Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A to juz nic nie zrobimy jak nie chce Ci sie ladnie ubrac.. To twoj blad, czas wziac dupe za pas i sie wysilic troche. I z tymi 20 kilogramami to wygladasz dopiero chyba prawie dobrze, bo i tak po zdjeciach uwazam ze chudzinka z Ciebie, wiec napewno Ci nie zaszkodzily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a ja idę spać 🤨
ŁŁŁEEE OLKAAA !!!! Ile ty masz lat dziecko na tym zdjeciu 🤪 🤪??

sierpień 2009 wiec 30 i pół 😞
BOZEEE kobieto wygladasz tu jak 15-latka 🤪 🤪 🤪 no bez kituuu

sratatata u dupy organki 😜
Nie sratatata tylko tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
A to juz nic nie zrobimy jak nie chce Ci sie ladnie ubrac.. To twoj blad, czas wziac dupe za pas i sie wysilic troche. I z tymi 20 kilogramami to wygladasz dopiero chyba prawie dobrze, bo i tak po zdjeciach uwazam ze chudzinka z Ciebie, wiec napewno Ci nie zaszkodzily

nio
tylko że jeśli można to nazwać w ogóle stylem to ja mam taki styl, taki "luźny" podobają mi się dziewczyny w krótkich spodenkach albo spódniczkach ale ja nie mogłam nigdy tego ubrać właśnie ze względu na moją niesamowitą "chudość" wolałam ukrywać się w dresie
teraz może by się to zmieniło gdyby nie cellulit ale nad tym zaczynam pracować od razu po porodzie , może się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne.. jak ja przyszłam to wszystkie uciekły !! 😠 😠
łazienkę ( tzn jedną ścianę: tą na wprost ) pomalowałam. nawet nieźle wyszło. Zobaczycie, jak sobie odpierdzielę do końca lutego ten przybytek luksusu 😁 😁 niech no mi tylko jeszcze fototapeta z allegro przyjdzie :P

tylko krzyż mnie napierdziela 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bosheee matylda don't worry! ja też łażę w luźnych lumpach, bo przeważnie tarzam się z psem po dywanie, minimum mejkapu haha i nawet sasiedzi dziwnie patrzą jak z kundlem na dwór wyjdę! Wczoraj obejrzałam swoje pośladki i uda i boczki i stwierdziłam, że za nic nie rozbiorę się jak mój luby przyjedzie i będę spała w babcinej koszulinie po kostki. przypatrzyłam się rozstępom na cyckach i stwierdziłam, że koniec z bluzkami z dekoltem bo rozstępy wyglądają, jakbym się cięła żyletką. odkryłam nowe pod cyckami co jest raczej logiczne ale i tak byłam zaskoczona. nie mam już ładnych kształtnych kostek i łydek bo moje nogi zamieniły się w 2 kolumny. a z daleka w lustrze wyglądam, jakby na cegłę ktoś położył ziarnko grochu (czyli mój łeb).
gafa roku- dostałam pięknego maila od mojego, ale przeoczyłam wiadomość o której mieliśmy się na skypie spotkać no i tak wyszło, że go przegapiłam 😞 nie wiem jeszcze co on mysli ale wiem ze jest mu xholernie przykro a mi głupio 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 😉
jam jest

ale kurde dziś sobie uświadomiłam coś o 4.00 nad ranem i przez godzinę nie spałam, strasznie się miotałam , strasznego doła złapałam , ryczałam, wstawałam, znowu się kładłam , chciałam laptopa włączyć żeby poszukać pewnych informacji na temat tego co mnie nurtuje ahh
zaraz muszę wyjaśnić tą sprawę ale normalnie nie wiem jak to będzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dzień dobry 😉
jam jest

ale kurde dziś sobie uświadomiłam coś o 4.00 nad ranem i przez godzinę nie spałam, strasznie się miotałam , strasznego doła złapałam , ryczałam, wstawałam, znowu się kładłam , chciałam laptopa włączyć żeby poszukać pewnych informacji na temat tego co mnie nurtuje ahh
zaraz muszę wyjaśnić tą sprawę ale normalnie nie wiem jak to będzie 😮



a co sie stalo ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...