Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
hello 😁 znowu kurdę wszystkie uciekają 🙂
a ja zrobiłam dzisiaj faworki i po zjedzeniu 3 juz mi ochota na nie przeszła 😁


😁 😁 ja też robiłam dzisiaj faworki 😁 😁


klasnęłam komu mogłam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 wczoraj byłam prawie ostatnia dziś pierwsza no no, aż sama sobie pogratuluję, dziś czeka mnie całodniowa wyprawa do opola znoowu miejmy nadzieję, że trafię na ten fajny ciążowy przedział ^^ nie chce mi się 🥴 ile razy w tygodniu można wstawać przed 7 rano do cholery?
Miłego dnia a jak poruszycie dobre tematy to dajcie znać bo nie wiem, czy dam radę nadrobić kolejne 150 stron 😁 😁 😁 😁 😁
no to PA! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem i też miałam jechać daaaaleko ale mi się nie chce Paweł miał jechać ze mna ale na razie śpi i nie wiem czy pojedzie bo ma tutaj mnóstwo spraw 😮

aaaaaaaaaaaaaa
dziś złapał mnie skurcz w łydkę pierwszy raz od 10 lat, ale to nie było normalnie, miotałam się w łożku jak zwierze w sidłach, a to nie przechodziło a jak złagodniało to za chwilę od nowa i tak może z 10 razy w ciągu 15 minut masakra, aż sie Lena obudziła z tego mojego miotania 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti no to trzymam kciuki co by udało się przedział odnaleźć i żeby pełen nie był 😉

ja właśnie śniadanie konsumuję przed kompem ( zdrowe 😁 ) i lecę w miasto: muszę zawieźć ZL do pracy 🤢

i jakaś niesprawiedliwość: wczoraj było słońce, wiosną pachniało a dzisiaj..
[youtube]Ygz1VRzc8Ls[/youtube]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja już też wykąpana i po śniadanku. Zamiast się najeść to się nażarłam 🥴 i stoi mi wszystko w gardle więc muszę odpocząć. Dziś muszę sprzątnąć mieszkanie a to znaczy że nie będę cały czas siedzieć na forum. Może szybciej minie mi ten pochmurny paskudny dzień. Aaaa no i czekam na tych łobuzów od łóżeczka ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jakie te szpitale sa cwane każą nam przynosić ubezpieczenie a na cholere im jak nawet jeśli nie mam ubezpieczenia to maja prawo mnie trzymać i odeb rać poród i opiekować sie po porodzie więc ubezpieczenie nie powinno ich interesować. I przez całą ciąże tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...