Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dla Ciebie Matylda taka praca to trauma 😁
Idę!!! 🤪

gdzie leziesz
z kim będę gadać Ola nie w temacie bo finansista jak prof Belka
Tyska niespełniony pedagog
a ja niespełniony nauczyciel hehe
trauma nie , ale mówię przekonałam sie że to nie dla mnie
wszyscy narzekaja na gimnazjum a mnie sie tam pracowało super mimo że 3 klasiści chceęli mnie sprawdzić od początki by zaczeło sie od tego że wyzwano mnie od kurew i myśleli że się przestraszę
skonczyło sie na tym że ten najgłośniejszy płakał przed dyrektorem jak 6 latek a ja tryumfowałam i śmiałam mu sie w twarz


Boże, Ty do ludzi nie powinnaś wychodzić... 🤪 🤪 🤪Co Ty mu zrobiłaś? 😮

nic po prostu pierwszego dnia chcieli mnie zastraszyć i wejsć mi na głowę ale najpierw powiedziałam co wiedziałam i delikatnie przypomniałam jaka jest różnica między nami i że nauczyciel jest urzędnikiem państwowym i żeby miał sie na baczności
a póxniej spotkanie u dyrektora czego sie nie zpodziewał bo jak to przecież nie miałabym odwagi się poskarżyć a że DYR super gość "uczeń " miał już najniższe zachowanie i siedział już drugo rok w tej samej klasie
Dyr go trochę postraszył, pouczył może nawet poniżył że ja tylko mogłam pośmiać mu się w twarz
tyle


Dzieci się Ciebie boją 😁

Kto jest może sobie włączyć na TVN - będzie temat - dlaczego niektóre kobiety wyglądają ładnie w ciąży, a inne nie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Dzień dobry, niech choć Wasz będzie dobry, bo mój już wiem, że spaprany przez Mojego 😠 😠 😠

Idę zrobić coś do jedzenia: niech ono mnie uspokoi 😁


masz oklaska ode mnie na pocieszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Dzień dobry, niech choć Wasz będzie dobry, bo mój już wiem, że spaprany przez Mojego 😠 😠 😠

Idę zrobić coś do jedzenia: niech ono mnie uspokoi 😁

a myślałam że przynajmniej Ciebie konkubent oszczędza bo nigdy się nie skarżyłaś
a to ode mnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ja już po kąpieli i śniadanku, mąż wyprawiony do pracy, ja się chyba dzisiaj za sprzątanie wezmę bo tak jak wczoraj wspominałam kury by się mogły najeść z podłogi i koty latają, tydzień podłoga nie myta. Muszę to jakoś na raty rozłożyć bo jak zacznę odkurzać, myć podłogi, sprzątać łazienkę i wycierać kurz to znów wieczorem wyląduję na izbie przyjęć - ja lubię w weekendy odwiedzać szpitale 😁 Dlatego wszystko muszę sobie rozłożyć w czasie.
Matylda a Ty co masz zamiar robić, że Cię tu nie będzie? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Magda za póżno włączyłam możesz mi napisać co mówili? taka jestem ciekawa, weszłam do pokoju a tu mi takie ciekawey temat umknał w dtvn

ja też nie zdązyłam ale dobrze ze mam TVN HD+1 to za godzike bede wiedzieć o co kaman 😁
na każdym programie coś o dzieciach 🤪 🤪 🤪
na jedynce, dwójce boziu boziu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ja już po kąpieli i śniadanku, mąż wyprawiony do pracy, ja się chyba dzisiaj za sprzątanie wezmę bo tak jak wczoraj wspominałam kury by się mogły najeść z podłogi i koty latają, tydzień podłoga nie myta. Muszę to jakoś na raty rozłożyć bo jak zacznę odkurzać, myć podłogi, sprzątać łazienkę i wycierać kurz to znów wieczorem wyląduję na izbie przyjęć - ja lubię w weekendy odwiedzać szpitale 😁 Dlatego wszystko muszę sobie rozłożyć w czasie.
Matylda a Ty co masz zamiar robić, że Cię tu nie będzie? 🥴

no właśnie czekałam na Ciebie i zaraz zamierzam się pożegnać
otóż mam to samo do roboty co TY
tylko ja chcę się ze wszystkim wyrobić do południa o później już tylko leniuchować
na razie pies wypuszczony i w piecu się pali a jeszcze wczoraj planowałam że o tej porze będzie finish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
no niech mi ktoś napisze 🙂

ale co bo ja nie w temacie 😞


no co mówili w DTVN pobiegłam szybko do pokoju obok żeby sobie cofnąć ale nie moge bo był tv wyłączony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamki 🙂

ja też już wykąpana, właśnie kończę śniadanko. Później trzeba posprzątać, mój niedługo z pracy wróci. A ja mam już wszystkie ciuszki poprane i poprasowane i nawet wyprawke ciuszkową na szpital przygotowaną 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ee tammm w DD TVN nie było nic ciekawego, pier..enie o Chopinie 😉 Gadali o modelkach, że poród wcześniej wywołują, żeby wyglądać dobrze. Ginekolog się wypowiadał, że można przytyć do 12 kg - jak się przytyje więcej to nam zostanie - żadna nowość 🙂


oni to jak zwykle rzucają ciekawy temat a potem jak zwykle zadnej nowości nie powiedzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
hej mamki 🙂

ja też już wykąpana, właśnie kończę śniadanko. Później trzeba posprzątać, mój niedługo z pracy wróci. A ja mam już wszystkie ciuszki poprane i poprasowane i nawet wyprawke ciuszkową na szpital przygotowaną 🤪 🤪


ja mam poprane i susza sie 🙂 nie długo będę je prasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ te ciuszki pięknie wyglądały na suszarce jak się suszyły 😁
tak patrze na nasze suwaczki.. one są coraz bliżej końca.. a ja chyba robię się coraz to bardziej przerażona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
hej mamki 🙂

ja też już wykąpana, właśnie kończę śniadanko. Później trzeba posprzątać, mój niedługo z pracy wróci. A ja mam już wszystkie ciuszki poprane i poprasowane i nawet wyprawke ciuszkową na szpital przygotowaną 🤪 🤪

Wiecie co ja stwierdziłam, że będę prała tylko te ciuszki, które mają bezpośredni kontakt ze skórą 🙂 Chyba nie ma sensu prać sweterka który ma np koronkę na kieszonkach i będzie służył tylko jako okrycie wierzchnie, albo sztruksy na szelkach - też na rajtuzki założę - ewentualnie na śpioszki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
no jak na razie będę prać wszystko, po za tym nie mam takich rzeczy jakieś sukieneczki itp... ale gdybym miała to tez może bym nie prała

Mam głupie pytanie no ale mam... 😜 Czy Wy pierzecie wszystko razem?? Czy też segregujecie kolorami (ciemne, jasne i białe.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Magda za póżno włączyłam możesz mi napisać co mówili? taka jestem ciekawa, weszłam do pokoju a tu mi takie ciekawey temat umknał w dtvn


Dupa, nic ciekawego nie było... o gwiazdach ... a nie o noramlnych laskach... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...