Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry 😘
Ola bardzo ładnie wyglądałaś na cywilnym 😉 teraz czekamy na zdjęcia z kościelnego, na pewno będziesz pięknie wyglądać w białej sukni z przystojnym ☺️ husbandem 😉 u boku
Matylda powtórzę się po raz kolejny, zajebisty jest twój chop ☺️, ty sobie go po mimo tych wszystkich kłótni pilnuj dziewczyno 😁
Eunika no długo cie nie było dziewczyny, zdjęcia śliczne ze ślubu a na ostatnim faktycznie smutna, może wymęczona 😉 😉
Anetko ja tak samo jak Matylda pytam, boziu kiedy ty masz czas tak sie zawsze odpinkolić, szok, cudna z ciebie blondyneczka 😉
Wioluś rehabilitacje mamy w piątek, na pewno napisze co i jak, juz sie stresuje 🥴

boziu ja sie musze ubrac i wyszykować bo do ludzi jadę 😮 🤢 a Liwka marudzi i nie spuszcza mnie z oczy a jak znikne to ryczy 🤪
jedziemy na usg bioderek z Liweczką, najchetniej to bym siedziala w domu w dresach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hej ja chyba juz widziałam te ślubne na nk
a na tym ostatnim jakaś tak smutna się wydejesz

pisz co tam u Ciebie/ u Was jak tam mała???

tam jestem zamyslona 😜
a u nas powoli...do przodu... jestem lekko przeziebiona a mała ma katarek więc zastanawiam się nad szczepionkami bo dopiero teraz dostałam świstek od neurologa że może mieć szczepionki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hej ja chyba juz widziałam te ślubne na nk
a na tym ostatnim jakaś tak smutna się wydejesz

pisz co tam u Ciebie/ u Was jak tam mała???

tam jestem zamyslona 😜
a u nas powoli...do przodu... jestem lekko przeziebiona a mała ma katarek więc zastanawiam się nad szczepionkami bo dopiero teraz dostałam świstek od neurologa że może mieć szczepionki...

ale dlaczego od neurologa?????
ja z neurologiem nie miałam nic wspólnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BRY !
Ja powstalam dopiero, u mnie jakis DEBIL boruje od 8 rano 😠 😠 a mpjemu dziecku sie to chyba podoba bo juz dawno powinien jesc a on spi 🤔
Jejuuu Matylda jak juz mowilam kiedys ten twoj P. ... hmmm 😎 ja bym jak to ktos dobrze okrelisl rowniez z lozka nie wychodzila z takim 😁 😁 Gdzies Ty go wychaczyla !? to tez tam pojade po takiego 🤪 moj chlop spi ale pewnie zareaz wstanie bo juz jedno oko otworzyl jak wygramolilam sie z lozka z laptopem 🙂 u mnie cieplutko i pewnie znpwu dzisiaj bede sie szlajac gdzies z malym, A ! i musze laptopa zaniesc dzisiaj do naprawy 😞 bo mi guziczki nie dzialaja niezbedne do formata.. wiec ja nie wiem jak ja bede tu zagladac.. bo stacjonarki nie cierpie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hej ja chyba juz widziałam te ślubne na nk
a na tym ostatnim jakaś tak smutna się wydejesz

pisz co tam u Ciebie/ u Was jak tam mała???

tam jestem zamyslona 😜
a u nas powoli...do przodu... jestem lekko przeziebiona a mała ma katarek więc zastanawiam się nad szczepionkami bo dopiero teraz dostałam świstek od neurologa że może mieć szczepionki...

ale dlaczego od neurologa?????
ja z neurologiem nie miałam nic wspólnego

bo pediatra mówiła że ma asymetrię główki i musiała mieć USG główki ale wszystko jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
BRY !
Ja powstalam dopiero, u mnie jakis DEBIL boruje od 8 rano 😠 😠 a mpjemu dziecku sie to chyba podoba bo juz dawno powinien jesc a on spi 🤔
Jejuuu Matylda jak juz mowilam kiedys ten twoj P. ... hmmm 😎 ja bym jak to ktos dobrze okrelisl rowniez z lozka nie wychodzila z takim 😁 😁 Gdzies Ty go wychaczyla !? to tez tam pojade po takiego 🤪 moj chlop spi ale pewnie zareaz wstanie bo juz jedno oko otworzyl jak wygramolilam sie z lozka z laptopem 🙂 u mnie cieplutko i pewnie znpwu dzisiaj bede sie szlajac gdzies z malym, A ! i musze laptopa zaniesc dzisiaj do naprawy 😞 bo mi guziczki nie dzialaja niezbedne do formata.. wiec ja nie wiem jak ja bede tu zagladac.. bo stacjonarki nie cierpie !!

Bry 🙂
No nie tylko ja sie Matyldzie dziwie wiedze;p No mów gdzie go znalazlas to ja ide szukac z Tyska:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska ty kłamczucho widziałam że postowałaś już o świcie tj gdzieś koło 8.00 ale na innym wątku
a P. nigdzie nie wyhaczyłam on mnie złapał oj dawno dawno bo ja miałam wtedy 16 lat a on 23 po prostu stałam na ulicy na naszej wiosce i zatrzymał się z kolegą i zapytał czy nie pojechalibyśmy na pizze razem tj on ie pytał bo to dzik tylko kolega zapytał wymieniliśmy się telefonami i podchody trwały dwa lata a potem to już nie pamiętam
i Ty wiesz jak u nas jest więc wygląd o niczym nie świadczy trzeba jeszcze "chcieć" 😉
może kiedyś ...............................................................................................................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
BRY !
Gdzies Ty go wychaczyla !? t!!


bry bry 😁
tez sie zastanawiam, ale jak na wschodzie sa tacy faceci ulalala to jade tam 😁 😁

aaaaaaaaa
wszystkiego naj naj naj dla naszego tzn. Klaudii Kacperka z okazji 2 miesiaca 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze fotkę P. nago ale tego już chyba nie wypada wstawiać 🤪



a no kwoli ścisłości znamy się od urodzenia , nasze domy rodzinne dzieli 2 km a poza tym to ja i P. to rodzina 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
mam jeszcze fotkę P. nago ale tego już chyba nie wypada wstawiać 🤪



a no kwoli ścisłości znamy się od urodzenia , nasze domy rodzinne dzieli 2 km a poza tym to ja i P. to rodzina 😁 😁 😁

wrzuć.... 😉) 😜P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
mam jeszcze fotkę P. nago ale tego już chyba nie wypada wstawiać 🤪



a no kwoli ścisłości znamy się od urodzenia , nasze domy rodzinne dzieli 2 km a poza tym to ja i P. to rodzina 😁 😁 😁


kazirodztwo osz kur.......... 🤪 🤪 🤪 🤪
poka poka gołego 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam jeszcze fotkę P. nago ale tego już chyba nie wypada wstawiać 🤪



a no kwoli ścisłości znamy się od urodzenia , nasze domy rodzinne dzieli 2 km a poza tym to ja i P. to rodzina 😁 😁 😁


kazirodztwo osz kur.......... 🤪 🤪 🤪 🤪
poka poka gołego 🤪 🤪 🤪

no bez jaj 😁 😁 😁 😁 😁 😁
nie pokażę

a rodzina to 4 pokolenie ale na wsi to wszyscy wiedzą i wszyscy się znają i czasem mam wrażenie że faktycznie za brata wyszłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dobra dziewczyny kończę temat
ale powiem serio wolałabym żeby wyglądał jak ostatni cieć, menel paszczur ale żeby nasz szanował i kochal bezgranicznie


😞 😞 😞 święta racja
nie martw sie, Lenke na bank kocha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałąm dziś tyle roboty a kurwa nie zrobiłam nic oprócz kilku przelewów ale niebawem na prawdę zniknę na kilka dni i zajmę się tym wszystkim bo mnie szlag niedługo trafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dobra dziewczyny kończę temat
ale powiem serio wolałabym żeby wyglądał jak ostatni cieć, menel paszczur ale żeby nasz szanował i kochal bezgranicznie


😞 😞 😞 święta racja
nie martw sie, Lenke na bank kocha 😉

nie no nie wątpię a LEONA bardziej 😁 😁 😁 😁 😁
on ją widzi raz na tydzień ale wiecie jakie o do niej głupoty pieprzy czasem aż się słuchać nie chce a i ona się wycwaniła bo tak gada jak najęta a przez cały weekend miała focha i nic kompletnie nic oprócz płaczu i spania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam jeszcze fotkę P. nago ale tego już chyba nie wypada wstawiać 🤪



a no kwoli ścisłości znamy się od urodzenia , nasze domy rodzinne dzieli 2 km a poza tym to ja i P. to rodzina 😁 😁 😁


kazirodztwo osz kur.......... 🤪 🤪 🤪 🤪
poka poka gołego 🤪 🤪 🤪

no bez jaj 😁 😁 😁 😁 😁 😁
nie pokażę

a rodzina to 4 pokolenie ale na wsi to wszyscy wiedzą i wszyscy się znają i czasem mam wrażenie że faktycznie za brata wyszłam 😠

czy ja wiem czy bez jaj 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...