Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
dzien dobry ja tylko na chwile bo mnie powoli przeziebienie rozklada i nie mam sily siedziec przed kompem wiec ide sie polozyc chociaz syrop prawoslazowy i herbatka z lipy pomaga bo juz mi sie odrywa 🙂 Dzisiaj pewnie juz tutaj nie zajrze moze jak sie lepiej poczuje 🙂

kładź się i kuruj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mi nic nie leci krwawego, nic mnie nie kłuje, czasem tylko raz po raz i czasem mała napiera na krocze - a tak nie mam objawów, będę się bujała z tym bebzonem do maja 🤨

nie martw się mi ostatnio gin. powiedziała że termin mi się przesuwa na 2 maja ale ja i tak patrze na tą datę z om...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
Dzień dobry 🙂 ale piękna pogoda 🙂 u mnie świeci cudowne słoneczko i na pewno jest cieplutko... chyba wybiorę się na spacerek 🙂

u mnie też ładna pogoda.... Ale jakoś nie mam ochoty na spacerowanie bo strasznie mnie krocze boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam.. kolejna noc byla do du.... 😞
Cos nie moge ostatnio spac. Nie dosc ze jakies skurcze mam, brzuch boli jak na okres, przez to przewrocic sie nie moge na drugi bok 😞
Wiecie jak mnie energia rozpiera 😉 z checia tez bym okna sobie umyla, posprzatala , ale cholera nie moge ;(
]Ewelina Ty odpoczywaj, a nie za sprzatanie chcesz sie brac 😜
Asia a Tyto kochana powinnas juz rodzic 😜 ile Ty zamierzasz jeszcze z tym brzuszkiem chodzic 😜
Kasia Tymi ciastami to narobiłas mi tylko ochote.. a ja nic, a nic slodkiego nie mam ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja juz po pobieraniu krwi.
Maż mówi chodz od razu kupimy ten stanik (bo znów za mały) wiecie co jaki ja dzis stanik kupiłam jest mi wtyd!! Daniel sie smiał oczywiscie stanik piękny ale miski!!!!!!wstyd ☺️
Wczoraj przyjechali do nas siostra z mezem a potem wpadła moja przyjaciółka z synem
z przyjaciółki ucieszyłam sie bardzo bo ja ja kocham normalnie ale jej syn....!!!kur***icy dostawałam.
Co chwile chodze wycieram sprzątam smieja sie ze mnie ze bardziej sterylnie niz na dzieciecym 🙂
Patrze biega na boso wbiegł na schody(kóte nie sa skoczone czekaja zeby na nie położyc drewno) i tymi nogami na czarna kanape cholera mnie wzięła, rozgniatał moje jasne poduszki nigami i dupa! i rozgniótł jabłko , jak by mnie ktos ciął... dzis bede wszystko szorowac bo mam wrażenie ze wszedzie jest brud!!
Przywiozła mi karton ubranek boziu jakie sliczne (bez porównania te od ciotki) kombinezon nowiuśki polarowy itp. cuda 🙂
Dzis bede robic rogaliki drożdżowe mniam 🙂
aha a ja toi na pewno przenosze 😞 sutki hartuje, seks nic nie daje(nie robie nic specjalnie ale tak sie składa) i mi sie nic nie dzieje...moze jak sie wezme do roboty konkretnie po 38 tc to moze wtedy cos ruszy wczesniej nie zamierzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
witam.. kolejna noc byla do du.... 😞
Cos nie moge ostatnio spac. Nie dosc ze jakies skurcze mam, brzuch boli jak na okres, przez to przewrocic sie nie moge na drugi bok 😞
Wiecie jak mnie energia rozpiera 😉 z checia tez bym okna sobie umyla, posprzatala , ale cholera nie moge ;(
]Ewelina Ty odpoczywaj, a nie za sprzatanie chcesz sie brac 😜
Asia a Tyto kochana powinnas juz rodzic 😜 ile Ty zamierzasz jeszcze z tym brzuszkiem chodzic 😜
Kasia Tymi ciastami to narobiłas mi tylko ochote.. a ja nic, a nic slodkiego nie mam ;(

tez tak mam jak mam się w nocy przewrócić na drugi bok to sobie muszę stęknąć a wtedy mój się ze mnie śmieje że zachowuję się jak stara babcia.... Ale to wkurzające.... I w ogóle jak wstaje to piczka mnie boli..... Ale mam nadzieję że jeszcze dotrzymam do następnej wizyty (15 kwietnia) a w ogóle to nie mogę znaleźć swojego wyniku z grupy krwi a musi być do szpitala oryginał.... i się powoli denerwuje.... co jak nie będę miałą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
ja też zauważyłam u siebie kilka rozstępów... niestety i mnie to nie ominie... a miałam taką nadzieję że uda mi się przed nimi ochronić 🥴


mi pojawiła się ciemniejsza plama dookoła pępka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dzień Dobry 🙂 ja od rana mecze sie ze zgaga blee 😠 🥴

mnie zgaga łapie na wieczór jak się kładę.... masakra

proponuje migdaly sobie kupic. Mi swietnie pomagaja 😉
mnie tez na wieczor lapie... boszeee...okropne to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dzień Dobry 🙂 ja od rana mecze sie ze zgaga blee 😠 🥴

mnie zgaga łapie na wieczór jak się kładę.... masakra

proponuje migdaly sobie kupic. Mi swietnie pomagaja 😉
mnie tez na wieczor lapie... boszeee...okropne to jest

nie próbowałam..... muszę najpierw kupić.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...