Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Więc weszłam i od razu zaczaiłam że doktÓr ma dobry humor to się od razu wyżaliłam ze rozstępy mi dziś wyskoczyły 😮 a poza tym czuję się rewelacyjnie
WAŻENIE- przytyłam 3kg w 12 dni masakra jakaś- zapytał co ja jem a ja na to że głównie to owocami nadrabiam i powiedział że dobrze bo mają dużo cukrów i wody i lepiej to niż jakieś świństwo
CIŚNIENIE- dużo wzrosło mam kontrolować teraz codziennie i jak tak się utrzyma mam do niego zadzwonić 😮
GRZEBANIE W GRAŻYNIE- szyjki nie ma tzn jakaś tam nie wiem jaka miękka i coś tam jeszcze w każdym razie gotowa 🤪 a bolało jak cholera i uprzedził i plamieniach po tym grzebaniu
Jak zobaczył brzuch powiedział żeby rozstępami się nie martwić, bo jak zechcę to zrobimy zabieg laserowy 😮
po tym oznajmił że teraz to już ok może być w każdej chwili
to ja na to czy może usg zrobimy bo taka maleńka była i chciałabym wiedzieć czy wszystko ok i czy wody w porządku bo coś ostatnio każdy jej ruch mnie boli no i że parę razy coś tam się ze mnie
po namyśle zaprosił mnie na usg no i
zaczął mierzyć i mówi że oki ja przytyłam i dziecku to na pewno nie zaszkodziło wyszło mu ze około 2800 i może być więcej bo głowa przeszła przez spojenie łonowe- dacie wiarę, mam ją już za tą kością 🤪 no i jest tak wciśnięta że nie da się dobrze zmierzyć dlatego oszacowanie wagi może być trochę zaniżone
wody super, nawet ich bardzo dużo , łożysko młode ciągle II stopień
wszystkie narządy pracują, nerka jak u noworodka cokolwiek by to nie znaczyło
więc uspokojona tym wszystkim pytam; dziewczynka????? a on się mnie pyta co mi mówił wcześniej 😮 to ja mówię że dwa razy powiedział pan że na 80% dziewczynka
a on się mnie pyta;"ja tak Pani powiedziałem ?" 😮
no myślałam że kurwicy dostanę i mówię niech sobie pan doktor żartów nie robi bo babcia wyprawkę różową przygotowała
a on że pewności nigdy nie ma aż do porodu a teraz to on ma wątpliwości i odwraca ten monitor do mnie i mi pokazuje krocze- takie trochę ściśnięte a tam dwie kuleczki 😲 i coś się dynda
i to coś to wielka sprawnie działająca pępowina która jest super unaczyniona i gruba i wygląda jak różaniec a po dwóch stronach te kuleczki i mówi że albo ma takie małe jąderka albo takie bułeczki 🤪 🤪 🤪
i powiedział ze procentowo to 50 n 50% zajebiście 😠
i serio trochę ją/jego poszturchaliśmy ale ma mało miejsca i już pozycji nie zmieniło tylko kopniaka zasadziło
i wcale sobie jaj nie robię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tyle się dowiedziałam
poza tym wizyta zajebista serio wypytałam chyba o wszystko nawet o lewatywę,
powiedział co ma zabrać a czego nie, kiedy udać się do szpitala a kiedy nie,
zapytałam jeszcze co jeśli do terminu nic no i niestety wtedy pojawiam się w szpitalu kładą mnie i mówi że czekają tak do dwóch dni po terminie na akcję jeśli nic nie rusza to wywołują żeby miejsca nie blokować 🤢
no i nie wiem co jeszcze
siedziałam tam ponad godzinę, jak wyszłam to było tam 6 pacjentek myślałam że mnie wzrokiem zabiją 🙂
nie wiem co jeszcze jakby co pytajcie
ja zmykam do mamusi będę za pół godz 😉

OLA TY SIĘ NIE WYGŁUPIAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mi lekarz powiedział ze do szpitala udać się jak skurcze trwają regularnie od co najmniej godziny i nie są krótsze niż 40 sek
także zegarek w łapę i licz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
o kurcze matylda 😮 mi sie wydaje ze on w tym tyg to powinien rozróznic bułeczke od jajeczek 😮
ddzie ta ola? godzine juz jej nie ma...


Mnie się wydaje, że żarty sobie robił lekarz...
Ola chyba się zbiera do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem ale nie umiem ocenić czy przeszło, po tabletce trochę ból zelżał ale całkowicie nie ustąpił no i kurewsko mnie w środku ciągnie i odczuwam przeszywające kłucie w Grażynie..
nie wiem co o tym myśleć.. nadal czekam 🥴

Matylda masz dziewczynkę - nie słuchaj go 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
o kurcze matylda 😮 mi sie wydaje ze on w tym tyg to powinien rozróznic bułeczke od jajeczek 😮
ddzie ta ola? godzine juz jej nie ma...


Mnie się wydaje, że żarty sobie robił lekarz...
Ola chyba się zbiera do szpitala...

no ja nie wiem co bym sobie myslała po takich sugestiach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
jestem ale nie umiem ocenić czy przeszło, po tabletce trochę ból zelżał ale całkowicie nie ustąpił no i kurewsko mnie w środku ciągnie i odczuwam przeszywające kłucie w Grażynie..
nie wiem co o tym myśleć.. nadal czekam 🥴

Matylda masz dziewczynkę - nie słuchaj go 😉

moze nie czekaj po co ci ten dodatkowy stres...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
jestem ale nie umiem ocenić czy przeszło, po tabletce trochę ból zelżał ale całkowicie nie ustąpił no i kurewsko mnie w środku ciągnie i odczuwam przeszywające kłucie w Grażynie..
nie wiem co o tym myśleć.. nadal czekam 🥴

Matylda masz dziewczynkę - nie słuchaj go 😉


Ola a kolor upławów jest OK?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie tym nie przejmuję serio jak niespodzianka to niespodzianka
wyprawka od teściowej się nie przyda i tyle dobrze że ja nic takiego nie kupowałam
co do lekarza myślę że nie żartowal tylko faktycznie mała wątpliwości i wolał już dziś nic nie mówić
ja się cieszę że na razie w "końcu" wszytko ok
Ola ja niby nadrabiałam ale nie wiem co Ci w sumie jest, skurcze, wody, krocze czy wszystko na raz??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
będzie dobrze, na razie lekko ćmi, jeśli się zacznie to pewnie w nocy.. spokojnie

co będzie dobrze???????? zgłupiałaś????????????
nie ma takich tam, ja pewnie teraz przenoszę a TY co??????????????
siedź cicho i nie wymyślaj jeszcze chociaż z tydzień poczekaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...