Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Czy znacie jakieś sposoby na bezsenność? Wypróbowałam wszystkie jakie znam na mężu(bo to on juz drugą noc nie śpi) i nic nie pomaga. A jak on nie śpi to i ja, ponadto nasza malutka tak się ostatnio rozkręciła że gdy tylko przykładam głowe do poduszki to ona tańcuje całą noc, ehh chyba muszę sie przyzwyczajać bo jak się urodzi to mogę już kilka nocy pod rząd nie przesypiać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa, Tuska i Samantka oklask za nowe zdjęcia ;-) Ja dziś nawet dobrze się czuję, wieczorem jadę do gina na USG, już się nie mogę doczekać. Młody chyba znowu się jakoś nisko ułożył, bo czuję go na samym dole brzucha, w ogóle brzuch mi się jakoś obniżył. Dziś zapytam lekarza co o tym myśli. Mam nadzieję, że młodzież nie wybiera się jeszcze do mnie ;-) Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka tutaj chyba nie mozna napisac prywatnej wiadomosci, ale jak chcesz mnie znalezc na fb to nazywam sie Marta Ptaszek (fotka z yorkiem).
Niunia daj znac jak tam po wizycie.
Edyta co do problemow z zasnieciem to podobno cieple mleko, wypicie melissy pomaga..Jednak na mnie to nie dziala..Jesli Twoj maz ma takie problemy z bezsennoscia to moze niech sprobuje tabletek ziolowych na sen. Ja czesto je bralam jak lecialam lub wracalam od rodzicow i nie moglam sie przyzwyczaic do zmiany czasowej i pomagaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha zapomnialam dodac wczoraj, ze polozna i lekarz powiedzieli mi, ze jesli twardnieje mi brzuch i sa lekkie skurcze, to zeby nie glaskac brzucha i nawet przestac kremowac brzuszek. Wiem, ze pare dziewczyn pisalo o tym twardnieniu to sobie pomyslalam, ze napisze o tym 🙂
Oczywiescie to tylko dotyczy tych dziewczyn, ktore maja zagrozenie przedwczesnym porodem. Inne moga sobie glaskac calymi dniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mnie Kaczuszka znajdziesz u Maji_P, bo mam nawet to samo zdjęcie na profilu co tutaj 😉 no ja mam twardnienie brzucha,ale na szczęście nie mam skurczy, miałam słabe stawianie się macicy, ale jak na razie od wizyty w szpitalu nie mam 🙂

eMKa, Samantka no to dla Was po oklasku to suuper fotki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIunia dobrze słyszec, że się już lepiej czujesz! A wiecie że to znaczy ze nawet jak nie jesteśmy w ciąży to i tak nie mam sensu faszerowac się tabletkami tylko warto domowe sposoby najpierw stosowac. Maja prześliczny ten twój jork.
Co do bezsenności to się nie śmiejcie ale ja bym mężulkowi takie fajne drineczki zafundowała (ze 3) i wtedy spałby jak zabity...ale nie wiem czy to w tym przypadku poskutkuje...Jakby co to w aptece można zapytac, zawsze poleca cos odpowiedniego! A może on się juz tacieżyństwem zaczął przejmowac? Ja tak nawiasem mówiąc spałam dzisiaj do 11 i to drugi raz mi sie ostatnio zdarzyło....
A co do becikowego to gdzie szukałyscie informacji na ten temat? trzeba iśc do urzędu odobiscie (jesli tak to jakiego?) czy można formularz przez internet znaleźc? Bede wdzięczna za wszelkie informacje! Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Aha zapomnialam dodac wczoraj, ze polozna i lekarz powiedzieli mi, ze jesli twardnieje mi brzuch i sa lekkie skurcze, to zeby nie glaskac brzucha i nawet przestac kremowac brzuszek. Wiem, ze pare dziewczyn pisalo o tym twardnieniu to sobie pomyslalam, ze napisze o tym 🙂
Oczywiescie to tylko dotyczy tych dziewczyn, ktore maja zagrozenie przedwczesnym porodem. Inne moga sobie glaskac calymi dniami 🙂

Słuszna uwaga, mi tez to lekarz powiedział bo na wizycie sie po brzuchu głaskałam i chociaż nmi nie twardnieje powiedziała ze to moze stymulowac skkurcze. No więc się przemogłam i przestałam głaskac chociaz na poczatku bylo mi dziwnie, teraz tylko rękę przykładam i tez jest dobrze... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka super fotki z brzuszkiem 🙂 Oklask dla Ciebie 🙂
Ja narazie mam tylko jedna fotke z brzuszkiem na fb, bo kazde jakie robie to tylko zdjecie brzuszka i bez twarzy..Musze meza przycisnac, zeby znalazl troche czasu i cos fajnego pstryknal.. 🙂
Niedlugo zdjecia naszym maluszkow bedziemy ogladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki! Wasze brzuszki też przeurocze, aż mi się buzia śmieje jak je oglądam. Masz racę maja, juz niedługo będziemy maluchy oglądac... 🙂 Ja musze męża przycisnąc żeby mi brzuszek wymalowal i wtedy fotki porobił.
Niunia masz super bluzkę ,wychodzę na wiosnę, strasznie mi się podoba gdzie taką znalażłas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka82 napisał(a):

Niunia masz super bluzkę ,wychodzę na wiosnę, strasznie mi się podoba gdzie taką znalażłas?


Kupiłam ją w Gdańsku (Już Maja o nią pytała ;-) Ale w necie też są np. http://www.strefa-mamy.pl/T_SHIRT_WYCHODZE_WIOSNA_BIALA-68.html, http://www.be.com.pl/tshirt-wychodze-wiosna-blekit-p-225.html ;-) teraz to lepiej z długim rękawem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska masz racje spojrzałam na allegro tak jak sugerowałas i znalazłam fajne i nawet cena przystępna! Podaje linka:
http://moda.allegro.pl/bluzka-ciazowa-motywy-z-cyrkonii-kolory-l-xl-i1375924525.html
chyba sobie taką sprawię, tylko nie wiem jeszcze jaki motyw...acha i nie wiem czy moja dzidzia wyjcie zimą czy wiosną bo jak dobrze pamiętam kalendarzowa wiosna zaczyna się jakos koło 21 marca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem i dlatego ja nie kupuję z tym motywem 😉 ja chciałam sobie kupić pas ciążowy, ale niestety nie ma już tej aukcji, na której chciałam kupić, a tam mogłaś dać co chcesz i by ci to wyhaftowali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...