Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i Mój baran jeden nauczył dziecko noszenia: kurwa jak mnie ręce bolą !!!
teraz dziecko nie spi po kilka godzin w ciągu dnia, potem przytnie komara i tylko kwęknie to A. już przy łożeczku stoi 😠 😠 😠
nie wiem już jakich argumentów mam użyc, żeby kuźwa go zostawił: to dziecię nie umie leżeć i się sobą zająć tylko albo śpi, albo na rękach !!!
mamooooooooo daj mi cierpliwość !!

Kmatus,sposób z jajkiem opisałam, ja dzisiaj powtarzam manewr ( bo jeżeli strach jest duży to nie zawsze za pierwszym pomaga )
w kazdym razie mam już dwie nocki dla siebie i nie wstaję mega zmęczona: ale to chyba dlatego, że tylko ja wstaję do dziecka i on czuje, że nici z bujania: tylko cyc i spać. Witek śpi zatem ładnie, budzi się dwa razy w nocy; koło 1 i koło 4 więc spoko. Sposób polecam 😉

Linka szampon nazywa się Dermena: dostępny w aptece i szczerze polecam: po 4 myciach wypadanie włosów spadło o jakieś 70% i robią się przy tym takie sypkie i błyszczą.

I kupiłam dzisiaj Bebilon: zobaczymy jak pójdzie z karmieniem i ulewaniem.
Bo w cycach nadal mało 🤢

Matylda, takie dziecko to nagroda dla Ciebie za to, że w ciąży Lena cię okopywała.
A Wit jak w ciąży był grzeczniutki, tak teraz daje czadu 🤢
Idę kąpać dziecko: od 11 spał tylko 40 minut 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie czekam aż Szanowna Pani raczy się obudzić bo chcę z psiakiem wyjść a ona się obudziła o se leży a cya nawet chwycić nie chce- czyżby głodna nie była?????
Kasia u mnie mogło być podobnie jak u Ciebie bo P. tylko czeka żeby małą z łóżeczka wykraść ale ja czujna jestem a nawet jak mu się uda to ja ją zaraz odnoszę -sama mam często wielką ochotę patrzeć na nią, wąchać i całować ale mam na to jeszcze duuuuuuuuuużo czasu a teraz wole być rozsądna i nie przyzwyczajać jej do rąk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - użyj manipulacji i powiedz że dziecku zniekształca kręgosłup i że Wit teraz tylko na płaskiej i twardej powierzchni powinien leżeć dopóki nie zacznie sam głowy nosić (zresztą to nie manipulacja ale prawda). Na własne żądanie funduje dziecku skoliozę - wymyśl ciąg dalszy w tym kierunku - chwyt na "zdrowie" zawsze działa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Kasia u mnie codzien awantura bo tesciowa sie wpier...i nosi małego a ja sie dre na nia bo ponosi go 10 min i mówi ze ciezki i idzie w pizdu...a ja pózniej do ładu nie moge z nim dojsc 😠
Jaka wielka ta Pola 😮cesarke Aneta miała?

myślę że sama dała radę chociaż nie wykluczone że i cc miała jak ja 🙂 ale Aneta wysoka dziewczyna to miała większe szanse na poród sn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jeju pokazałybyscie jakies aktualne zdjecia waszych dzieci bo ciekawa jestem a Wicia tylko raz widziałam

ja nie mam nic bardziej aktualnego niż to w awatarze 🙂

to pstrykajcie bo ja przez dwa tygodnie nie zdążyłam sobie z dzieckiem fotki zrobić z resztą nawet nie chciałam ze względu na moje oczy i teraz już widzę jak ona się zmieniła serio z takiego noworodka robi się niemowlaczkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kobietki 🙂
My dziś wyszłysmy do domku niestety jeden dzien dłuzej bo mysleli e wystapi zzółtaczka bo była lekko podżólcona ale jednak z wyników wyszło ze nie 🙂
jestem taka szczesliwa 🙂
szew boli jak cholara ciagnie itp. juz prawie nie krwawie, pokarmu mam duzo ale nie musze sciagac.
jak cudownie byc w domku i w koncu z naszym skarbem 🙂
ale z ruszaniem sie to na prawde kiepsko, czy bedzie lepiej i kiedy??
nie bede nadrabiac bo zaraz pewnie malutka sie obudzi
Ola dziś przelejemy kaske za kropelki, dziekuje Ci kochana
aha mała w szpitalu dawała mi popalic ale jakos jest co raz lepiej albo bedzie znów to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nadrobiłam piate przez 10, mnie sutki napier*** ale nie odpuszczam cyce mam wieksze jak donice.
Mała przesypia cała noc to ja ja budze na karmienie ale w dzien potrafi pokazac kto tu rządzi.
nie mam laktatora ciekawe czy bedzie mi potrzebny a mała je czesto a po trochu- i nie mam duzo czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hellllooo NINA

ja już po spacerze , moja potomna nadal śpi ja okiełznałam brwi , później jeszcze zrobię sobie pazurki bo mam takie długie że już mi ciężko pieluchę zmienić

a i głupia sprawa- ja co nigdy nie miałam problemów z załatwieniem się teraz go mam 😮 nie mogę tego nazwać zaparciem bo jednak "wypróżniam' się codziennie ale już nie jest to takie łatwe jak kiedyś 😮 i mama mi powiedziała że po urodzeniu mojej siostry miała tak samo i już tak zostało 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina - krwawić to na bank nie przestałaś, mi też się tak wydawało ale teraz na nowo leci jak z wiadra jakiegoś 🥴
Po ściągnięciu szwów jest troszkę lepiej ale jednak ranę jeszcze czuć, ja poczułam się lepiej tak od wczoraj.. już tak nie ciągnie jak ciągnęło i lżej się podnosić no i spać na boku już mogę a nie mogłam bo jakoś mnie bolało.. A ściągnięcie szwów wcale nie boli, więc się nie martw, minimalnie szczypie ale naprawdę byłam zaskoczona że to tak wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ty miałaś szwy rozpuszczalne czy normalne ??

Nina ja w miare szybko doszlam do siebie bo juz od kilku dni nic nie ciagnie tylko mam zgrubienie i zaczerwienione to miejsce a z dwoch stron robia sie strupki i z jednej nawet opuchlizna znaczy ten walek nad szwem mi zmalal i zbladl a co do wagi to podobnie w dzisiaj pierwszy raz sie zwazylam myslalam ze bedzie lepiej i z 22 kg zrzucilam tylko 12 wiec 10 jeszcze zostalo 😞 ale widac ze macicy nie mam jeszcze dobrze obkurczonej zobaczymy jak bedzie dalej

a co do krwawienia to raz wiecej ze mnie leci raz mniej rożnie bywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ola ty miałaś szwy rozpuszczalne czy normalne ??

Nina ja w miare szybko doszlam do siebie bo juz od kilku dni nic nie ciagnie tylko mam zgrubienie i zaczerwienione to miejsce a z dwoch stron robia sie strupki i z jednej nawet opuchlizna znaczy ten walek nad szwem mi zmalal i zbladl a co do wagi to podobnie w dzisiaj pierwszy raz sie zwazylam myslalam ze bedzie lepiej i z 22 kg zrzucilam tylko 12 wiec 10 jeszcze zostalo 😞 ale widac ze macicy nie mam jeszcze dobrze obkurczonej zobaczymy jak bedzie dalej

a co do krwawienia to raz wiecej ze mnie leci raz mniej rożnie bywa

nie wiem jakie szwy miałam 😮 ściągnęli mi 4 szt z zewnątrz ale ja nie mam żadnego zgrubienia, jedynie te miejsca po szwach są zaczerwienione i ja też mam 10 kg do zrzucenia, podobnie tak jak i Ty trochę widoczna jest jeszcze macica, tzn stoi mi mały brzuszek i jak naciskam to czuję że to twarde więc raczej nie tłuszcz 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam 7 na wierzchu i tyle samo w srodku te w srodku same sie rozpuszczaja a te z zewnatrz musieli zdjac i niestety nie moge powiedziec tak jak Ola ze nie boli bo piekło i bolało jak cholera bo mi sie pozaciskały te szwy scisło załozone i normanie z ciała musiała je połozna wyrwac zeby zdjac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...