Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andziucha napisał(a):
tyminka ja to mam taka zgage ze nawet reni mi nie pomaga juz sama nie wiem co mam zrobic zeby ta zgaga przeszla 😞 😞


uuu aż tak? jak będziesz teraz u lekarza powiedz mu o tym są takie specjalne tabletki jak ta zgaga tak baardzo męczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a ty wiesz ze ostatnio mówili w DDTVN o tych depresjach kobiet w ciąży właśnie cos podobnego jak ty to opisujesz. Ja to znów mam tak że się boje czegoś stresuje a nie wiem czym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
tyminka Katastrofa jest a w nocy to juz wogole tak mnie pali ze rano jak uda mi sie zasnac to budze sie z bolem gardla 🥴 ja juz w sumie mowilam swojej gin. o tym ze mam straszna zgage ale ona tylko kazala mi brac reni 😞 😞


o matko to nie wiedziałam ze można mieć taką zgage 🤨 a zapytaj teraz czy nie ma jakiś inncyh bardziej skutecznych leków w ciązy na zgage ja słyszałam że są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
tyminka Katastrofa jest a w nocy to juz wogole tak mnie pali ze rano jak uda mi sie zasnac to budze sie z bolem gardla 🥴 ja juz w sumie mowilam swojej gin. o tym ze mam straszna zgage ale ona tylko kazala mi brac reni 😞 😞


o matko to nie wiedziałam ze można mieć taką zgage 🤨 a zapytaj teraz czy nie ma jakiś inncyh bardziej skutecznych leków w ciązy na zgage ja słyszałam że są.
Boze, dzieki Bogu nie wiem co to zgaga 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
ja dzisiaj od rana zabralam sie za sparzatanie!popralam ciuszki dla synka 🙂musialam upichcic obiad no i zabralam sie za swoj wyglad hehe


ja nie mogę sie teraz zebrać obiadu dokończyć 🙂 wrr a wieczorem mąż chce jechać do jego rodziców a mi się tak nigdzie nie chce ruszać najlepiej bym z domu nie wyłaziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
tyminka bede musiala powiedziec o tym gin. bo inaczej w nocy zamienie sie smoka wawelskiego i popale wszystko 🙂


haha a i jeszcze jedno weź poduszkę dużo wyżej ułóż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak samo ostatnio.. ale niby nie chce mi sie nic robic, nigdzie wylazic ale jak siedze juz pare dni w ten sposob w domu to mnie cholera bierze ! I wtedy to chce mi sie w koncu cos zrobic gdzies pojsc. Matylda nie boj nic, chopy se poradza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Tyska 1 to sie ciesz ze nie masz zgagi ja juz czasami mam dosc 🥴
tyminka ja tez bym tylko w domu siedziala taki leniwiec ze mnie ostatnio 🙂


ze mnie zawsze lotcik był a od początku ciąży to sama siebie nie poznaje taki domator ze mnie ze się śmieją inni 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka mam to samo 🙂 zreszta jak mam sie ubierac z tym brzuchem to jest ciezko a wyjde tylko na chwile bo zaraz sie zmecze jak stary moher to wole siedziec w domu zreszta ostatnio jedynymi moimi butami sa adidasy bo w inne nie dam rady wsadzic nogi tak mi puchna 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewo spadło ale nawet nie patrzę 🤪 😮 🤪
ja to niby nie moge wychodzić i robię to tylko jak muszę ale zero chęci zero, nic mnie nie kręci najchetniej pod kocykiem bym leżała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...