Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

a mi nie wiem co sie od wczoraj stało wczesniej myslałam juz bym mogła urodzic a teraz sobie mysle dobry jeszcze tydz zeby nie urodzic jeszcze 3 tyg zeby wytrzymac... nie wiem co mi sie tak odwróciło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ide jedzenie robic mam kupe roboty w kuchni, wczoraj domek wysprzątałam 🙂 200metrów podług umyłam a wieczorem nie mogłam sie ruszyc az wsciekła byłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już po śniadaniu, mąż wyprawiony, ale nawet buziaka nie dostałam 😠
ja na dziś szczególnych planów nie mam.

Normalnie przez Wiolę siedzę jak na szpilkach 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂

dopiero z łóżka wylazłam i musiałam bitwę o kompa stoczyć 🤢 żeby wpaść i njusy wyniuchać 😁

i śnieg w nocy spadł 🤪 🤪
Nic to: miłego dnia życzę i uciekam śniadanie chłopakom zrobić, potem jakieś zakupy i sprzątanie.
Dzisiaj na bank będę w ograniczonym zakresie 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już też jestem 🙂 Zakupy zrobione, mąż wyprawiony do pracy a ja powinnam się zabrać za smażenie naleśników ale przez tę nieprzespaną noc nieprzytomna jestem.
Wiola pewnie dopiero papierzyska wypełnia bo na 9-tą była umówiona, myślę że wcześniej jak o 11-tej to jej cc nie zrobią 🤢 Najwcześniej wieści spodziewam się po południu tak więc nie czekajcie teraz..

Ja też dzisiaj miałam akcję jak Andziucha, właściwie to już wczoraj ale nie ma co siać paniki, wczoraj i dzisiaj po 2 skurcze i parcie na krocze i ból brzucha ale na razie cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
a ja chcę spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


przecież masz "ciepłą skórkę" w pokoju obok, tul się i śpij 😉 😁 😁
no chyba, że Paweł zapatrzył się na łóżeczko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ja Wam zazdroszczę tych "akcji" i fałszywych alarmów bo u mnie nic się nie dzieje 🤨 i dwa dni temu dopiero kropelka siary ☺️ a tak to nawet brzuch mi się nie obniżył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dziś miałam sytuację w sklepie 😮

Sprzedawca w warzywniaku mi się rozpłakał jak brzuch zobaczył, młody chłopak, nie wiem ile mógł mieć lat? 22-24 nie więcej..
Dziewczyna go zostawiła a ona w ciąży. Opowiadał że całe życie dla niej zmienił i do Wawy się przeprowadził, pracę znalazł a jej się odwidziało, mało tego powiedziała, że dziecka nie chce i odda w szpitalu bo sobie nie poradzi z nim 😮
I ja tak tam stałam i słuchałam a on płakał.. Nie wiedziałam jak mam się zachować 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
ej, ja Wam zazdroszczę tych "akcji" i fałszywych alarmów bo u mnie nic się nie dzieje 🤨 i dwa dni temu dopiero kropelka siary ☺️ a tak to nawet brzuch mi się nie obniżył


ja jestem pozamykana a skurcze łapią mnie codziennie i czasem naprawde są silne ale przechodzą nie są regularne więc nie panikuje a co do siary to na jakis czas mialam spokoj i znowu mi zaczela troche leciec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ale dziś miałam sytuację w sklepie 😮

Sprzedawca w warzywniaku mi się rozpłakał jak brzuch zobaczył, młody chłopak, nie wiem ile mógł mieć lat? 22-24 nie więcej..
Dziewczyna go zostawiła a ona w ciąży. Opowiadał że całe życie dla niej zmienił i do Wawy się przeprowadził, pracę znalazł a jej się odwidziało, mało tego powiedziała, że dziecka nie chce i odda w szpitalu bo sobie nie poradzi z nim 😮
I ja tak tam stałam i słuchałam a on płakał.. Nie wiedziałam jak mam się zachować 🥴

no faktycznie nie zręczna sytuacja ...i przykra tak naprawde tez bym nie wiedsziała co zrobic ☺️ 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ale dziś miałam sytuację w sklepie 😮

Sprzedawca w warzywniaku mi się rozpłakał jak brzuch zobaczył, młody chłopak, nie wiem ile mógł mieć lat? 22-24 nie więcej..
Dziewczyna go zostawiła a ona w ciąży. Opowiadał że całe życie dla niej zmienił i do Wawy się przeprowadził, pracę znalazł a jej się odwidziało, mało tego powiedziała, że dziecka nie chce i odda w szpitalu bo sobie nie poradzi z nim 😮
I ja tak tam stałam i słuchałam a on płakał.. Nie wiedziałam jak mam się zachować 🥴

no faktycznie nie zręczna sytuacja ...i przykra tak naprawde tez bym nie wiedsziała co zrobic ☺️ 🥴


jejciu.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...