Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
U mnie chyba coś się dzieje. Skurcze mi niemiłosiernie umiliły noc. A jak miałam się na bok przekręcić to wzmagały się nie do zniesienia!!!!!!!! Wzięłam 2 no spy i przeszło jakoś. Ale znowu się zaczyna. Czekam na rozwój wydarzeń. Przy tym przeziębienie mam coraz gorsze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Natka85 napisał(a):
Hej 🙂
U mnie chyba coś się dzieje. Skurcze mi niemiłosiernie umiliły noc. A jak miałam się na bok przekręcić to wzmagały się nie do zniesienia!!!!!!!! Wzięłam 2 no spy i przeszło jakoś. Ale znowu się zaczyna. Czekam na rozwój wydarzeń. Przy tym przeziębienie mam coraz gorsze 😞


uu chyba musisz jechac kochana tym bardziej ze ci gin pow. ze nie donosisz do terminu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Hej 🙂
U mnie chyba coś się dzieje. Skurcze mi niemiłosiernie umiliły noc. A jak miałam się na bok przekręcić to wzmagały się nie do zniesienia!!!!!!!! Wzięłam 2 no spy i przeszło jakoś. Ale znowu się zaczyna. Czekam na rozwój wydarzeń. Przy tym przeziębienie mam coraz gorsze 😞

no to obserwuj i w razie co jedź do szpitala 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Już od dziś mogę rodzić spokojnie. Tak mi gin powiedział. Im to bliżej tym bardziej się boję!!!!!!!!!!!!!!!


to jak dzis juz mozesz rodzic smiało i juz chcesz to po cholerke ta nospe brac, mi połozna mówiła ze to spowalnia i odwleka akcje porodową.
oddaj mi trcohe swoich skurczy 🙂
a tam nie buj sie co sie odwlecze to nie uciecze, bedziesz miałą to za soba i juz 🙂
ma do ciebie któras numer albo ty do którejś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Nie mam siły nadrabiać. Już wiadomo co u Brechti?


nie od niej nie, ale od ewelinki były,że lezy w szpitalu i czeka, miała jakieś skurcze ale jesli sie nie zacznie to oni dopiero cos tam przyspiesza jej za 3 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo dziewczynki.

Asia - to sobie z mamą pobeczałyśmy jak poczytałyśmy twój opis porodu. Wzruszający.
Strasznie się cieszę że jesteście już w domu cali i zdrowi 🙂
Co do cycków to się zgadzam. Suty bolą niemiłosiernie zwłaszcza jak zaczyna ssać - wtedy się modlę żeby nie wrzeszczeć. Krew mam pozaskakiwaną na tych sutkach - masakra jakaś 😮 🤢
No i kapustą tez okładam ale jak się trochę nagrzeje to śmierdzi 🤢 🤔

Czekamy na nowe zdjęcia Wojtusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Już od dziś mogę rodzić spokojnie. Tak mi gin powiedział. Im to bliżej tym bardziej się boję!!!!!!!!!!!!!!!


to jak dzis juz mozesz rodzic smiało i juz chcesz to po cholerke ta nospe brac, mi połozna mówiła ze to spowalnia i odwleka akcje porodową.
oddaj mi trcohe swoich skurczy 🙂
a tam nie buj sie co sie odwlecze to nie uciecze, bedziesz miałą to za soba i juz 🙂
ma do ciebie któras numer albo ty do którejś?


JUż nie będę brała. Ja mam numer do OLi, więc jak coś to dam znać. Póki co leżę i was podczytywać będę 🙂 Może jeszcze się zatrzyma jak u Oli? No, ale masz rację co się odwlecze to nie uciecze 🙂 A skurcze mogę Ci oddać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Nie mam siły nadrabiać. Już wiadomo co u Brechti?


nie od niej nie, ale od ewelinki były,że lezy w szpitalu i czeka, miała jakieś skurcze ale jesli sie nie zacznie to oni dopiero cos tam przyspiesza jej za 3 dni


No to lepiej niech się jej zaczyna. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Asieńko super że już jesteś z nami 😘
przeczytałam opis twojego porodu i tez jestem przerażona 😮 🤢, napisze tylko tyle ze dzielna dziewczyna z ciebie 😘 😘 😘
masz już swoją kruszynka przy sobie i tego ci zazdroszczę ☺️ Wojtuś jest cudny
A i dzis Brechtaczek bedzie miała swoją Helenkę na raczkach, super 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczęta 🙂
przyszło mi dziś łóżeczko kurierem już nie mogę się poczekać aż wróci mój i mi je złoży 🙂 🤪
Ola pytałaś wczoraj gdzie mieszkam to odp teraz bo wczoraj musieliśmy wyjść i już nie zdązyłam 😞
Grochów-Praga Południe a co do tego balkonu to my mamy wyjscie na dach z mieszkanie ale to nie porównywalne w balkonem i kwiatuszkami na nim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dzień dobry
Asieńko super że już jesteś z nami 😘
przeczytałam opis twojego porodu i tez jestem przerażona 😮 🤢, napisze tylko tyle ze dzielna dziewczyna z ciebie 😘 😘 😘
masz już swoją kruszynka przy sobie i tego ci zazdroszczę ☺️ Wojtuś jest cudny
A i dzis Brechtaczek bedzie miała swoją Helenkę na raczkach, super 🤪 🤪


no na rączkach to chyba jeszcze nie potrzyma... Po cc to raczej jutro chyba - Wiola najlepiej będzie widziała ale tak czy inaczej ujrzy swoje cudo najdroższe na własne oczy ☺️ ehhh a moja Lenka dalej nie wychodzi... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
Dzień dobry
Asieńko super że już jesteś z nami 😘
przeczytałam opis twojego porodu i tez jestem przerażona 😮 🤢, napisze tylko tyle ze dzielna dziewczyna z ciebie 😘 😘 😘
masz już swoją kruszynka przy sobie i tego ci zazdroszczę ☺️ Wojtuś jest cudny
A i dzis Brechtaczek bedzie miała swoją Helenkę na raczkach, super 🤪 🤪


no na rączkach to chyba jeszcze nie potrzyma... Po cc to raczej jutro chyba - Wiola najlepiej będzie widziała ale tak czy inaczej ujrzy swoje cudo najdroższe na własne oczy ☺️ ehhh a moja Lenka dalej nie wychodzi... 😞


Jak jej dadzą do łóżka to obok położą. O ile będzie chciała i będzie na siłach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
hej dziewczęta 🙂
przyszło mi dziś łóżeczko kurierem już nie mogę się poczekać aż wróci mój i mi je złoży 🙂 🤪
Ola pytałaś wczoraj gdzie mieszkam to odp teraz bo wczoraj musieliśmy wyjść i już nie zdązyłam 😞
Grochów-Praga Południe a co do tego balkonu to my mamy wyjscie na dach z mieszkanie ale to nie porównywalne w balkonem i kwiatuszkami na nim 😞

łojej kochana to Ty daleko masz wszędzie co?
W razie co to zapraszam do mnie na Bemowo, balkon mam duży, prawie jak taras 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej dziewczęta 🙂
przyszło mi dziś łóżeczko kurierem już nie mogę się poczekać aż wróci mój i mi je złoży 🙂 🤪
Ola pytałaś wczoraj gdzie mieszkam to odp teraz bo wczoraj musieliśmy wyjść i już nie zdązyłam 😞
Grochów-Praga Południe a co do tego balkonu to my mamy wyjscie na dach z mieszkanie ale to nie porównywalne w balkonem i kwiatuszkami na nim 😞

łojej kochana to Ty daleko masz wszędzie co?
W razie co to zapraszam do mnie na Bemowo, balkon mam duży, prawie jak taras 😉

hehe ja zapraszam na swoj balkon.. mam metr na metr 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Kasia a jak ty się czujesz?


w nocy miałam chyba skurcze i nad ranem też 😮
ale teraz jakoś ustąpiły tzn. są ale nie regularne 😞 ale kręgosłup boli strasznie
nie będę siać zamętu 🤪 ale moze się zaczyna cos dziać, po wczorajszym bara bara 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
tyminka napisał(a):
Kasia a jak ty się czujesz?


w nocy miałam chyba skurcze i nad ranem też 😮
ale teraz jakoś ustąpiły tzn. są ale nie regularne 😞 ale kręgosłup boli strasznie
nie będę siać zamętu 🤪 ale moze się zaczyna cos dziać, po wczorajszym bara bara 🤪


Hehe - to mówisz że daliście czadu co? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...