno uchylamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj niewyspana, małej zachciało się bawić od godziny 5 i tak co pół godziny co godzinę się budziła, teraz sobie śpi w najlepsze, a ja oczy na iks.
Oktawia w końcu zobaczyłam twojego synka, fajniusi szkrab i jak ładnie główkę trzyma, tak jak córeczka Edytki, Niunia a twój to taki śmieszek rośnie, słodziaki z nich.
Niunia co do okresu to normalne, ja już tydzień mam i nie widzę końca, też miałam bardzo dużo, a teraz jest już mniej i mam nadzieje, że to już końcówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandro udanego wypoczynku!My klimy nie mamy,ale okno zawsze uchylam 😉Niusia usmiech boski.Nie wiedzialam,ze mozna filmiki wrzucac 😁 A z tym okresem zadzwon moze no ginekologa i zapytaj.To bedziesz spokojniejsza.Ammi coreczka sliczniusia 🙂U nas noc tez swietna.Mala sama zasnela o 11 i spala do 3.Potem karmienie i spanie do 8 🙂Samantko cisza jest,bo ja dopiero weszlam:P Ale malo bede wchodzic,bo maz ma wolne do wtorku i chcemy sie soba nacieszyc 🙂A Jula dalej spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka jak to się mówi "niech ci Bóg to w dzieciach wynagrodzi". 🙂 Oczywiście żadnym wypadku tych 3 euro mi nie odsyłaj!!!
Od wczoraj w piersiach więcej mleka mam, mam nadzieję że tak zostanie. Zazwyczaj o tej porze już małej musiałam dawać sztuczne a teraz cyckiem buzię jej zalałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ammi to mnie pocieszyłaś, już myślałam, że coś nie tak z tym okrese. To się uspokoiłam. Leżę sobie na tarasie i się opalam, a tu sąsiedzi remonty w ogrodzie robią i tak mi chałasują, że zaraz młody się obudzi ;-( Czy pijecie kawę? Ja zaczęłam pić jedna słabą dziennie, bo już nie wyabiam bez kawy, uzależniona jestem. Gdzieś przeczytałam, że można dwie, a Ja jedną piję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
Samantka jak to się mówi "niech ci Bóg to w dzieciach wynagrodzi". 🙂 Oczywiście żadnym wypadku tych 3 euro mi nie odsyłaj!!!
Od wczoraj w piersiach więcej mleka mam, mam nadzieję że tak zostanie. Zazwyczaj o tej porze już małej musiałam dawać sztuczne a teraz cyckiem buzię jej zalałam 🙂


Dobra, dobra, ale za pare lat, na razie jedno mi starczy :P:P haha...Super, że masz więcej mleczka, mam nadzieję, że po galactogilu będziesz go miała aż za dużo :P:P "Niech popłynie rzeka mleka" :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Tuska ja uzywam delicol to ponoc na kolki ale ja dostałam na te brzydkie kupy. Bez recepty ale dosc drogi ok 50 zł za butelecze taka malutka, mi na ok 6 dni starcza, ale jak trzeba to trzeba!
Salamandra moja Kornelka robiła juz chyba kupy we wszystkich kolorach i lekarz powiedział że jesli nie ma sluzu i krwi to moze tak robic!
Ammi śliczna jest ta Twoja królewna!
Ja musze isc na miasto pare spraw pozałotwiac az mi sie nie chce do zobaczenia wieczorkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Ammi to mnie pocieszyłaś, już myślałam, że coś nie tak z tym okrese. To się uspokoiłam. Leżę sobie na tarasie i się opalam, a tu sąsiedzi remonty w ogrodzie robią i tak mi chałasują, że zaraz młody się obudzi ;-( Czy pijecie kawę? Ja zaczęłam pić jedna słabą dziennie, bo już nie wyabiam bez kawy, uzależniona jestem. Gdzieś przeczytałam, że można dwie, a Ja jedną piję.


A wiesz kochana, że podczas okresu nie można się opalać??? Krwotoku można dostać jak za bardzo się przegrzejesz... Moja mama tak się kiedyś załatwiła, że w szpitalu wylądowała... Nie przesadź z tym opalaniem 🙂
I kawę można.. ja w szpitalu nawet piłam, bo dawali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...