Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Matylda, czasami jest to wina zapchanego filtra, nie trzeba od razu nowej pralki kupować 🙂
niech Paweł przepcha co trzeba najpierw 😉
Wiola, a ta mata kokosowa jest taka w miarę sztywna czy tylko udaje sztywną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
A może któraś z Was doradzić mi jaką karuzelę wybrać? Pani w sklepie oświeciła mnie, że są plastikowe i pluszowe. Wiadomo te drugie droższe, ale to akurat nie problem.

Nina nie wiem ja nie pomogę, wiem że dziewczyny czegoś szukały , ja na razie nie mam i nawet się nie rozglądam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej wpadłam na chwile sie przywitać i zobaczyc czy coś się dzieje ale widze że niestety żadna nie rodzi więc czekamy na WIole 🙂

U mnie trochę lepiej temperatury juz nie mam ale strasznie meczy mnie kaszel od którego moja niunia jest nie spokojna i do tego boli mnie brzuch od napinania mięśni ale naszczeście nie powoduje to żadnych skurczy mam mięki brzuch więc jest ok do tego katar 😞 i ból kręgosłupa masakra Martwie się tylko o to moje malenstwo czy jej to nie szkodzi za bardzo taka ciągła galaretka kaszlącej mamy 🙂 Macie jakiś dobry sposób na kaszel mokry ?? pije juz syrop , tantum verde, syrop z cebuli , herbata z malinami herbata z lipy juz sama nie wiem co mogę jeszcze zrobić widocznie potrzeba czasu żeby się tego pozbyć 😞
O!!!! Wiecie co jestem w szoku bo nie uwieżycie ale rozstępy mi się nowe pojawiły i byłam w szoku ze tam a mianowicie w pachwinach jak się konczą uda przy kroczu z jednej strony dobrze przynajmniej mało widoczne hehe 😁

Teraz mam nadzieje ze jeszcze poczeka z wyjściem na świat aż mama wyzdrowieje 🙂

Od czasu do czasu będę was podglądała ale staram się cały czas odpoczywać

Kasia co do becików nie mam pojecia co ci polecić wydaje mi się że dziewczyny fajny ci poleciły Ja jedynie mogę powiedzieć że jestem zadowolona z tego sprzedawcy ale nie bralam becika u niego a ma takie :
http://allegro.pl/rozek-becik-spiworek-z-kokosem-zyrafki-krem-i1522751484.html
http://allegro.pl/rozek-becik-spiworek-haftowany-z-kokosem-nieb-i1526782530.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
A może któraś z Was doradzić mi jaką karuzelę wybrać? Pani w sklepie oświeciła mnie, że są plastikowe i pluszowe. Wiadomo te drugie droższe, ale to akurat nie problem.

Ja już tu nie raz i nie dwa pisałam że karuzela dla niemowlaka niewskazana, dziecko jest za małe i samo to że jest w nowym otoczeniu, światło, hałas, szum jest dla niego ogromnym stresem a dokładanie karuzeli do tego wszystkiego tylko pogarsza sprawę. Owszem można się pokusić jak skończy 3 miesiące i jak cokolwiek "rozumie" i rozpoznaje.... 🙂
Co Ty z tym fantem zrobisz to już Twoja decyzja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
A może któraś z Was doradzić mi jaką karuzelę wybrać? Pani w sklepie oświeciła mnie, że są plastikowe i pluszowe. Wiadomo te drugie droższe, ale to akurat nie problem.

Ja już tu nie raz i nie dwa pisałam że karuzela dla niemowlaka nieskazana, dziecko jest za małe i samo to że jest w nowym otoczeniu, światło, hałas, szum jest dla niego ogromnym stresem a dokładanie karuzeli do tego wszystkiego tylko pogarsza sprawę. Owszem można się pokusić jak skończy 3 miesiące i jak cokolwiek "rozumie" i rozpoznaje.... 🙂
Co Ty z tym fantem zrobisz to już Twoja decyzja 🙂



Nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób, ale masz dużo racji w tym co napisałaś.
Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...