Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Dzieczyny 🙂

Asiu ale się popłakałam przy Twoim opisie porodu,a za chwile oblał mnie zimny i gorący pot na zmiane-JA SIE BOJEEEEEE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Matylduś a co do Twojej sasiadki to masakkra jaksa,tragedia.Powiem Wam,że też mialam kilka razy takie msli ze mogę umrzeć przy porodzie ja albo mała 😞 Wiem nie powinnam tak myśleć...

nie no nie ma co myśleć , ja też staram się nie ,myśleć no ale nie da się jak to dotyczy osoby z Twojego otoczenia
a wiecie że on anie miała ani jednej nawet najmniejszej rzeczy dla swojego dziecka, normalnie aż ciarki przechodzą, ona tak panicznie bała się po tamtym bo miała całą wyprawkę a potem oddała ją siostrze i teraz wolała nie mieć nic i ciągle powtarzała że maż i siostra się tym zajmą 😞

O bożeeeeee Biedna 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Aśka a Twój Maks zdążył nacieszyć się małym????? Bo on chyb już pojechał co???

nie zdazyl sie wcale nacieszyc wlasnie, ale zakochal sie strasznie, zapatrzony w syneczka jak w obrazek 🙂 pojechal juz w sobote niestety 😞 ale na swieta bedzie 😜 dobra ide, bo maly sie obudzil 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Dzieczyny 🙂

Asiu ale się popłakałam przy Twoim opisie porodu,a za chwile oblał mnie zimny i gorący pot na zmiane-JA SIE BOJEEEEEE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Matylduś a co do Twojej sasiadki to masakkra jaksa,tragedia.Powiem Wam,że też mialam kilka razy takie msli ze mogę umrzeć przy porodzie ja albo mała 😞 Wiem nie powinnam tak myśleć...

nie no nie ma co myśleć , ja też staram się nie ,myśleć no ale nie da się jak to dotyczy osoby z Twojego otoczenia
a wiecie że on anie miała ani jednej nawet najmniejszej rzeczy dla swojego dziecka, normalnie aż ciarki przechodzą, ona tak panicznie bała się po tamtym bo miała całą wyprawkę a potem oddała ją siostrze i teraz wolała nie mieć nic i ciągle powtarzała że maż i siostra się tym zajmą 😞


boziu ja nie mogę tego czytać 🤢 🤢
ja bym umarła chyba z rozpaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
No ja leżałam z dziew.,która poroniła, więc nie wiedziałam jak się zachować...
Nie miałam pojęcia, że na piczkę zakładają szwy, które się nie rozpuszczają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyminka masz malusi brzuszek 🙂

hehe może to samo rozpuszczalne tylko faktycznie musieli jej pomóc z tymi resztkami bo było za ciasno nie wiem
mojej koleżanki chłopak z Włoch u nas w Polsce na wakacjach rozciął sobie czoło centralnie na środku i tez był zdziwiony że szwy się same nie rozpuszczają i teraz ma zajebistą pamiątkę z Polski nie dość że blizna w postaci kreski to jeszcze dokładnie widać takie kreski po szwach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo Wojusia, to jest śliczny!!!! Wygląda jakby Asia piła sok z marchewki 24 godziny na dobę 😁 😁 😁 😁 Zresztą u Laurki podobnie 😁
Piłyście dziewczyny sok z marchwi? Czy to taka cera poprostu dzieciaszków??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Tak a propo Wojusia, to jest śliczny!!!! Wygląda jakby Asia piła sok z marchewki 24 godziny na dobę 😁 😁 😁 😁 Zresztą u Laurki podobnie 😁
Piłyście dziewczyny sok z marchwi? Czy to taka cera poprostu dzieciaszków??? 😁

chyba taka cere juz maja wiesz 🙂 poza tym moj mial delikatna zoltaczke, ale to tez normalne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę stąd
po prostu dzieją się rzeczy , wiecie że przywieźli tą malutką trumienkę do domu i cała rodzina zbiera się na cmentarz, będzie dwóch braciszków obok siebie 😞
idę bo tak oczy zalało że nic nie widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Asia - Wojtuś jak malowany 🙂 Cudo.
Ja nie piłam soku - taki kolor ma. Ale część to pewnie zasługa lekkiej żółtaczki po porodzie - moja tak miała a nie wiem jak Wojtuś 🙂

Wojtus tez lekka mial wlasnie 🙂 dobra ide go karmic bo sie wscieka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Info od Ani:

"Helenka przyszła na świat o 10.30, 52 cm, 3400 g.. Śliczna królewna.. Cięcie ok, ale trzęsłam się przez cały czas, teraz mi mija. Nie mogę się ruszać ale jest dobrze 🙂
Pozdrawiamy"

Aaa mała dostała 10 pkt i śpi już przy cycu 🙂


[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/05579522507566833529.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
w piczce zakladaja rozpuszczalne, a na tylku nierozpuszczalne, wiec mam nadzieje, ze sciaganie ich bolec nie bedzie 😮 ale i tak chyba najwiekszy bol mam za soba 🙂


Właśnie najgorzej boję się tego!!! Że jak już mi to założą to aa nie będę mogła zrobić, że nie usiądę... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
ja idę stąd
po prostu dzieją się rzeczy , wiecie że przywieźli tą malutką trumienkę do domu i cała rodzina zbiera się na cmentarz, będzie dwóch braciszków obok siebie 😞
idę bo tak oczy zalało że nic nie widzę


Nie patrz przez okno, w ogole postaraj sie o tym nie myslec, po co masz sie denerwowac? To szkodzi nie tylko Tobie, ale tez Lence.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...