Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
jezdem . Juz po badaniu bioderek.. Jaka ta kolejaaaaa bylaa.... matko kochana.... 4 h czekalismy na wizyte ale sie doczekalismy.
Maly z bioderkami ma wszystko ok, tylko miesnie brzuszka ma za slabe i musze go ba brzuszku klasc czesciej. Najlepiej jakby spal na nim. Ale moj Kacperus nie umie i nie lubi . Ale wiecie co.. maz go ululal i polozyl na brzusiu i spi juz z 15 min 😁

Olaaaaaaaaaaa pesel malej przyszedl Ci do domu ???????????

odpisałam Ci przecież że samemu trzeba w Twoim urzędzie odebrać z aktem urodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
jezdem . Juz po badaniu bioderek.. Jaka ta kolejaaaaa bylaa.... matko kochana.... 4 h czekalismy na wizyte ale sie doczekalismy.
Maly z bioderkami ma wszystko ok, tylko miesnie brzuszka ma za slabe i musze go ba brzuszku klasc czesciej. Najlepiej jakby spal na nim. Ale moj Kacperus nie umie i nie lubi . Ale wiecie co.. maz go ululal i polozyl na brzusiu i spi juz z 15 min 😁

Olaaaaaaaaaaa pesel malej przyszedl Ci do domu ???????????

odpisałam Ci przecież że samemu trzeba w Twoim urzędzie odebrać z aktem urodzenia

a to nie zauwazylam i przepraszam.
No to kur... powiedziala ze przysla go do domu a ja czekam jak nienormalna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
jezdem . Juz po badaniu bioderek.. Jaka ta kolejaaaaa bylaa.... matko kochana.... 4 h czekalismy na wizyte ale sie doczekalismy.
Maly z bioderkami ma wszystko ok, tylko miesnie brzuszka ma za slabe i musze go ba brzuszku klasc czesciej. Najlepiej jakby spal na nim. Ale moj Kacperus nie umie i nie lubi . Ale wiecie co.. maz go ululal i polozyl na brzusiu i spi juz z 15 min 😁

Olaaaaaaaaaaa pesel malej przyszedl Ci do domu ???????????

odpisałam Ci przecież że samemu trzeba w Twoim urzędzie odebrać z aktem urodzenia

a to nie zauwazylam i przepraszam.
No to kur... powiedziala ze przysla go do domu a ja czekam 🙂

no mi nikt nic nie przysłał, S. pojechał i odebrał 🙂
zadzwoń najpierw czy już jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam mocy.. jestem tak wypompowana przez ten upal ze nie mam sily na nic..
dzisiaj bym padla w miescie na ryj.. 😲 ide z dzieckiem i nagle ocknelam sie po prawej stronie wozka i myslalam ze upadne, ale szybko sie zatrzymalam, opuscilam glowe w dol i chwile przeczekalam.. dzownilam szybko do meza czy juz nie wraca do domu bo tak sie wystraszylam, ale chwile poczekalam i zaraz przeszlo, doszlam do chaty w kazdym razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ide gotowac rosół.
i skorzystam z okazji i posprzatam... a co....

wiecie co... wy tak o tym seksie gadacie a ja wam powiem ze mi sie w ogole nie chce ciupciac 😁 i jeszcze od ciazy sie nie kochalam... 🙂

a mi to sie strasznie chce... ale mam strasznie wygladajacy brzuch i się wstydze... ;((
a my dzisiaj po szczepieniach jestesmy... mala byla bardzo dzielna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej nie chce mi sie nadrabiac mam mega doła spowodowanego moja amelka bo nie wiem co jej jest w skrócie ma lekka biegunke a raczej jakby wylatywal z kupka śluz i w nim delikatne nitki krwi i robi kupki jedna na 3 h tak potrochu jak nie czesciej wczoraj wezwalam pediatre znaczy karetke ale byl taki niedorozwój że lepiej nie mówić stary dziad który na odpierd... wszystko zrobil dal recepte i nara jutro musze isc do pediatry bo te leki nic nie pomagaja a boje sie ze to cos powaznego ale znowu mala normalnie sie smieje gada nie wiem sama ............. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

zdrówka dla Vanesski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej nie chce mi sie nadrabiac mam mega doła spowodowanego moja amelka bo nie wiem co jej jest w skrócie ma lekka biegunke a raczej jakby wylatywal z kupka śluz i w nim delikatne nitki krwi i robi kupki jedna na 3 h tak potrochu jak nie czesciej wczoraj wezwalam pediatre znaczy karetke ale byl taki niedorozwój że lepiej nie mówić stary dziad który na odpierd... wszystko zrobil dal recepte i nara jutro musze isc do pediatry bo te leki nic nie pomagaja a boje sie ze to cos powaznego ale znowu mala normalnie sie smieje gada nie wiem sama ............. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

zdrówka dla Vanesski 😘

to czemu już dziś nie poszłaś do lekarza? 😮 😲
chociaż by kał do badania pobrali i sprawdzili co to jest a tak jesteś jeden dzień w plecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotko nie martw się 😘, jutro pojedziecie do lekarza i wszystko się okaże, ale jak piszesz że Amelka jest radosna to dobrze, na pewno to nic poważnego
Ale powiem ci że moja Liweczka tez robi kupki ze śluzem, tak mi sie przynajmniej wydaje ze to śluz, coś jak białko jajka 😮 😮 i pytałam się położnej jednej to mi powiedziała ze może tak być 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moje dziecko mega marudne, na rękach śpi, przy karmieniu śpi, niesiesz do łóżeczku to leje się przez ręce, a tylko położysz - i dupa - oczy jak 5 złotych, przez to jest masakrycznie zmęczona i nie wiem o co jej dziś chodzi, spała tylko 1,5 godziny na spacerze.. nie poznaję jej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
nudyyy !!


Krzysiaczek już śpi?? 😉
tzn spi ale nie juz 🙂 do kapieli i nocnego spania jeszzce godzina


boziu ja juz Liwce któryś raz z kolei zmieniam porę kąpieli 😲 😮 😮
kiedyś była kąpana o 20 a teraz juz o 19 albo nawet wcześniej, bo do 20 nie wytrzymywała i byla makabrycznie zmierzła
achchch kiedy ja nauczę się "obsługiwać" moje dziecko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
a moje dziecko mega marudne, na rękach śpi, przy karmieniu śpi, niesiesz do łóżeczku to leje się przez ręce, a tylko położysz - i dupa - oczy jak 5 złotych, przez to jest masakrycznie zmęczona i nie wiem o co jej dziś chodzi, spała tylko 1,5 godziny na spacerze.. nie poznaję jej 🥴

u mnie jest identycznie! Moj dzisiaj tez łącznie może spał z 1,5 h 🤢 na szczescie teraz juz spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...