Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Moja potrafi wciąć 70ml po 4h snu.. jednak je tak łapczywie, że się ksztusi a mnie aż ciarki przechodzą.
Jeśli chodzi o utratę wagi, to ja z 74 mam 64 i pochwale się, że wyglądam lepiej jak przed ciążą 😜 karmię piersią i mam plan zjechać do 57-55 🙂 i muszę wziąć się za aktywność fizyczną - rolki.

mała śpi. pierwszy spacer za nami, pępuszek wczoraj odpadł (teraz jej wystaje taki wentyl 😜 mam nadzieje, że się wchłonie) dziś się nie wybieramy bo zimy wiatr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moja tez sie krztusi bo nie wyrabia tak cieknie
a własnie u nas wczoraj minał tydz a pepek trzyma sie na włosku nie wiem czy to normalne

i przyznam sie ze mam jakies zboczenie w zwiazku z uszami mojego dziecka uwielbiam ich dotykac jes na nich taki meszek i sa takie fajne mieciutkie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Dziewczyny wieeeeeeeeeeelkie gratulacje!

U nas maj też się posypał, dużo ozpakowanych 🙂

dziękujemy u nas jeszcze kilka zostało



a mam jeszcze pytanie do tych wyłącznie karmiących piersią -czy macie przepisane jakies witaminy dla dzieci bo ja od 3 tygodnia zycia mam jej podawac ale zapomniałam co mam zapisane na recepcie albo wit B albo D ni pamietam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
marinka napisał(a):
Dziewczyny wieeeeeeeeeeelkie gratulacje!

U nas maj też się posypał, dużo ozpakowanych 🙂

dziękujemy u nas jeszcze kilka zostało



a mam jeszcze pytanie do tych wyłącznie karmiących piersią -czy macie przepisane jakies witaminy dla dzieci bo ja od 3 tygodnia zycia mam jej podawac ale zapomniałam co mam zapisane na recepcie albo wit B albo D ni pamietam ☺️


ja sama kupiłam witamy dla małej od drugiego tygodnia zycia wit D i K razem w jednej takiej wyciskanej tabletce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz jestem, wlasnie wroccilam ze spaceru z mlodym. Mam do Was pytanie, orientujecie sie czy skoro juz nie karmie piersia i juz go nawet nie przystawiam do jesli uda mi sie sciagnac jakiekolwiek mleko to moge mu podac je z butelki?> Czy regula odstawiania od piersi dotyczy poprostu ogolnie mleka czy samej piersi?? Bo jesli by mi sie udalo to chcialabym mu dac jeszcze troche.. Co do zarejestrowania dziecka i wogole to moj maz zalatwil to jak bylam w szpitalu. Polazl do usc i raz dwa zalatwil sprawe. U nas z polozna bylo inaczej. Ja sama musoialam na nia czekac i nie moglam zapisac malego do lekarza dopoki ona nie przyszla. Wiec wychodzac ze szpitala czekalam cieprliwie az sama nas raczy odiwedzic, nie wiedzac oczywiscie kiedy to bedzie. Przyniosla mi swistki do wypelnienia dotyczace wyboru lekarza i zabrala je potem. I tyle.. pepek mu tez dlugo odpadal, o ile dobrze pamietam odpadl jak mial dwa i pol tygodnia. Ja sie tylko wkurwiam bo moje dziecko ma chyba wszystkie dolegliowosci noworodkowe. Plesniawka, ropiejace oczy, STRASZNIE luszczaca skora, tradzik nowordkowy chociaz to ostatnie pomalu zanika.. cholery dostaje jak widze te chrostki na jego policzkach 😞 jutro bedzie polozna wiec zobaczymy co znowu powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł: 🙂
Gratulacje dla Olci i dla Ninki 🙂 😘
Ja byłam dzisiaj na ktg i nic cisza...,jeju ile ja mam czekac na te moje dzicie;/ Jutro Karol wyjezdza, moja siostra dzisiaj juz wyjechała i dupa mala ma w dupie system,tate i cioce i nie wychodzi....Mam juz dosc tego brzuchola.... boli mnie itp...a moj lekarz nic nie powiedzial konkretnego ani ze cesarka ani kiedy na wywołanie ani nic;/;/;/ Jak do soboty nie urodze to w sobote jade sama od szpiatyal i bede symulowac niech mniepod kroplówepodłacza i juz....Ja to juz na stowe bede MAJÓWKA a nie KWIETNMIÓWECZKA!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...