Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ola nie przesadzaj,że taka stara jesteś:*
Matylda-co się stało??? Czemu Cię zalało????
Ja na szczęście też wątróbki nie lubie;/

no pierwszej młodości już nie jestem ale każdy wiek ma swój urok, zwłaszcza jak ma się lat 30+ to człowiek doceniać zaczyna sex = zobaczycie same - teraz Wam się wydaje (mi też się tak wydawało) że wiecie wszystko... ale to się zmieni, zwłaszcza jak się trafi na dobrego kochanka 😁
(kochanka tj partnera w łóżku a nie obiekt zdrady 😁 )

Dużo mężczyzn się wypowiada że 30 to najlepsza prtnerka, że te kobiety wiedzą już czego chcą, że w łóżku są gorące ( doświadczone) bardzo często słysze ze kobieta która ma 30 to najlepsza prtnerka z którą można sobie życie układać.

Mam nadzieje,że za pare lat też mi się udzieli i bede gorąca 30stka 🙂 🙂 🙂 Rządną sexu!!!! Wcale nie uważam się za jakąs tam doświadczoną,wiem że duzzo przedemną a mam jeszcze blokady na pewne kwestie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ola nie przesadzaj,że taka stara jesteś:*
Matylda-co się stało??? Czemu Cię zalało????
Ja na szczęście też wątróbki nie lubie;/

no pierwszej młodości już nie jestem ale każdy wiek ma swój urok, zwłaszcza jak ma się lat 30+ to człowiek doceniać zaczyna sex = zobaczycie same - teraz Wam się wydaje (mi też się tak wydawało) że wiecie wszystko... ale to się zmieni, zwłaszcza jak się trafi na dobrego kochanka 😁
(kochanka tj partnera w łóżku a nie obiekt zdrady 😁 )


Dużo mężczyzn się wypowiada że 30 to najlepsza prtnerka, że te kobiety wiedzą już czego chcą, że w łóżku są gorące ( doświadczone) bardzo często słysze ze kobieta która ma 30 to najlepsza prtnerka z którą można sobie życie układać.

haa - wszystko przed Tobą, dałabym Ci oklaska ale nie da rady jeszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
alexia 79 to tu pokazuje skonczone tygodnie? no moja gin stwierdzila dzis ze mam 31 tydzien i 3 dni wiec tu powinno juz pokazywac 31 tydz;/ a nie 30


ej no dokładnie mysle tak samo jak ty. skoro jest np. 30 tydz i jeden dzień to juz sie liczy jako 31 tydzień ciąży. bo tydzień ma 7 dni więc 31 tydz trwa 7 dni. Ja to sobie tak tłumacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia 79 to tu pokazuje skonczone tygodnie? no moja gin stwierdzila dzis ze mam 31 tydzien i 3 dni wiec tu powinno juz pokazywac 31 tydz;/ a nie 30

może datę złą wpisałaś? sprawdź, albo gince się coś pokręciło? może podała Ci datę z USG a nie z OM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia 79 to tu pokazuje skonczone tygodnie? no moja gin stwierdzila dzis ze mam 31 tydzien i 3 dni wiec tu powinno juz pokazywac 31 tydz;/ a nie 30

może datę złą wpisałaś? sprawdź, albo gince się coś pokręciło? może podała Ci datę z USG a nie z OM


mój gin mi podaje zawsze tygodnie z takiego krążka jak sobie liczy wg. miesiączki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
tyminka na moje to zle wylicza ale moze ja sie myle 😉


Ja już to dawno stwierdziłam 🙂 ale moze to ja jakos dziwnie na to patrze, zwłaszcza że ja nie cierpię cyferek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bardzo bym się chciała zmienić,a przedewszystkim nabrać dystansu do siebie i wielu spraw,nie być taka histeryczką-choleryczką;/ Wiem,że to jest męczące i dla mnie i dla otoczenia 🙂
Kuźwa taki nerwus co ja jestem to koniec i wszystkim się przejmuje,przeżywam....I nie chciałabym być taka pamiętliwa i mściwa...Mam nadzije,że kiedyś wyrobie w sobie takie dobre cechy a tych się pozbędę albo jako zminimalizuuje....Bo wiem,że ze mną naprawde cieżko wytrzymać,czasem podziwiam tego Mojego Karola....Eh....Mam też nadzieje,że dzicko nauczy mnie cierpliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dziś nie urodzę to będzie dobrze


kurwa co za fachowiec już mam zakwasy z tego biegania po schodach
muszę pokrzyczeć
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🤪AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🤪AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam taki kalendarz swój i tam wszytsko mam wyliczone co do dnia a tymi tu taj wyliczeniami się nie sugieruję 🙂
A wiecie ja to jeszcze prowadzę taką książke( kupiłam w empiku) pierwsze ruchy jakie poczułam testy ciażowe wkleiłam, i wszystkie takie ważne daty 🙂kiedy się dowiedzielismy jaka płeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
jak dziś nie urodzę to będzie dobrze


kurwa co za fachowiec już mam zakwasy z tego biegania po schodach
muszę pokrzyczeć
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🤪AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🤪AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

masz oklaska na pociechę 🙂 i głupot nie gadaj bo jeszcze sobie wykraczesz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ja to mam taki kalendarz swój i tam wszytsko mam wyliczone co do dnia a tymi tu taj wyliczeniami się nie sugieruję 🙂
A wiecie ja to jeszcze prowadzę taką książke( kupiłam w empiku) pierwsze ruchy jakie poczułam testy ciażowe wkleiłam, i wszystkie takie ważne daty 🙂kiedy się dowiedzielismy jaka płeć.


ja prowadze ksiazke :Album naszego dziecka.. tez kiedy sie dowiedzielismy, ze jestem w ciazy, reakcja, pierwsze usg.. i tak do 1 urodzinek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jak dziś nie urodzę to będzie dobrze


kurwa co za fachowiec już mam zakwasy z tego biegania po schodach
muszę pokrzyczeć
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🤪AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🤪AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

masz oklaska na pociechę 🙂 i głupot nie gadaj bo jeszcze sobie wykraczesz 😠

no nie mogę zaworu od wody są na dole albo on chodzi albo ja , bateria nie pasuje, odstaje od ściany i cieknie z niej zalało całą kuchnię z że chodzi po tym i chodzi na dół to błotna ścieżka jest do samej kotłowni
nie no mam dość poważnie te remonty działają mi na nerwy i końca nie widać zawsze ze wszystkim zostaję SAMA jak przyjadą z meblami też tak będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ja bardzo bym się chciała zmienić,a przedewszystki nabrać dystansu do siebie i wielu spraw,nie być taka histeryczka-choleryczka;/ Wiem,że to jest męczące i dla mnie i dla otoczenia 🙂
Kuźwa taki nerwus co ja jestem to koniec i wszystkim się przejmuje,przeżywam....I nie chciałabym być taka pamiętliwa i mściwa...am nadzije,że kiedyś wyrobie w sobie takie dobre cechy a tych się pozbędę albo jako zminimalizuuje....Bo wiem,że ze mną naprawde cieżko wytrzymać,czasem podziwiam tego Mojego Karola....Eh....

No to dużo pracy Cię czeka, ktoś kiedyś powiedział takie mądre zdanie: Wszystko co ma wartość - kosztuje.. Dużo zależy od okoliczności i środowiska w jakim żyjesz.. Czasem ciężko o dystans jak warunki niesprzyjające ale jak się bardzo chce to można - trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Ja bardzo bym się chciała zmienić,a przedewszystki nabrać dystansu do siebie i wielu spraw,nie być taka histeryczka-choleryczka;/ Wiem,że to jest męczące i dla mnie i dla otoczenia 🙂
Kuźwa taki nerwus co ja jestem to koniec i wszystkim się przejmuje,przeżywam....I nie chciałabym być taka pamiętliwa i mściwa...am nadzije,że kiedyś wyrobie w sobie takie dobre cechy a tych się pozbędę albo jako zminimalizuuje....Bo wiem,że ze mną naprawde cieżko wytrzymać,czasem podziwiam tego Mojego Karola....Eh....


Ja teraz zaczynam się zmieniać nie wiem czy ta ciąża czy mądrzeje ale ja byłam kiedys okropna wiem o tym, straszna... 😞 naet moi rodzice mówili jak ten daniel z Toba wytrzymoje a on taki kochany i cierpliwy wszytsko znosił. Zaczelismy ze sobą chodzic jak miałam 15 lat... 🙂 on mnie bardzo kocha na prawdę....potrafił o 3 w nocy w stac mi po chipsy do nocnego bo miałam na nie ochote... itp. A teraz przez ostatnie killka dni on jest bardzo nerwowy a ja go staram się zrozumieć tak sie nawarstwiło. Kończymy dom, on ma szkołe egzaminy, prowadzi firme, tu dziecko niedługo będzię, kasy ciagle potrzeba a juz sie kończy... Jeszcze właśnie przestuj w tej firmie się zrobił jakiś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ja bardzo bym się chciała zmienić,a przedewszystki nabrać dystansu do siebie i wielu spraw,nie być taka histeryczka-choleryczka;/ Wiem,że to jest męczące i dla mnie i dla otoczenia 🙂
Kuźwa taki nerwus co ja jestem to koniec i wszystkim się przejmuje,przeżywam....I nie chciałabym być taka pamiętliwa i mściwa...am nadzije,że kiedyś wyrobie w sobie takie dobre cechy a tych się pozbędę albo jako zminimalizuuje....Bo wiem,że ze mną naprawde cieżko wytrzymać,czasem podziwiam tego Mojego Karola....Eh....

No to dużo pracy Cię czeka, ktoś kiedyś powiedział takie mądre zdanie: Wszystko co ma wartość - kosztuje.. Dużo zależy od okoliczności i środowiska w jakim żyjesz.. Czasem ciężko o dystans jak warunki niesprzyjające ale jak się bardzo chce to można - trzymam kciuki 🙂

😘 😘 😘 Zaraz ci poklaszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jak dziś nie urodzę to będzie dobrze


kurwa co za fachowiec już mam zakwasy z tego biegania po schodach
muszę pokrzyczeć
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🤪AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🤪AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

masz oklaska na pociechę 🙂 i głupot nie gadaj bo jeszcze sobie wykraczesz 😠

no nie mogę zaworu od wody są na dole albo on chodzi albo ja , bateria nie pasuje, odstaje od ściany i cieknie z niej zalało całą kuchnię z że chodzi po tym i chodzi na dół to błotna ścieżka jest do samej kotłowni
nie no mam dość poważnie te remonty działają mi na nerwy i końca nie widać zawsze ze wszystkim zostaję SAMA jak przyjadą z meblami też tak będzie

no ale co Twoje nerwy zmienią? nie możesz tego bardziej na luzie brać? no stało się i trudno, to na prawdę nie są problemy kochana, nie denerwuj sie takimi pierdołami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...