Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ile ten CABRIOlet kosztuje
albo ten city czy jakoś tak bo ja nie w temacie

Cabrio Fix od 450 zł zł a Citi od 320 w necie 🙂 mowa o nowych 🙂

dzięki tak pytam bo do mojego wózka gdyby coś pasuje ten fotelik tj chodzi mi o montowanie go na stelaż( czego Ola wiem nie zamierzasz robić) a mi się moze czasem zdarzyć i chodzi o to że na ten kuźwa wózek nas nie stać teraz, a samego fotelika z tego mojego wózka nie można dokupić i już tak myślałam żeby kupić teraz ten sam fotelik MC a potem kupić ten mój upatrzony wózek już bez fotelika

żebyś się w konia nie zrobiła bo jak kupisz zestaw bez fotelika to może okazać się że nie ma adaptera do jego montażu i będziesz musiała wywalić dodatkowe 150 zł, zawsze najbardziej opłaca się kupić zestaw, lepiej się zorientuj 🙂

no wiem wiem
wieczorem poszukam info na ten temat bo coś net słaby i moja łepetyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
co ona gada w TVN o porodzie 😮

ona zawsze pieprzy jakies glupoty, nie lubie jej.. 🤢

ale to jakieś herezje, ciekawe czy ją nie bolało.. chyba że ją ktoś walnął w głowę i nie pamięta 🤨

ja nie wiem co ona gada ale ja wiem że ta hipnoza pomaga
rano dziewczyna raz w szpitalu panikowała i w ogóle słabe rozwarcie i skurcze a bóle nieziemskie wzięli ja na trans i po pół godz urodziła bez problemu

nie mówię że hipnoza nie działa ale one gadały o autohipnozie, kto w bólach myśli racjonalnie i może się na tyle wyciszyć żeby nie bolało? ja bym nie umiała chyba 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Macie rację - podnosicie mnie na duchu - ale jeszcze 2 dni i nie będę zrzędzic 🙂

Asia - fajnie widzieć twój pycholek 🙂

A ja ściągam sobie muzykę aby zrobić sobie zestaw do szpitala - 12 h leżenia mnie czeka to na pewno się przyda.

Co do sikania to ja co najmniej 3 razy w nocy wstaje.

część czasu zapewne prześpisz 🙂 zleci szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
co ona gada w TVN o porodzie 😮

ona zawsze pieprzy jakies glupoty, nie lubie jej.. 🤢

ale to jakieś herezje, ciekawe czy ją nie bolało.. chyba że ją ktoś walnął w głowę i nie pamięta 🤨

ja nie wiem co ona gada ale ja wiem że ta hipnoza pomaga
rano dziewczyna raz w szpitalu panikowała i w ogóle słabe rozwarcie i skurcze a bóle nieziemskie wzięli ja na trans i po pół godz urodziła bez problemu

nie mówię że hipnoza nie działa ale one gadały o autohipnozie, kto w bólach myśli racjonalnie i może się na tyle wyciszyć żeby nie bolało? ja bym nie umiała chyba 🥴

a ten mój kuzyn co tu był z USA zaczyna właśnie kurs hipnozy hihi trwa to pół roku i potem otwiera działalność i wraca do Polski na stałe czyli przez następnym porodem będe miała własnego hipnotyzera hihi i ogóle wszystkie dolegliwości życia codziennego znikną 😉
cały czas będę w transie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Macie rację - podnosicie mnie na duchu - ale jeszcze 2 dni i nie będę zrzędzic 🙂

Asia - fajnie widzieć twój pycholek 🙂

A ja ściągam sobie muzykę aby zrobić sobie zestaw do szpitala - 12 h leżenia mnie czeka to na pewno się przyda.

Co do sikania to ja co najmniej 3 razy w nocy wstaje.

część czasu zapewne prześpisz 🙂 zleci szybko 🙂


Pewnie tak 😉 A jak wrócę i wejdę na forum to się okaże że część z was już rozpakowana 🙂 Hehehe 🙂 A ja ze swoją przy cycu będę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
wiecie ile kosztuje ten kurs na płytach 259zł 🤪

ale co hipnozy????????????
j anie wiem może i tak ale ten mój wyjeżdża gdzieś do innego stanu i płaci za to tysiące dolarów, tzn żona mu to finansuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Macie rację - podnosicie mnie na duchu - ale jeszcze 2 dni i nie będę zrzędzic 🙂

Asia - fajnie widzieć twój pycholek 🙂

A ja ściągam sobie muzykę aby zrobić sobie zestaw do szpitala - 12 h leżenia mnie czeka to na pewno się przyda.

Co do sikania to ja co najmniej 3 razy w nocy wstaje.

część czasu zapewne prześpisz 🙂 zleci szybko 🙂


Pewnie tak 😉 A jak wrócę i wejdę na forum to się okaże że część z was już rozpakowana 🙂 Hehehe 🙂 A ja ze swoją przy cycu będę 🙂

to się nazywa wizualizacja 😉 jak w to uwierzymy to tak będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
wiecie ile kosztuje ten kurs na płytach 259zł 🤪

ale co hipnozy????????????
j anie wiem może i tak ale ten mój wyjeżdża gdzieś do innego stanu i płaci za to tysiące dolarów, tzn żona mu to finansuje





tyle kosztuje zestaw płyt do nauki w domu a warsztaty to nie wiem nie doczytałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
wiecie ile kosztuje ten kurs na płytach 259zł 🤪

ale co hipnozy????????????
j anie wiem może i tak ale ten mój wyjeżdża gdzieś do innego stanu i płaci za to tysiące dolarów, tzn żona mu to finansuje

😁
nie - nie hipnozy, bezbolesny poród - ten kurs z DD TVN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
co ona gada w TVN o porodzie 😮

ona zawsze pieprzy jakies glupoty, nie lubie jej.. 🤢

ale to jakieś herezje, ciekawe czy ją nie bolało.. chyba że ją ktoś walnął w głowę i nie pamięta 🤨

ona jak rodzila to jeszcze nie byla ta cala ekomama, a teraz opowiada jakies totalne pierdoly.. spokoj i lagodny porod gwarantowany 😁

a to spokój gwarantuje bezbolesny poród??????????
to git wystarczy że tydzień przed nie będę się kontaktować z Pawłem i urodzę bezboleśnie 😉 😁

rady Reni Jusis i tej drugiej 😁 hahaha ja to bede taka zdenerwowana, juz sobie wyobrazam jak bede wyzywac i klnac na to wszystko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...