Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak napisał(a):
beatak83 napisał(a):

Wiola tylko właśnie dla mojego gina wszystko jest ok, słaba morfologia ok, skurcze w 26 tc ok, nagłe puchnięcie nóg też ok, on młody jest i nic go nie niepokoi, a tu chodzi o moje maleństwo i martwi mnie to że od razu ma dostać jakieś antybiotyki 🥴, no i na jakimś forum przeczytałam, że dziewczyna miała tego paciorkowca, dostała przed porodem leki, córeczka po urodzeniu też i co.....maleńka zmarła po 3 dniach w domu na sepsę 😲 😞 😞 😞, co prawda są też opisy że wszystko było ok, ale chyba 100% pewności nikt nie ma 😞 😞 😞


Beatko nie martw się, bedzie wszystko dobrze, dostaniecie z synkiem antybiotyki i bedzie ok.
nie czytaj juz nic na forum 🤢 🤢 nic się twojemu synciowi nie stanie 😉 😉
możesz zawsze iśc do szpitala i zapytać połoznej co w takiej sytuacji, czy musisz dostać wczesniej antybiotyk, czy nie
nie martw się 😉 😉

😘 dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nadrobiłam: uciekam po raz kolejny do Ikei 🙃 🙃 🙃 🙃
sok grejpfrutowy wypity, dwa piętra piechotą zaliczone, mój wkurwił, więc nie wiem co jeszcze mam robić żeby wczesniej urodzić 😁 😁

będę później !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
nadrobiłam: uciekam po raz kolejny do Ikei 🙃 🙃 🙃 🙃
sok grejpfrutowy wypity, dwa piętra piechotą zaliczone, mój wkurwił, więc nie wiem co jeszcze mam robić żeby wczesniej urodzić 😁 😁

będę później !


hahaha ty to jestes terrorystka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co.. a ja jak dotrwam chcialam sobie zrobic sesje z brzuszkiem i Moim 😁 tylko jakos w sobote/niedziele 🙂 zeby jakas fajna pamiatka pozniej dla malego byla 🙂 i sie zastanawiam czy w domu czy np nad morzem ? 🙂
Nina Ty sie na tym znasz, mozesz mi doradzic ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
wiecie co.. a ja jak dotrwam chcialam sobie zrobic sesje z brzuszkiem i Moim 😁 tylko jakos w sobote/niedziele 🙂 zeby jakas fajna pamiatka pozniej dla malego byla 🙂 i sie zastanawiam czy w domu czy np nad morzem ? 🙂
Nina Ty sie na tym znasz, mozesz mi doradzic ? 🙂


zdecydowanie nad morzem...jak wytrzymasz zimno, przygotuj sobie białą duża chustę taka zwiwna na brzuch bedzzie powiewac, jeszcze jak profesjonalny fotograf zrobi boziu bedziesz przeszczesliwa!!! w studiu albo w domu to takie tam, tzn kwestia gustu ale jak ja robiłam sesje w domu to były takie tam ana dworze wychodziły przepiękne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kmatus napisał(a):
Hello,
kobietki ja od wczoraj szaleje ze sprzątaniem, połowa okien umyta - jeszcze zostały 3 😮. Ale nic to, dam radę 🙂. Wioluś upiekłam sernik z Twojego przepisu - wyszedł super, już prawie nie ma 🙃 🙃 aaaa to Twoje ostatnie zdjęcie z brzuszkiem - ślicznie. Auto wypucowałam, odkurzyłam - pierwszy raz sama bo zawsze oddawałam do myjni. Szyszka mam taką samą naklejkę - właśnie wczoraj sobie nalepiłam na szybę. A akcji jak nie było tak nie ma 🤔 jedynie kręgosłup napieprza. Będę podczytywać, buziaki 😘


haha nalezała sie biedna całą ciąze a teraz nie moze sie nacieszyć 🙂

dokładnie Nina 🙂 szkoda tylko że taki kloc ze mnie i nic już łatwo nie przychodzi ale co zrobię to moje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Hello,
kobietki ja od wczoraj szaleje ze sprzątaniem, połowa okien umyta - jeszcze zostały 3 😮. Ale nic to, dam radę 🙂. Wioluś upiekłam sernik z Twojego przepisu - wyszedł super, już prawie nie ma 🙃 🙃 aaaa to Twoje ostatnie zdjęcie z brzuszkiem - ślicznie. Auto wypucowałam, odkurzyłam - pierwszy raz sama bo zawsze oddawałam do myjni. Szyszka mam taką samą naklejkę - właśnie wczoraj sobie nalepiłam na szybę. A akcji jak nie było tak nie ma 🤔 jedynie kręgosłup napieprza. Będę podczytywać, buziaki 😘


Cieszę się że ci smakowało Kasiu 🙂 Dziękuję za komplement 🙂
I patrz - najlepsze jest to że te które całą ciążę miały się oszczędzać - czyli Ty czy Aisak to na koniec jak zaczynają szaleć to porodu nie ma 🙂 heheh 🙂

no właśnie..złosliwość losu 😮 jak wcześniej umierałyśmy ze strachu żey nie urodzić za wcześnie to teraz będziemy się martwić żeby nie przenosić..ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
wiecie co.. a ja jak dotrwam chcialam sobie zrobic sesje z brzuszkiem i Moim 😁 tylko jakos w sobote/niedziele 🙂 zeby jakas fajna pamiatka pozniej dla malego byla 🙂 i sie zastanawiam czy w domu czy np nad morzem ? 🙂
Nina Ty sie na tym znasz, mozesz mi doradzic ? 🙂


zdecydowanie nad morzem...jak wytrzymasz zimno, przygotuj sobie białą duża chustę taka zwiwna na brzuch bedzzie powiewac, jeszcze jak profesjonalny fotograf zrobi boziu bedziesz przeszczesliwa!!! w studiu albo w domu to takie tam, tzn kwestia gustu ale jak ja robiłam sesje w domu to były takie tam ana dworze wychodziły przepiękne

najpiękniejsze są z pleneru, popieram Nine w 200%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
wiecie co.. a ja jak dotrwam chcialam sobie zrobic sesje z brzuszkiem i Moim 😁 tylko jakos w sobote/niedziele 🙂 zeby jakas fajna pamiatka pozniej dla malego byla 🙂 i sie zastanawiam czy w domu czy np nad morzem ? 🙂
Nina Ty sie na tym znasz, mozesz mi doradzic ? 🙂


zdecydowanie nad morzem...jak wytrzymasz zimno, przygotuj sobie białą duża chustę taka zwiwna na brzuch bedzzie powiewac, jeszcze jak profesjonalny fotograf zrobi boziu bedziesz przeszczesliwa!!! w studiu albo w domu to takie tam, tzn kwestia gustu ale jak ja robiłam sesje w domu to były takie tam ana dworze wychodziły przepiękne

no wlasnie wpadlam na taki pomysl, ze skoro mam morze pod nosem, to super pomysl, zeby tam zrobic sesje 🙂 dzieki za rade, wezme jakas chuste.. no i mam nadzieje, ze nie bedzie za zimno i wietrznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
wiecie co.. a ja jak dotrwam chcialam sobie zrobic sesje z brzuszkiem i Moim 😁 tylko jakos w sobote/niedziele 🙂 zeby jakas fajna pamiatka pozniej dla malego byla 🙂 i sie zastanawiam czy w domu czy np nad morzem ? 🙂
Nina Ty sie na tym znasz, mozesz mi doradzic ? 🙂


zdecydowanie nad morzem...jak wytrzymasz zimno, przygotuj sobie białą duża chustę taka zwiwna na brzuch bedzzie powiewac, jeszcze jak profesjonalny fotograf zrobi boziu bedziesz przeszczesliwa!!! w studiu albo w domu to takie tam, tzn kwestia gustu ale jak ja robiłam sesje w domu to były takie tam ana dworze wychodziły przepiękne

najpiękniejsze są z pleneru, popieram Nine w 200%

dzieki dziewczyny 🙂 mam nadzieje, ze wytrzymam do weekendu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Hello,
kobietki ja od wczoraj szaleje ze sprzątaniem, połowa okien umyta - jeszcze zostały 3 😮. Ale nic to, dam radę 🙂. Wioluś upiekłam sernik z Twojego przepisu - wyszedł super, już prawie nie ma 🙃 🙃 aaaa to Twoje ostatnie zdjęcie z brzuszkiem - ślicznie. Auto wypucowałam, odkurzyłam - pierwszy raz sama bo zawsze oddawałam do myjni. Szyszka mam taką samą naklejkę - właśnie wczoraj sobie nalepiłam na szybę. A akcji jak nie było tak nie ma 🤔 jedynie kręgosłup napieprza. Będę podczytywać, buziaki 😘


Cieszę się że ci smakowało Kasiu 🙂 Dziękuję za komplement 🙂
I patrz - najlepsze jest to że te które całą ciążę miały się oszczędzać - czyli Ty czy Aisak to na koniec jak zaczynają szaleć to porodu nie ma 🙂 heheh 🙂

no właśnie..złosliwość losu 😮 jak wcześniej umierałyśmy ze strachu żey nie urodzić za wcześnie to teraz będziemy się martwić żeby nie przenosić..ech


hehe a ja tak o sobie mysle ze wszytskie urodzą tylko ja jedyna przenosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos was tam poczytalam i widze ze spicie w nocy jak mopsy, ja niestety juz ktoras nocke mam z glowy a w dzien nie moge tez usnac juz tak mnie too wszystko denerwuje ze ja nie wiem. Jak wy to robicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry po raz drugi
wróciłam, nadrobiłam
szalałam od rana po mieście i spociłam sie jak dzika świnia matko mam nadzieję że za bardzo nie śmierdziałam
rano badania i co się okazało że krwi nie mam 😮 już któraś tu kiedyś opisywała coś podobnegi, normalnie sama piana z bąbelkami ale po 10 minutach szarpania mojej żyły udało się
potem latanie po wszystkich sklepach i szukanie największych rabatów na łóżeczko z jego wyposażeniem I MAM 🤪
i nawet zmieściło się do Yariski i miłe panie bardzo mi pomogły
pościel mam zółto kremową z kociakiem , ale mi się podoba i podobno dobrej jakości- obaczym 😉
no i oczywiście znowu kupiłam dwie czapeczki czyli w sumie mam już około 20 nie wiem po co bo lato się zbliża ale nigdy nie mogę się powstrzymać, no kupiłam jeszcze trochę innych pierdół typu pampersy ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo wzięłam 2 a nie 1 🥴
no i kuzynki małemu kupiłam dresik i bodziaki takie "polo" jakaś nowość i sama ta nowość kosztowała mnie 40zł 🤢
a i jeszcze dwie piękne donice na moje bonsai i zaraz się za to zabieram
gdyby ktoś pytał idę coś zjeść, potem zajmuję sie suszarką z praniem i nastawianiem kolejnego , potem przesadzę kwiatki, umyję lodówkę i tradycyjnie już pójdę z Leosiem do lasu
jakby co będę zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...