Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Dziewczynki a cc robią na ile przed terminem???
Wiola mnie zasmuciła. 😞


wiem co czujesz bo niedawno tez mnie przeziebienie niezle zlapalo i powiem ci ze nawet lekarz kazal mi lykac tabletki bo zrobila mi sie opryszczka na ustach i powiedzial ze nie moge miec przy porodzie

a co do cesarki to wczesniej robia ale to jak dziecko jest ulozone nie tak jak powinno a takto moga nawet w terminie robic chyba


Ja opryszki to mam na okrągło! W tej chwili nie. Wiesz, ale jesli nadal się rozpakowuję to mi może też by wcześniej zrobili cc.


nie wiem nie mam pojecia jak to jest czy ci zrobią cc wczesniej tym bardziej ze jestes przeziebiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja miałam niezapowiedzianą wizytę teściowej 😠 i synuś oczywiście wiedział 3 h wcześniej i nawet mi nie powiedział 😠 i jest foch


A i nie martwcie się w razie co, bo jutro mają coś tu grzebać w bloku i nie będę mieć internetu od 9-14, w razie gdybym miała info od aisak to przekażę Tutliputli - zgadzasz się Kasiu?

Zresztą na 12-tą mam lekarza więc od 11-tej i tak by mnie nie było do 14-tej..

Wioluś - kwiatków miało być więcej, ja tam negocjowałam z Panią z kwiaciarni no ale teraz to już nie ma co, głównie chodziło o niespodziankę ☺️ mam nadzieję że nam się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Ja wczoraj ubrałam,karuzelke skreciłam i wrozke nakleiłam...pokazałabym wam ale niewiem jak tu sie foty wrzuca 😞[/quote
dawaj Frytuś, dawaj !!
wczytujesz na www.iv.pl a potem link do tego zdjęcia wklejasz tutaj w okno w którym piszesz, 4 ikonka od lewej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, dobranoc ucałuj od nas Laurkę ! 😘

Ola, oczywiście że się zgadzam 🙂
i trzymaj focha, popieram, co ci za niespodzianki mąż robi. Teraz niech seksikiem odkupi winy 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Wiola, dobranoc ucałuj od nas Laurkę ! 😘

Ola, oczywiście że się zgadzam 🙂
i trzymaj focha, popieram, co ci za niespodzianki mąż robi. Teraz niech seksikiem odkupi winy 😁 ☺️


chyba mnie wyczuła że nie w humorze jestem i nie mam ochoty na wizytę bo godzinkę posiedziała i poszła 🥴
jeszcze teraz się sama w wyrzuty sumienia wpędzę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...