Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
Wiola i Ola fajne zdjęcia 😉 😉 😉 takie słoneczneeeeeeeeeeeeee 🙂
Ola całkiem inaczej wyglądasz na tym zdjęciu niż na poprzednim 😉

jak inaczej????????
ja obejrzałam jej galerię na NK kilka razy i dla mnie wygląda tak samo i nawet chyba bym ją juz rozpoznała w tłumie
tak jak w moim śnie, na bank dziś była OLA i Tyska i Wiola i któreś dwie co pamiętałam ale już zapomniałam



ja nie mam Oli na NK 😞 moze temu mnie tak zaskoczyło to zdjęcie oczywiście pozytywnie 🙂

a czyja to wina że mnie nie zaprosiłaś? 😜


hmmmmmmmm no Aleksander w Warszawie to pewnie od groma, więc cieżko by było znaleźć 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
o przypomniało mi się czy któraś z was ma przebity pępek i nosiła bądz jeszcze nosi w nim kolczyk??


ja mialam kolczyka ale sciągłam go jak sie dowiedziałam że jestem w ciąży 🙂

ja już od dawna nie noszę, kilka lat i nie zamierzam nigdy więcej 🙂
a to czemu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ja ściągnęłam jakiś miesiąc temu ale jakoś dziwnie mi wygląda ta okolica pępka boje się że mi tam skóra pęknie, poza tym jakiś taki czerwony kolor ma i ciekawi mnie czy mi zarośnie dziurka czy nie??

mi ta dziurka się rozsciągła ale nie zarosła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja ściągnęłam jakiś miesiąc temu ale jakoś dziwnie mi wygląda ta okolica pępka boje się że mi tam skóra pęknie, poza tym jakiś taki czerwony kolor ma i ciekawi mnie czy mi zarośnie dziurka czy nie??

mi ta dziurka się rozsciągła ale nie zarosła...


ja co jakis czas wkładam sobie kolczyk żeby zobaczyć i na razie jeszcze jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ja ściągnęłam jakiś miesiąc temu ale jakoś dziwnie mi wygląda ta okolica pępka boje się że mi tam skóra pęknie, poza tym jakiś taki czerwony kolor ma i ciekawi mnie czy mi zarośnie dziurka czy nie??


ooooooooo to długo nosiłaś 😮, ja też ściągłam jak sie dowiedziałam ze jestem w ciązy
ale blizny, ani zaczerwienienia nie ma, są tylko takie dwie dziureczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
o przypomniało mi się czy któraś z was ma przebity pępek i nosiła bądz jeszcze nosi w nim kolczyk??


ja mialam kolczyka ale sciągłam go jak sie dowiedziałam że jestem w ciąży 🙂

ja już od dawna nie noszę, kilka lat i nie zamierzam nigdy więcej 🙂
a to czemu??

bo do niczego mi on nie potrzebny - już z tego wyrosłam kilka lat temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja ściągnęłam jakiś miesiąc temu ale jakoś dziwnie mi wygląda ta okolica pępka boje się że mi tam skóra pęknie, poza tym jakiś taki czerwony kolor ma i ciekawi mnie czy mi zarośnie dziurka czy nie??


ooooooooo to długo nosiłaś 😮, ja też ściągłam jak sie dowiedziałam ze jestem w ciązy
ale blizny, ani zaczerwienienia nie ma, są tylko takie dwie dziureczki 🙂


no długo ale ja do początku 7 miesiąca miałam malutki brzuch dopiero w tym miesiącu mnie wywaliło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mieszkania z ukochanym OLa wyjaśniła najprościej jak się da
cieszę się że powoli wszystko zaczyna się układać po naszej myśli ale tak jak Ola napisała teraz na kila tygodni "przed" nie widzę się sama w obcym mieście
jak mamy być razem to będziemy kilka miesięcy później skoro i tak już tyle " jakoś " wytrzymaliśmy to i te kilka mcy nie zrobi różnicy
a Paweł obiecał ( choć nie wiem na ile jest w stanie spełnić tą obietnicę) że po porodzie bierze miesiąc urlopu a później to już z górki i my z małą pójdziemy do niego

co do koczyków to nie mam żadnego
w uszach tylko 10 dziurek ale nie wiem ile z nich jeszcze może być "używanych" bo dawno w nich nic nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
co do mieszkania z ukochanym OLa wyjaśniła najprościej jak się da
cieszę się że powoli wszystko zaczyna się układać po naszej myśli ale tak jak Ola napisała teraz na kila tygodni "przed" nie widzę się sama w obcym mieście
jak mamy być razem to będziemy kilka miesięcy później skoro i tak już tyle " jakoś " wytrzymaliśmy to i te kilka mcy nie zrobi różnicy
a Paweł obiecał ( choć nie wiem na ile jest w stanie spełnić tą obietnicę) że po porodzie bierze miesiąc urlopu a później to już z górki i my z małą pójdziemy do niego

co do koczyków to nie mam żadnego
w uszach tylko 10 dziurek ale nie wiem ile z nich jeszcze może być "używanych" bo dawno w nich nic nie było 😉


wiecie podziwiam was dziewczyny i jednocześnie trzymam mocno kciuki żeby wszystko było okej i szczęśliwie w waszych związkach i rodzinach ja osobiście jestem zwolennikiem mieszkania razem non stop bo dopiero pa jakimś czasie można się rozejrzeć w sytuacjach co innego raz na jakiś czas a co innego ciągle ale nie zawsze życie pisze ciemne scenariusze.(na szczęście 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja dopiero znalazlam czas zeby usiac
Wiola i Ola super zdjecia
Madzia najwazniejsze teraz jest twoje malenstwo gdyby cos mieszkamy niedaleko siebie mozesz wpadac na herbatkę 🙂

co do kolczyka to tez wyjelam jak sie dowiedzialam o ciazy i skora mi sie bardzo tam rozciagnela i miejsce mam zaczerwienione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej 🙂
ja dopiero znalazlam czas zeby usiac
Wiola i Ola super zdjecia
Madzia najwazniejsze teraz jest twoje malenstwo gdyby cos mieszkamy niedaleko siebie mozesz wpadac na herbatkę 🙂

co do kolczyka to tez wyjelam jak sie dowiedzialam o ciazy i skora mi sie bardzo tam rozciagnela i miejsce mam zaczerwienione


no ja też mam czerwone a mam takiego lekarza że popuka się w czoło ja coś o tym wspomne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

co do kolczyka to tez wyjelam jak sie dowiedzialam o ciazy i skora mi sie bardzo tam rozciagnela i miejsce mam zaczerwienione


no ja też mam czerwone a mam takiego lekarza że popuka się w czoło ja coś o tym wspomne 🤢


ja to bym chciala po ciąży założyć spowrotem kolczyk Naszczescie w nosie zostal i nie musialam wyjmowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):

co do kolczyka to tez wyjelam jak sie dowiedzialam o ciazy i skora mi sie bardzo tam rozciagnela i miejsce mam zaczerwienione


no ja też mam czerwone a mam takiego lekarza że popuka się w czoło ja coś o tym wspomne 🤢


ja to bym chciala po ciąży założyć spowrotem kolczyk Naszczescie w nosie zostal i nie musialam wyjmowac 🙂


taż bym chciała a do tego jak już pisalam z powrotem odnowić w nosie bo narazie to mi się tylko w języku został
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to samo u mnie, skóra na pępku rozciągnięta i zaczerwieniona, no cóż, przebijając pępek wiedziałam, że ładnie to nie będzie wyglądać po urodzeniu dziecka, ale myślałam, że do tego jeszcze z 10 lat przynajmniej minie...
a tak w ogóle to cześć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):

co do kolczyka to tez wyjelam jak sie dowiedzialam o ciazy i skora mi sie bardzo tam rozciagnela i miejsce mam zaczerwienione


no ja też mam czerwone a mam takiego lekarza że popuka się w czoło ja coś o tym wspomne 🤢


ja to bym chciala po ciąży założyć spowrotem kolczyk Naszczescie w nosie zostal i nie musialam wyjmowac 🙂


taż bym chciała a do tego jak już pisalam z powrotem odnowić w nosie bo narazie to mi się tylko w języku został




ale w jezyku tak szybko nie zarasta najszybciej to jednak w nosie Moj ostatnio wyjal kolczyk z jezyka i po kilkunastu dniach normalnie mogl sobie założyć A w nosie jak nie nosze przez 3 dni to juz troche mi zarasta błonka Ogólnie zajmujemy sie sprzedażą akcesorii do piercingu wiec mam lekkiego bzika ale z umiarem na tym punkcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Brechti chyba Ci klasnęłam
wiecie co muszę zmykać na chwilkę będę za jakieś pół godzinki jak jeszcze ktoś bedzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hej Brechti chyba Ci klasnęłam
wiecie co muszę zmykać na chwilkę będę za jakieś pół godzinki jak jeszcze ktoś bedzie 😮


ja napewno bede a co z reszta to nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...