Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
moja małą to jeszcze teraz chyba babrdzo przytyła bo kazdy jej ruch to dla mnie ból brzuch robi sie trójkątny kwadratowy itp. usiąć normalnie nie moge a jak leze to tak na pęcherz naciska ze szok juz bym mogła urodzić a co tam 😉 haha


U mnie to samo, a na pęcherz raz gorzej naciska a raz mniej. Pewnie zależy jak się ułoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny ja mam już 32 lata, więc nie mam już możliwości szafowania czasem tak jak Wy 🙂 i to nie jest kwestia chcenia a rozsądku, ja też jestem zmęczona i najchętniej odpoczęłabym z 2 lata chociaż ale czasem trzeba się poświęcić żeby potem było lżej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozmawiając o wieku to Ci powiem, że w szpitalu jak leżałam to spotkałam się z wrogością położnych i salowych. Panie te były b. zdziwione, że to moje pierwsze dziecko!!!!!!!!!! Patrzyły na mnie z politowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyobrażacie to sobie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Rozmawiając o wieku to Ci powiem, że w szpitalu jak leżałam to spotkałam się z wrogością położnych i salowych. Panie te były b. zdziwione, że to moje pierwsze dziecko!!!!!!!!!! Patrzyły na mnie z politowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyobrażacie to sobie????

no ja jestem osobą bezpośrednią i jakiekolwiek niewybredne komentarze spotkałyby się zaraz z ripostą tudzież rozmową z przełożonym pań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Rozmawiając o wieku to Ci powiem, że w szpitalu jak leżałam to spotkałam się z wrogością położnych i salowych. Panie te były b. zdziwione, że to moje pierwsze dziecko!!!!!!!!!! Patrzyły na mnie z politowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyobrażacie to sobie????

no ja jestem osobą bezpośrednią i jakiekolwiek niewybredne komentarze spotkałyby się zaraz z ripostą tudzież rozmową z przełożonym pań 🙂


Wiesz one nic mi bezpośrednio nie powiedziały, ale to zdziwienie w głosie i spojrzenie mówiło same za siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Ola! Jak masz taką możliwość by mieć dwójkę to czemu nie. Wychowasz prawie jednocześnie a później będziesz miała spokój. A i dzieci będą miały lepszy kontakt.


Natka ty masz 26 lat ? i one były zdziwione ze to twoje 1 dziecko? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Ola! Jak masz taką możliwość by mieć dwójkę to czemu nie. Wychowasz prawie jednocześnie a później będziesz miała spokój. A i dzieci będą miały lepszy kontakt.


Natka ty masz 26 lat ? i one były zdziwione ze to twoje 1 dziecko? 😮


Tak! Ta jedna nawet pow., że miała pierwsze dziecko mając lat 18... , więc ja to już faktycznie dinozaur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotknełam swojej łydki i jestem w szoku cały czas używałam czerwonego garniera wydawałam po 26 zł a wczoraj kupiłam balsam za 8 zł haha a ciało tak nawilżone ze nie moge uwierzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Ola! Jak masz taką możliwość by mieć dwójkę to czemu nie. Wychowasz prawie jednocześnie a później będziesz miała spokój. A i dzieci będą miały lepszy kontakt.


Natka ty masz 26 lat ? i one były zdziwione ze to twoje 1 dziecko? 😮


Tak! Ta jedna nawet pow., że miała pierwsze dziecko mając lat 18... , więc ja to już faktycznie dinozaur.


a ja myslałąm ze beda krzywo patrzec ze ja za młoda a tym czasem ja juz za stara 🙂hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
właśnie tacy sa ludzie.. Moj byly kierownik stwierdzil ze za moda jestem na dziecko < mam 24 lata> ze powinnam jeszcze sie bawic. Brac przyklad z niego! on ma 38 lat a jego dzecko pol roku i niedawno sie chajtnął 😁


ja 23 i tez sie tego obsłuchałam 🙂 i wk** mnie takie teksty niesamowicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
dotknełam swojej łydki i jestem w szoku cały czas używałam czerwonego garniera wydawałam po 26 zł a wczoraj kupiłam balsam za 8 zł haha a ciało tak nawilżone ze nie moge uwierzyć 🙂


Bo te droższe kosmetyki nie zawsze są lepsze. Są po prostu bardziej perfumowane. Ja w większości używam Ziaji. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
właśnie tacy sa ludzie.. Moj byly kierownik stwierdzil ze za moda jestem na dziecko < mam 24 lata> ze powinnam jeszcze sie bawic. Brac przyklad z niego! on ma 38 lat a jego dzecko pol roku i niedawno sie chajtnął 😁


ja 23 i tez sie tego obsłuchałam 🙂 i wk** mnie takie teksty niesamowicie

ja na to nie zwracam uwagi. Bo uwazam ze 23 - 24 lata to jest w sam raz wiek na dziecko 🙂 nie za moda nie za stara 😉 Chcialam miec w tym wieku dziecko to i mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...