Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
Kasia te karuzelówki są prawie identyczne
tylko twoja Milenka bedzie miała nad głową rybki a moja Liwcia jakieś robaki 😁 😁 😁
a powiedz mi montowałaś ja juz do łóżeczka???
bo albo my mamy cos nie tak, ale jakoś tymi pasami nie da sie jej mocno przyciągnąć do łóżeczka i ona się chwieje 😮 😮 😮

jeszcze nie bo łóżeczka jeszcze nie rozłożyliśmy..hmm może zapytajcie znajomych czy to tak ma być - choć nie sądze powinna być raczej na sztywno


pytałam, tylko oni mieli łóżeczko turystyczny i im się tam nic nie chwiało, a nam na drewnianym jakoś sie tak pochyla i trochę się boję, ale mąż powiedział ze coś wykombinuję, że to tak nie może być 😁 😁 żeby coś jemu dziecku na głowę spadło 😁 wiec czekam cierpliwie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
Kasia te karuzelówki są prawie identyczne
tylko twoja Milenka bedzie miała nad głową rybki a moja Liwcia jakieś robaki 😁 😁 😁
a powiedz mi montowałaś ja juz do łóżeczka???
bo albo my mamy cos nie tak, ale jakoś tymi pasami nie da sie jej mocno przyciągnąć do łóżeczka i ona się chwieje 😮 😮 😮

jeszcze nie bo łóżeczka jeszcze nie rozłożyliśmy..hmm może zapytajcie znajomych czy to tak ma być - choć nie sądze powinna być raczej na sztywno


pytałam, tylko oni mieli łóżeczko turystyczny i im się tam nic nie chwiało, a nam na drewnianym jakoś sie tak pochyla i trochę się boję, ale mąż powiedział ze coś wykombinuję, że to tak nie może być 😁 😁 żeby coś jemu dziecku na głowę spadło 😁 wiec czekam cierpliwie 😮

no nie może tak być 🙂 zobaczymy jak u nas to będzie, jak coś wymyślimy to Ci dam znać, w sumie nie przypuszczałam że może być z tym problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):

no nie może tak być 🙂 zobaczymy jak u nas to będzie, jak coś wymyślimy to Ci dam znać, w sumie nie przypuszczałam że może być z tym problem


no to poczekam aż rozłożycie łóżeczko 😉 😉 😉 i sprawdzicie z mężem
A Olcia to chyba elaborat pisze , no dawaj już te wieści bo wszystkie czekają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):

no nie może tak być 🙂 zobaczymy jak u nas to będzie, jak coś wymyślimy to Ci dam znać, w sumie nie przypuszczałam że może być z tym problem


no to poczekam aż rozłożycie łóżeczko 😉 😉 😉 i sprawdzicie z mężem
A Olcia to chyba elaborat pisze , no dawaj już te wieści bo wszystkie czekają 😉

oki, tylko obawiam się że to trochę może potrwać bo mój wciąż zajęty i nie ma czasu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc tak – nie powiem ile mała waży – zostawię Wam temat do zgadywania 😁
Pozamykana jestem nadal na 10 spustów i nie zanosi się z oględzin żebym urodziła szybko, więc Nina chyba we 2 się będziemy bujać .
Dziecię jeszcze się nie pcha i nawet nie ma głowy w miednicy, podobno wcale mieć nie musi i jak jej się zechce jednego dnia wyjść to wtedy wyjdzie i bez ustalania się główki oooo – tak mi lekarz dziś oznajmił.
Heh fajnie tak zobaczyć dzieciątko, zwłaszcza że fajny lekarz robił mi USG i pokazywał jakie ma ładne ustka i że włosków sporo, bo na uszach aż leżały 😁 Będę kitki czesać 🙃
Jest jeszcze druga strona medalu – mała jest spora i jeśli nadal będzie tak przybierać a nie urodzę do 40 tygodnia to prawdopodobnie czeka mnie cesarka 😮 Mam przyjść około 39-40 tygodnia i oszacować wielkość dziecka – wtedy zapadnie decyzja.
Dzisiaj też miałam pobrany wymaz na paciorkowca więc już tylko została mi morfologia, ale to za tydzień lub dwa zrobię. No i lekarz powiedział na odchodne, żebym tydzień wytrzymała i spokojnie mogę rodzić - chciałabym ale póki co to wygląda na to że 3 tygodnie z palcem w dupie będę się bujać co najmniej 🤢

Tutliputli
– za ucho bym Cię wytargała za takie pytania – ręki podnosić nie będę – dopiero jak urodzisz. A już na poważnie mówiąc to ja nie polecam funduszy dlatego, że nikt prócz dziecka (do ukończenia 18 roku życia) nie będzie mógł wypłacić tych pieniędzy. 18 lat to bardzo długo i wierz mi że wiele się może zdarzyć. Kiedyś miałyśmy przypadek że rodzice zginęli i były pieniądze potrzebne i dupa – nic się zrobić nie dało. My doradzamy po cichaczu żeby rodzice zakładali fundusz na siebie ewentualnie konto oszczędnościowe.
Ps. Akcja z receptą odwołana bo mój gin mi wystawił choć nie bez problemu, obdzwoniła cała inflancką aż w końcu do zastępcy ordynatora się dodzwoniła żeby potwierdzić czy tak może 🤔 więc dzięki za fatygę - teraz muszę jakaś bombonierkę jej kupić za to chyba 😮
Engerix mam już w lodówce 🙂

Wiola
– mama dostała polecenie zakupu kropelek, wyślij mi adres na maila to jak tylko kupi to Ci je wyśle

Dagi – witaj zgubo 🙃

To chyba z grubsza tyle - a teraz zgadujcie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):

no nie może tak być 🙂 zobaczymy jak u nas to będzie, jak coś wymyślimy to Ci dam znać, w sumie nie przypuszczałam że może być z tym problem


no to poczekam aż rozłożycie łóżeczko 😉 😉 😉 i sprawdzicie z mężem
A Olcia to chyba elaborat pisze , no dawaj już te wieści bo wszystkie czekają 😉

oki, tylko obawiam się że to trochę może potrwać bo mój wciąż zajęty i nie ma czasu 😠

poczekam 😉 😉
no u mnie już łózio dla kluseczki stoi i posciel ubrana 🤪
tak to czasami jest że oni-faceci myślą że jak termin masz na 7 to można rozłożyć 6 wieczorem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola to Ty przetłumacz Sebkowi ze to normalne seks w 9m i bierzcie sie za akcje!!! a ty sie smyraj po sutkach i urodzisz w 39 i o 🙂 i ja sama bede sie bujac. To na tym 3d można włosy zobaczyc czy na tym normalnym widział?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...