Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej a ja po wizycie 🙂
11 kwietnia mam umówioną cesarke, chyba ze sie cos szybciej zacznie dziać bo mam juz kanał rodny otwarty 🙂


tak szybko???? 🤪 a na kiedy miałaś normalny termin??


już wiem sprawdziłam sobie miałaś na 17 😉to znaczy ze tylko tydzień wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Normalny termin miałam na 17 kwietnia 🙂 bo okres ostatni 11 lipca miałam 🙂

z tym terminem z miesiączki to jest dziwnie ja miałam okres15 lipca wiec wyliczyli mi na 21 kwietnia date pododu! chodz ja od początku wiedziałam że zaszłam w ciąże 1-2 sierpnia a nie tak jak oni liczą ok tydzień po pierwszym dniu miesiaczki i dopiero teraz na usg lekarz mi powiedział ze tydzień pożniej przesunął sie termin porodu a ja do niego ze i tak wiedziałam bo wiem kiedy owulacje miałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia sernik zrobiony zaraz zaleje drugą warstwą galaretki i będzie już gotowy!
robi się prosto tylko te ciasto wylatujące z miski przy miksowaniu doprowadza mnie do szału wiec wzięłam rózgę i ubiłam po swojemu bo tak mi szybciej i lepiej 🙂 a i jeszcze dodałam trochę ziarenek z laski wanilii aby był lepszy aroma 😜
a nogi mam tak spuchnięte że szkoda gadać a na wadze 2 kg wiecej w 3dni chyba mi sie woda zatrzymała bo i znów nie moge sie załatwić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
ja chciałabym pod koniec przyszłego tygodnia 😞 wybieram czwartek 😜 😜


a ja to chce po 20 kwietnia 😎


czemu tak pozno na świeta nie chcesz urodzic ?

ja mam termin z miesiączki na 21 a z usg na 29 kwietnia!
a chce urodzić pomiędzy świetami a majówką albo po 20 bo chce byka wystarczy że ja jestem zodiakalnym baranem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff
ja już po spacerku z Leonem dziś przy sobocie trochę wcześniej , ale zrobiłam kilometrów jak nigdy 🤪 nawet NIE w ciąży nie chodziłam tak daleko a dziś szłam, szłam szłam aż się zorientowałam że nie wiem gdzie jestem ☺️

na ta parapetówę jednak jadę na chwilę ale tylko dlatego żeby kogoś wkurwić ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
ja chciaiłam urodzic 5 kwietnia bo wtedy mamy z moim rafałem rocznice 2 bycia razem, albo 9 kwietnia bo wtedy moi rodzice maja 23 rocznice slubu 🙂

Linka nie chcę nic mówić ale Ty też niejako w kolejkę się wpychasz , mnie nie ale co niektórym na pewno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
linkaa napisał(a):
ja chciaiłam urodzic 5 kwietnia bo wtedy mamy z moim rafałem rocznice 2 bycia razem, albo 9 kwietnia bo wtedy moi rodzice maja 23 rocznice slubu 🙂

Linka nie chcę nic mówić ale Ty też niejako w kolejkę się wpychasz , mnie nie ale co niektórym na pewno 😉


Nic nie poradze ze moja mała tak sie spiszy na świat i tak mnie nie słucha i jest uparta i nie chce sie obrocic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja, nogi mam jak banie, ręce tez, ale kupiłam sobie truskawek i siedząc z mężem na słoneczku na balkonie opierdzieliłam 2 opakowania i jeszcze się na 2 łyki piwka załapałam, normalnie raj
Wcześniej byliśmy na obiadku w Sphinxie i gdybym nie siedziała na krześle to mąż zbierałby mnie z podłogi taki mnie dziadoski skurcz złapał. Zakupy na cały tydzień zrobione i nawet też sernik kupiłam ale robić dziś nie będę bo nie mam siły..

Aaa Kasia jak pakowaliśmy zakupy do bagażnika na parkingu to też ze mnie chlusnęło i też miałam nadzieję, mąż pakował na oślep co popadnie 😁 a on zawsze wszystko musi poukładać bo to pedant, strach miał w oczach a ja stałam i się śmiałam.. niestety tak jak myślałam - fałszywy alarm

No i jeszcze jedno - nie było w Leroy jeszcze żadnych kwiatów balkonowych, a byłam w najwiekszym w Warszawie - tym na Popularnej obok Alei Jerozolimskich 😠
Pelargonie mają być dopiero 14-tego kwietnia, tylko wtedy to niech se wepchną w d..... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie polałam sernik galaretką 🙂 jest w nim banan, brzoskwinia i winogronka mmm 🙂 🙂) widze ze u nas to tak w jeden week wszystkie pieka nalesniki w w nast. wszytskie kreca sie kolo sernika hehe 🙂
a dzis na kolacje robie sałate gracka z pieczywkiem czosnkowym 🙂
Ola tez patrzyłam na truskawki ale czy one sa dobre czy taka sama woda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
a ja właśnie polałam sernik galaretką 🙂 jest w nim banan, brzoskwinia i winogronka mmm 🙂 🙂) widze ze u nas to tak w jeden week wszystkie pieka nalesniki w w nast. wszytskie kreca sie kolo sernika hehe 🙂
a dzis na kolacje robie sałate gracka z pieczywkiem czosnkowym 🙂
Ola tez patrzyłam na truskawki ale czy one sa dobre czy taka sama woda?

wiesz co, ja mam sprawdzoną jedną firmę w Auchan i tylko te jedne kupuję (mają z 2 źródeł) bo pięknie pachną, są soczyste i słodziutkie jak miód 🙂

Czy Wam też tak chce się pić na okrągło? Ja piję i piję i puchnę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
a ja właśnie polałam sernik galaretką 🙂 jest w nim banan, brzoskwinia i winogronka mmm 🙂 🙂) widze ze u nas to tak w jeden week wszystkie pieka nalesniki w w nast. wszytskie kreca sie kolo sernika hehe 🙂
a dzis na kolacje robie sałate gracka z pieczywkiem czosnkowym 🙂
Ola tez patrzyłam na truskawki ale czy one sa dobre czy taka sama woda?

wiesz co, ja mam sprawdzoną jedną firmę w Auchan i tylko te jedne kupuję (mają z 2 źródeł) bo pięknie pachną, są soczyste i słodziutkie jak miód 🙂

Czy Wam też tak chce się pić na okrągło? Ja piję i piję i puchnę 🥴


ooo aja myslałam ze jeszcze nie dobre te truskawki

pic pic i jeszcze raz pic mi sie chce a wieczorem to łyczek pije choć mam ogromne pragnienie zeby w nocy nie wstawac a w nocy jak mi sie chce , myslałam ze mamy tu suche powietrze i sterimar zaczełam do nosa psikac a to jednak nie tylko ja tak mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...