Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ja tez nie mam zamaru mojej niuni karmic jakimis wynalazkami,sama bede jej zupki robic 🙂 i papki:P

ta ja dla siebie nie umiem a co dopiero dla dziecka


dla dziecka bedzie jeszcze latwiej niz dla siebie 😁 bo nie przyprawiasz tego nie wiadomo czym tylko jesli juz delikatnie i taka wielka filozofia zupke zrobic 😁 kawalek mieska, warzywka i gotowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
dzizassssss co to się dzisiaj wyprawia z tymi moimi plecami, a do tego mała mnie bombarduje jak szalona 🤪 usłyszała nowy męski głos w domu i poruszenie 😁

ej to ty już się zajęłaś kolegą męża?????
ej Leon zrobił coś złego coś , ohydnego pierwszy raz chyba zaraz puszczę pawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
dzizassssss co to się dzisiaj wyprawia z tymi moimi plecami, a do tego mała mnie bombarduje jak szalona 🤪 usłyszała nowy męski głos w domu i poruszenie 😁

ej to ty już się zajęłaś kolegą męża?????
ej Leon zrobił coś złego coś , ohydnego pierwszy raz chyba zaraz puszczę pawia


czemu z nim na dwor nie wyszlas ? Biedny juz nie mogl wytrzymac na pewno, skoro pierwszy raz to zrobil.. a Ty musisz sie hartowac w sprzataniu tych ''zapaszkow'' 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Właśnie o to chodzi, że b. źle się czuję po słodyczach 😞
Za to jem kilogramy pomarańczy. Przed ciążą nigdy ich nie jadłam 😁


no i dobrze 😁 mniej przytyjesz, poza tym slodycze to nic zdrowego, a pomaranczki dobrze ze tak pochlaniasz 😁 ja w sumie sie madrze, a sama ciagle mam ochote na slodkie, ale dzisiaj wyjatkowo nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
dzizassssss co to się dzisiaj wyprawia z tymi moimi plecami, a do tego mała mnie bombarduje jak szalona 🤪 usłyszała nowy męski głos w domu i poruszenie 😁

ej to ty już się zajęłaś kolegą męża?????
ej Leon zrobił coś złego coś , ohydnego pierwszy raz chyba zaraz puszczę pawia


czemu z nim na dwor nie wyszlas ? Biedny juz nie mogl wytrzymac na pewno, skoro pierwszy raz to zrobil.. a Ty musisz sie hartowac w sprzataniu tych ''zapaszkow'' 😁

ale ja wam nie wyjaśniałam co on zrobił i lepiej żebyście nie wiedziały, i to było juz po powrocie ze dworu kiedy się zrelaksował(......)
i to na kanapie!!!!!!!!!!!!!! już zaprałam tylko akim zapachowym środkiem a jutro szczotą będe darła od rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
dzizassssss co to się dzisiaj wyprawia z tymi moimi plecami, a do tego mała mnie bombarduje jak szalona 🤪 usłyszała nowy męski głos w domu i poruszenie 😁

ej to ty już się zajęłaś kolegą męża?????
ej Leon zrobił coś złego coś , ohydnego pierwszy raz chyba zaraz puszczę pawia


czemu z nim na dwor nie wyszlas ? Biedny juz nie mogl wytrzymac na pewno, skoro pierwszy raz to zrobil.. a Ty musisz sie hartowac w sprzataniu tych ''zapaszkow'' 😁

ale ja wam nie wyjaśniałam co on zrobił i lepiej żebyście nie wiedziały, i to było juz po powrocie ze dworu kiedy się zrelaksował(......)
i to na kanapie!!!!!!!!!!!!!! już zaprałam tylko akim zapachowym środkiem a jutro szczotą będe darła od rana


mam dwie opcje.. ale nie bede juz dociekala.. no biedny Leon.. 😞 moj Harry czasami tez wskoczy na lozko i cos zrobi nagle, ale nie wiem czy o tym samym mowimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
No w sumie tak 🙂
Ale jak patrzę w lustro, albo na zdjęcia to nie wierzę 🙂 Taka mała ciężarówka 🙂
Nie wiem jak Wy, ale mój apetyt ostatnio wzmógł się 😜


ja to mam ogromny apetyt 😁 ale na slodkie najczesciej mam ochote 😁 a ja mala hipopotamka taka haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no co jej się mogło stać, moja córka oszalała od soboty w ogóle nie daje mi spokoju, obojętnie co bym nie robiła ta cały czas daje mi kuksańce- no ale teraz to już przegina faluje mi cały brzuch raz z tej raz tej to na górze to na dole, to jest zwyczajnie nieprzyjemne ale nie wiem czym to może być spowodowane ona nigdy tak nie robiła co najwyżej rano i wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja tak mam od miesiąca, nie narzekaj 😉 znaczy się, że dziecko zdrowe

Ola ale ona od soboty ciągle w ogóle nie odpoczywa niv no chyba że w nocy
teraz zmieniam pozycję a ona cięgle mnie bombarduje moim zdaniem to nie jest normalne, Boże może coś jej dolega????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I znowu wrocilam. Juz leze wykapana i wysmarowana z zapasem jedzenia wokol siebie. Matyldus co Ty znowu narzekasz na to biedne dziecko 🙂 Chociaz wiecie ja dzisiaj tez zjebalam tego malucha. Jak wracalam to myslalam ze wypadek spowoduje tak maly sie pchal. . nie kopal ale strasznie pchal, jakby chcial sie przez bebzon przebic.. az sie wydarlam na niego zeby sie gowniarz uspokoil bo bylo to wlasnie dosyc nieprzyjemne.. Nie moglam sie skupic na jezdzie. Ale juz sie troche uspokoil dzieki Bogu, chociaz i tak go czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja tak mam od miesiąca, nie narzekaj 😉 znaczy się, że dziecko zdrowe

Ola ale ona od soboty ciągle w ogóle nie odpoczywa niv no chyba że w nocy
teraz zmieniam pozycję a ona cięgle mnie bombarduje moim zdaniem to nie jest normalne, Boże może coś jej dolega????

a denerwowałaś się ostatnio? Myślę, że tak - masz odpowiedź..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...