Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
a to moja spiaco-sniaca Pola:
http://www.youtube.com/watch?v=B4hRzkL7frk

aneta ona sie czegos przed snem nie nawachala?? 🤪 hehe jakie miny strzela 😁

Włąsnie moja koleznak napisala do mnie -"Co Ty jej dajesz" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
sorki powaliłam sobie linki, miałobyc to:P ale ze mnia zawias:P
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iEN-kHe5o_Y#at=54

To tez: NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!! to slowa mojego Karola:"Bedzie mogla sie zakochac jak skonczy 25 lat i sie wyksztalci"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!!!!
Wszystkiego Naj dla Adalii 🙂

Ja oddałam wczoraj młodą swojej mamie.... i dopiero w niedziele ją odbieram.... dziś wybywam w miasto.... już któryś raz z kolei... 🙂 Rozerwać się... 🙂

Obiad zrobiony i zjedzony, sos czosnkowy też zrobiony... Mogę odpoczywać 🙂

Szyszka, dzieki za foto.... tatuaż fajny, taki delikatny... (nie to co moje ordynarne 😁 😁 😁 haha 😁 😁)

Matylda, proszę Cię bardzo, jak wstawisz fotkę z nową fryzurką to nie kasuj, bo znowu będę poszkodowana i nie zobaczę 😞 😞 😞 😞 😞 Plissssssssssssss 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Remont dobiega końca, tylko tapeta do założenia i wsio.... 🙂

Czas na kąpiel, zrobienie fryzury, pomalowanie paznokci i ruszam w miasto wieczorkiem! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie już drugi dzień pada i wygląda na to że znów z dzieckiem nie pójdę na spacer 😞

marinka napisał(a):
Alexia_79 dla niego ubrać dziecko to żaden problem 🙂 🙂 To nasze 2 dziecko i już wszystko umie 🙂 🙂

Ale bez cyca nie pojedzie. Więc będzie zmuszony mi powiedzieć.

No strona super!


marinka chodziło mi nie o to że sam nie ubierze ale zawsze jest dylemat w co? 😮 No i ja też czapek do chrztu zakładać nie zamierzam, to samo z butami, może się tylko na opaskę skuszę, choć nie wiem czy Lenka to zniesie i nie będzie larum w kościele 🙃
Co do koszul do chrztu to mi się ta druga bardziej widzi, ja też zamawiam na halens.pl - najczęściej Nexta, właśnie idzie do mnie paczka z pajacami 🙂

No i pierwszy raz od niepamiętnych czasów musiałam mleko ściągać z cyca, myślałam że ja tam mam może 20-30 w obu a tu 70 ml w 30 min ściągnęłam i w szoku jestem 😮
Młoda wypiła i płakała, że mało, musiałam MM dorabiać, kurde teraz jej będę częściej ściągać bo ona niestety ssać już nie chce - gadzina - woli butlę 🥴 ale co moje mleko to moje, od razu po jedzeniu poszła big kupa i śpi moje małe kochane słoneczko 🙂 tylko tak sobie myślę, że jak zacznę ściągać to laktację rozbudzę a miał być już koniec z cycem - i co ja mam teraaaa zrobić? 🤨

Aneta - moja też takie miny wali i śmieje się często przez sen, zwłaszcza zaraz po jedzeniu, wyciągam butlę z buzi i widzę uśmiech, można patrzeć na dziecko i TV niepotrzebny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Bry!!!!
Wszystkiego Naj dla Adalii 🙂

Ja oddałam wczoraj młodą swojej mamie.... i dopiero w niedziele ją odbieram.... dziś wybywam w miasto.... już któryś raz z kolei... 🙂 Rozerwać się... 🙂

Obiad zrobiony i zjedzony, sos czosnkowy też zrobiony... Mogę odpoczywać 🙂

Szyszka, dzieki za foto.... tatuaż fajny, taki delikatny... (nie to co moje ordynarne 😁 😁 😁 haha 😁 😁)

Matylda, proszę Cię bardzo, jak wstawisz fotkę z nową fryzurką to nie kasuj, bo znowu będę poszkodowana i nie zobaczę 😞 😞 😞 😞 😞 Plissssssssssssss 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Remont dobiega końca, tylko tapeta do założenia i wsio.... 🙂

Czas na kąpiel, zrobienie fryzury, pomalowanie paznokci i ruszam w miasto wieczorkiem! 🙂

A gdzie lecisz??sama?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorry za spam na fejsie...
jeeej umieram, nie mam na nic siły nic dziś nie jadłam, czego się napiłam to wybełtałam, plecy mnie bolą jakbym tydzień zgarbiona łaziła, łeb mnie boli z odwodnienia, a do tego wszyscy się zmywają i zaraz zostanę sam na sam z małą... nie wiem jak sobie dam radę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...