Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂 A wy ciagle o jedzeniiuu !! 😞 Ja to przez te swieta stwierdzilam ze dobrze ze nie ma ich zbyt czesto bo sobie tyle zarcia slodyczy i owocow nakupowalam ze ja codziennie poprostu mam wrazenie ze eksploduje z przejedzenia ! Nie moge sie powstrzymac przed zdjedzeniem mandarynek, czekolad, wafelkow... ehh masakra 🙂 Ale na szczescie jeszcze nie zaczelam tyc. Przed zajsciem w ciaze tez bardzo duzo jadlam i w sumie teraz nie mam wrazenia ze jem wiecej.. tylko wtedy chodzilam do pracy nie siedzialam tyle w domu no i swiat nie bylo codziennie 🤪 A teraz to wyzerka na maksa, ale co tam 🙂 Jakbym zobaczyla na wadze jakis ogromny przyrost to bym przystopowala 😮 Na szczescie narazie caly czas 2 kg to przodu.Zobaczymy po swietach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to mam motywacje do schudnięcia po ciąży, bo w lipcu mamy ślub kościelny i muszę być laską 🙂
tylko ciekawi mnie to czy karmiąc dziecko można chodzić na solarium.. bo nie chce wyglądać jak trup.. nie dość że suknia biała to i ja wyglądam jakbym w mące byla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja to mam motywacje do schudnięcia po ciąży, bo w lipcu mamy ślub kościelny i muszę być laską 🙂
tylko ciekawi mnie to czy karmiąc dziecko można chodzić na solarium.. bo nie chce wyglądać jak trup.. nie dość że suknia biała to i ja wyglądam jakbym w mące byla 😁
Ja pracowalam w solarium i nie ma zadnych przeciwskazan do opalania podczas karmienia, ALE ! Powinnas zakrywac piersi, albo same sutki. Zreszta ja nie opalalam piersi. Zawsze w wstaniku, tylko opuszczalam ramiaczka. Ale mozesz same sutki zaslonic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie jak byłam u lekarza w poniedzialek to moja ginka powiedziala zeby uwazac w swieta..nie jesc tak duzo bo po swietach bardzo duzo kobiet w ciazy trafia na szpital z przejedzenia.. w szczegolnosci zeby kapucha tak sie nie najadac 🙂ale wez sobie odmow takich pysznosci.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam śliczne mamusie
mam pytanie przytyłam 15 kg jestem niska i drobna i byłam chudziutka przed zajsciem w ciaze ważyłam 45 kg a teraz 60 lekarz kazał mi zrobic krzywą cukrowa 75 g czy taki duży przyrost wagi może być spowodowany tym że mogę mieć cukrzyce cukrową? Odrzywiam się dobrze owoce zupy ograniczam słodkie w nocy nie jem więc się obawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
witam śliczne mamusie
mam pytanie przytyłam 15 kg jestem niska i drobna i byłam chudziutka przed zajsciem w ciaze ważyłam 45 kg a teraz 60 lekarz kazał mi zrobic krzywą cukrowa 75 g czy taki duży przyrost wagi może być spowodowany tym że mogę mieć cukrzyce cukrową? Odrzywiam się dobrze owoce zupy ograniczam słodkie w nocy nie jem więc się obawiam..


no tak, ale ile dzidzia wazy? Wody okolo 0,4kg, moze weszlo w piersi. Sporo 15kg. Lepiej faktycznie skontrolowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...