Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola - dla mnie nie ma problemu tylko muszę zaraz wejść na jakiś portal i zaopatrzyć się w kabel do telefonu bo nie mam jak zrzucać fotek na kompa 🤨

Dzwoniłam dzisiaj do CIP i tak:
Po urodzeniu małej wysyłasz do kadr (do swojego opiekuna) oryginał aktu urodzenia i oni ci wysyłają dokumenty (w tym wniosek o urlop macierzyński, o dodatkowe 2 tygodnie i o 3 tygodnie od prezesa). To wypełniasz i odsyłasz do nich spowrotem.

Co do ubezpieczenia to wysyłasz na adres: [email protected] prośbę o przesłanie dokumentów do wypłaty świadczenia z tytułu urodzenia dziecka. I to odsyłasz do ubezpieczyciela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ola - dla mnie nie ma problemu tylko muszę zaraz wejść na jakiś portal i zaopatrzyć się w kabel do telefonu bo nie mam jak zrzucać fotek na kompa 🤨

Dzwoniłam dzisiaj do CIP i tak:
Po urodzeniu małej wysyłasz do kadr (do swojego opiekuna) oryginał aktu urodzenia i oni ci wysyłają dokumenty (w tym wniosek o urlop macierzyński, o dodatkowe 2 tygodnie i o 3 tygodnie od prezesa). To wypełniasz i odsyłasz do nich spowrotem.

Co do ubezpieczenia to wysyłasz na adres: [email protected] prośbę o przesłanie dokumentów do wypłaty świadczenia z tytułu urodzenia dziecka. I to odsyłasz do ubezpieczyciela.

dzięki za info Wioluś 😘

a kabla specjalnie kupuj, znajdziemy kogoś innego 🙂
która na ochotnika????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola - dla mnie nie ma problemu tylko muszę zaraz wejść na jakiś portal i zaopatrzyć się w kabel do telefonu bo nie mam jak zrzucać fotek na kompa 🤨

Dzwoniłam dzisiaj do CIP i tak:
Po urodzeniu małej wysyłasz do kadr (do swojego opiekuna) oryginał aktu urodzenia i oni ci wysyłają dokumenty (w tym wniosek o urlop macierzyński, o dodatkowe 2 tygodnie i o 3 tygodnie od prezesa). To wypełniasz i odsyłasz do nich spowrotem.

Co do ubezpieczenia to wysyłasz na adres: [email protected] prośbę o przesłanie dokumentów do wypłaty świadczenia z tytułu urodzenia dziecka. I to odsyłasz do ubezpieczyciela.

dzięki za info Wioluś 😘

a kabla specjalnie kupuj, znajdziemy kogoś innego 🙂
która na ochotnika????


ja NIE
oj tam oj tam coś tam przekazać mogę jak trzeba ale ja mam tylko dwa nr telefonu do Ciebie Ola i Tyski
a kabel no cóż po remoncie go wcięło ale paweł ma taki sam telefon jeszcze nie rozpakowany to kabel chyba by się nadał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
dobra idę szatkować ta kapustę bo nie dojdę dzisiaj 🥴

ja prawie zawsze nie dochodziłam 😉

do kuchni zboczenico 😜

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa to też nie często 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
No ja leżałam z dziew.,która poroniła, więc nie wiedziałam jak się zachować...
Nie miałam pojęcia, że na piczkę zakładają szwy, które się nie rozpuszczają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyminka masz malusi brzuszek 🙂


pokarz swój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Natka85 napisał(a):
No ja leżałam z dziew.,która poroniła, więc nie wiedziałam jak się zachować...
Nie miałam pojęcia, że na piczkę zakładają szwy, które się nie rozpuszczają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyminka masz malusi brzuszek 🙂


pokarz swój 🙂


pOKAZAŁABYM ALE NIE MA MI KTO FOTY STRZELIĆ 🙂 Małżonek będzie dopiero w piątek.
Chyba że coś wymyślę, ale uprzedzam jestem wielorybem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu Tyminka ma mały brzuch????????
ja nawet w połowie nie mam takiego jak ona
dobra nie uwierzycie co będę teraz robić

idę sadzić 3 i pół tysiąca sadzonek sosny 🤪 ot taka inwestycja na przyszłość
oczywiscie sadzić nie zamierzam bo nawet się nie pochylę ale chłopa w lesie powkurzać można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Natka85 napisał(a):
No ja leżałam z dziew.,która poroniła, więc nie wiedziałam jak się zachować...
Nie miałam pojęcia, że na piczkę zakładają szwy, które się nie rozpuszczają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyminka masz malusi brzuszek 🙂


pokarz swój 🙂


pOKAZAŁABYM ALE NIE MA MI KTO FOTY STRZELIĆ 🙂 Małżonek będzie dopiero w piątek.
Chyba że coś wymyślę, ale uprzedzam jestem wielorybem.

ja sobie sama strzelam foty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
w piczce zakladaja rozpuszczalne, a na tylku nierozpuszczalne, wiec mam nadzieje, ze sciaganie ich bolec nie bedzie 😮 ale i tak chyba najwiekszy bol mam za soba 🙂


ale jak to na tyłku? mysląłąm ze jak tak któras napisała ze ma na tylko to taka przenośnia jak to szwy na tylku? ale w którym miejscu? boze ale co tam sie rozrywa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
To co? mam byc tym "zapasowym kurierem"? czy nie? 😁

możesz możesz
jak nie zapomnę to ci wieczorem prześlę nr na NK
spadam do lasu


No wlasnie o to chodzi, ze potrzebujeta chyba moj nr telefonu 😁 Wiec pisac, pisac, to podam Wam i juz problemo z glowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
w piczce zakladaja rozpuszczalne, a na tylku nierozpuszczalne, wiec mam nadzieje, ze sciaganie ich bolec nie bedzie 😮 ale i tak chyba najwiekszy bol mam za soba 🙂


ale jak to na tyłku? mysląłąm ze jak tak któras napisała ze ma na tylko to taka przenośnia jak to szwy na tylku? ale w którym miejscu? boze ale co tam sie rozrywa?


No rozcinają penie aż do odbytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...