Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jesli chodzi eunia o siare to mi leci ale niewielkie ilosci 🙂 wiec jakos wilkiego problemu z tym nie mam 🙂 Frytus nie mozna sie poddawac wiem ze przezywasz cieszkie chwile ale czy nie warto sprobowac ratowac zwiazku dla malutkiej istotki?? U mnie znowu jest odwrotnie odkad jest malenstwo zblizylismy sie strasznie do siebie i moj bardzo wydoroslal ale u mnie to co innego bo mamy siebie na codzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
wiola dobrze że wszystko ok...

Mam pytanie czy wy tez już macie ''siarę'' w piersiach??
NIE 😮 Ale czyli ze co?


ja jakies 2 tygodnie temu podczas snu pobrudzilam bluzke widocznie musial miec za duzy nacisk ale od tej pory mam spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale z nas żarłoki 🙃
mój wczoraj nagle zabrał mnie na pizze.. zjadłam CAŁĄ.. jak nigdy przedtem :P
Hawajska.. z ananasem i kukurydzą.. i sosem czosnkowym.. JEZU 🙃 🙃

a jutro idę do swoich rodziców robić sałatkę jarzynową 🤪 i podjeść makiełki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem po 2 kolacjach i calej czekoladzie plus innych tysiac przekasek miedzy, jak jest w pracy to mam spokoj bo nie mowi mi co za duzo i co nie zdrowo. Wczoraj sie wazylam i juz mam 8kg do przodu ale przy mojej aktualnej wadze 48kg tego nie widac choc boczki i brzuszek juz jest, a moj podlapal wczoraj wieczorem i nawet 'sloniatkiem' mnie zaczal nazywac i stwierdzil ze celulit mi na udzie znalazl. Oni sie smieja z nas i naszej wagi ale raz by sie z nami zamienili to ciekawe co by zrobili. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi ostatnio jak polozna krew pobierala to wogole krew mi z reki nie chciala leciec to tak bolalo i myslalam ze zemdleje 😞
jeszcze Ci nasi faceci sie zdziwia jak po ciazy schudniemy i bedziemy wygladac tak jak przed ciaza to im galy na wierzch wyjda 😁 a teraz niech sobie gadaja trzeba to jednym uchem wpuszczac a drugim wypuszczac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...