Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja się wkurzam bo miałam już być dawno w drodze i co????
boska szwagierka dopiero wstała i wcale jej się nie spieszy 😠
i jak zwykle cały dzien zmarnowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 🙂 ja juz tez jestem, u mnie tez leniwy dzien jak na razie sie zaczyna..;/

Witam,Witamy 🙂 jak tam spedziłas czas ze swoim chlopem ?? 😁


wczoraj juz sie odezwalam 😁 mialam do nadrobienia 240 stron 😉 hehe Moj chlop jeszcze jest, jedzie w sobote wieczorem, ale pojechal do dentysty i do rodziny do Elblaga, ale pozniej bedzie 😁 hmm no ogolem ciagle sie klocilismy na poczatku, ale pozniej juz sobie postanowilismy, ze koniec tych klotni i pierdoly, bo przesadzamy naprawde;/ 😜 troche pojezdzilismy po sklepach, a poza tym to w domu siedzielismy i w lozeczku tez troche 😁 ale bez przesady haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja, dzień dobry 🙂
dziś już słonka nie ma - szaro buro i ponuro 😞 od razu nastrój inny, leniwy a ja mam dziś prasować ciuszki mojego bąbelka 🥴 może się zbiorę, pod warunkiem jednak, że dużo pisać nie będziecie 😜 bo wtedy to lipa, nie zwlekę się z narożnika, w każdym razie plan mam a co z niego wyjdzie to nie znaju 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 🙂 ja juz tez jestem, u mnie tez leniwy dzien jak na razie sie zaczyna..;/

Witam,Witamy 🙂 jak tam spedziłas czas ze swoim chlopem ?? 😁


wczoraj juz sie odezwalam 😁 mialam do nadrobienia 240 stron 😉 hehe Moj chlop jeszcze jest, jedzie w sobote wieczorem, ale pojechal do dentysty i do rodziny do Elblaga, ale pozniej bedzie 😁 hmm no ogolem ciagle sie klocilismy na poczatku, ale pozniej juz sobie postanowilismy, ze koniec tych klotni i pierdoly, bo przesadzamy naprawde;/ 😜 troche pojezdzilismy po sklepach, a poza tym to w domu siedzielismy i w lozeczku tez troche 😁 ale bez przesady haha 😁

a ja juz sie martwilam ze cos sie stalo,bo myslalam ze Twoj Facet na weekend tylko przyjechal 🙂
Nie puszczaj juz go do tych niemiec 😁 niech zostanie z Toba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
jestem i ja, dzień dobry 🙂
dziś już słonka nie ma - szaro buro i ponuro 😞 od razu nastrój inny, leniwy a ja mam dziś prasować ciuszki mojego bąbelka 🥴 może się zbiorę, pod warunkiem jednak, że dużo pisać nie będziecie 😜 bo wtedy to lipa, nie zwlekę się z narożnika, w każdym razie plan mam a co z niego wyjdzie to nie znaju 🙃

Ola moze przy okazji wyprasujesz Kacperka ubranka i nasze 🙂 bo mi sie za cholere nie chce tego prasowa 😞 a juz lezy tydzien i czeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 🙂 ja juz tez jestem, u mnie tez leniwy dzien jak na razie sie zaczyna..;/

Witam,Witamy 🙂 jak tam spedziłas czas ze swoim chlopem ?? 😁


wczoraj juz sie odezwalam 😁 mialam do nadrobienia 240 stron 😉 hehe Moj chlop jeszcze jest, jedzie w sobote wieczorem, ale pojechal do dentysty i do rodziny do Elblaga, ale pozniej bedzie 😁 hmm no ogolem ciagle sie klocilismy na poczatku, ale pozniej juz sobie postanowilismy, ze koniec tych klotni i pierdoly, bo przesadzamy naprawde;/ 😜 troche pojezdzilismy po sklepach, a poza tym to w domu siedzielismy i w lozeczku tez troche 😁 ale bez przesady haha 😁

a ja juz sie martwilam ze cos sie stalo,bo myslalam ze Twoj Facet na weekend tylko przyjechal 🙂
Nie puszczaj juz go do tych niemiec 😁 niech zostanie z Toba 🙂


no wlasnie juz bym chciala zeby zostal ze mna noo, ale musi pojechac, bo ma tam dobra prace, a ja moze juz po wakacjach bede do niego jechala 🙂..teraz bedzie jakos pod koniec marca na 2 tygodnie chyba, wiec jakos dam rade, no bo musze wytrzymac.. dobrze, ze mam wsparcie u rodzicow i nie mieszkam sama, bo bym zwariowala 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
jestem i ja, dzień dobry 🙂
dziś już słonka nie ma - szaro buro i ponuro 😞 od razu nastrój inny, leniwy a ja mam dziś prasować ciuszki mojego bąbelka 🥴 może się zbiorę, pod warunkiem jednak, że dużo pisać nie będziecie 😜 bo wtedy to lipa, nie zwlekę się z narożnika, w każdym razie plan mam a co z niego wyjdzie to nie znaju 🙃

Ola moze przy okazji wyprasujesz Kacperka ubranka i nasze 🙂 bo mi sie za cholere nie chce tego prasowa 😞 a juz lezy tydzien i czeka...

To w końcu Kacperek będzie? 😮 Łojj ja już nie nadążam 🙂
A co do prasowania to ja nie mam na czole napisane "frajer" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
jestem i ja, dzień dobry 🙂
dziś już słonka nie ma - szaro buro i ponuro 😞 od razu nastrój inny, leniwy a ja mam dziś prasować ciuszki mojego bąbelka 🥴 może się zbiorę, pod warunkiem jednak, że dużo pisać nie będziecie 😜 bo wtedy to lipa, nie zwlekę się z narożnika, w każdym razie plan mam a co z niego wyjdzie to nie znaju 🙃

Ola moze przy okazji wyprasujesz Kacperka ubranka i nasze 🙂 bo mi sie za cholere nie chce tego prasowa 😞 a juz lezy tydzien i czeka...

To w końcu Kacperek będzie? 😮 Łojj ja już nie nadążam 🙂
A co do prasowania to ja nie mam na czole napisane "frajer" 😁


hahahahahahahahaa 😁 no nie masz 😁 ale jak juz bierzesz sie za prasowanie swoich ubranek to przy okazji bys nasze wyprasowala 😁
No wkoncu bedzie Kacper chyba ze nam sie cos odwidzi 🙂 jeszcze mamy ponad 2 mc na wybranie imienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Właśnie - Kacper bardziej mi się podoba niż Patryk 🙂

Mi tez ale do Patryka się juz przyzwyczaiłam 😁


He he, ja też tak miałam jak zmieniałam imię - do tej pory jeszcze zwracam się do niej czasami "po staremu" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Wiecie co.. musze Was pozegnac. Bo jak bede tu siedziała jeszcze pare mnut to mi sie odechce wszystkiego. A mam taki brud w domu ze trzeba to posprzatac.
Dziś moj mąż ma urodziny... a ja nie mam dla niego prezentu 😲

ja zawsze swojemu powtarzam że to ja jestem jego największym życiowym prezentem 🙃 a do tego teraz masz jeszcze niespodziankę w brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w domu też syf totalny ja nie wiem jak ja to ogarnę 😞

u mnie z imieniem też pojawił się problem, raz sobie coś gadałam do brzucha a ten do mnie mówi że LENKA to takie obyte 😮
no może gdzieś w mediach i w ogóle na pewno jest bardziej popularne niż jeszcze kilka lat temu ale w naszym otoczeniu nie ma "jeszcze" żadnej Lenki, poza tym byłam zdziwiona bo wybraliśmy je wspólnie
kiedyś myśleliśmy na BLANKĄ ale jakoś nie mam do tego zdrobnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Wiecie co.. musze Was pozegnac. Bo jak bede tu siedziała jeszcze pare mnut to mi sie odechce wszystkiego. A mam taki brud w domu ze trzeba to posprzatac.
Dziś moj mąż ma urodziny... a ja nie mam dla niego prezentu 😲

ja zawsze swojemu powtarzam że to ja jestem jego największym życiowym prezentem 🙃 a do tego teraz masz jeszcze niespodziankę w brzuchu 😁

ha ja swojemu też nic na urodziny nie dałam bo akurat wtedy była wojna między nami
ale zbliżają się moje urodziny i imieniny i dzień kobiet więc myślę że chociaż jakiś jeden mały prezencik dostanę (ale pewnie się przeliczę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...