Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam
to teraz ja się rozpisze
Matylda wracaj tu bo bez ciebie to forum umiera 🙂 wszyscy tęsknią za tobą i nie mogą żyć bez ciebie
Kasia dla mnie 270 ml to też coś nie tak tym bardziej ze masz porównanie z nami ile nasze dzieciaczki zjadaja Najlepiej wybrać się do gastrologa i on ci poradzi co i jak zeby żołądeczek nie ucierpiał Witka
A co do mojej to nie sądziłam że moje dziecko może być takie sprytne no wiec odkryłam dlaczego moje dziecię nie je a dlatego bo herbatka jest słodka a bebilon pepti gorzki 😁 😁 😁 Byłam dzisiaj u lekarza rano bo wypila tylko herbatke znowu 100 ml a ona dala jakies probiotyki i na prace jelit debridat powiedziala ze z głodu napewno nie umrze tylko rzeby do herbatek dawać glukoze jak nie ma bo to są kalorie potrzebne do przybierania na wadze i w domu wpadlam na pomysl żeby umoczyć smoczka od butelki z mlekiem w glukozie i tym sposobem o 15 zjadła 120 ml i teraz o 18 150 ml 🤪 🤪 🤪 czyżby moja bestia byla taką cwaniarą 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dorka1986 napisał(a):
witam
to teraz ja się rozpisze
Matylda wracaj tu bo bez ciebie to forum umiera 🙂 wszyscy tęsknią za tobą i nie mogą żyć bez ciebie
Kasia dla mnie 270 ml to też coś nie tak tym bardziej ze masz porównanie z nami ile nasze dzieciaczki zjadaja Najlepiej wybrać się do gastrologa i on ci poradzi co i jak zeby żołądeczek nie ucierpiał Witka
A co do mojej to nie sądziłam że moje dziecko może być takie sprytne no wiec odkryłam dlaczego moje dziecię nie je a dlatego bo herbatka jest słodka a bebilon pepti gorzki 😁 😁 😁 Byłam dzisiaj u lekarza rano bo wypila tylko herbatke znowu 100 ml a ona dala jakies probiotyki i na prace jelit debridat powiedziala ze z głodu napewno nie umrze tylko rzeby do herbatek dawać glukoze jak nie ma bo to są kalorie potrzebne do przybierania na wadze i w domu wpadlam na pomysl żeby umoczyć smoczka od butelki z mlekiem w glukozie i tym sposobem o 15 zjadła 120 ml i teraz o 18 150 ml 🤪 🤪 🤪 czyżby moja bestia byla taką cwaniarą 😮 😮


Pewnie jest 😁
Czyli masz na nią sposób.... 😁
Chyba że się zorientuje w końcu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no tak my juz po chrzcinach, było całkiem fajnie 15 minut przed msza i po sprawie 🙂
a w czasie chrztu Majka zaczela stekac i zrobiła kupe, nie moglismy sie z chrzestnymi powstrzymac od smiechu 🙂 :P
moja tez mniej je w ciagu dnia i najlepiej je na spaniu 🙂 strasznie pcha palce do buzi i sie slini 🙂
ale wszystka z nia ok bo pojezdzilismy ostatnio po doktorach popytac sie o te siwejace nozki gdy sie ja nasi do gory, ale okazalo sie ze po prostu ja uciska jak sie ja nasi do gory i dlatego tak sie dzieje 🙂
wczoraj bylismy jeszcze w zakopnem na dwudniowa wycieczke i wymoczyłam sie w wodzie na gorących zródłach i teraz sie czuje jak nowo narodzona 😉

teraz sie musze wziasc za nadrabianie tylko najpierw wykapie Maje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko dodam że od dziś nie podaję wspomnianego przez Dorkę Debridatu i mam sajgon w domu 🥴
wycie, stękanie, jęki wierzganie, pierdzenie itp. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja tylko dodam że od dziś nie podaję wspomnianego przez Dorkę Debridatu i mam sajgon w domu 🥴
wycie, stękanie, jęki wierzganie, pierdzenie itp. 😞

no to czemu jej nie podajesz skoro możesz jej ulżyć? 🤔

bo nie mogę
to jest proszek w butelce który zalewa się wodą i można tylko 4 tygodnie tak trzymać i podawać a zalecenia pediatry były takie żeby tylko dwa tygodnie i przestać bo kolki powinny minąć no a że wizytę mam dopiero jutro to wiadomo receptę dostanę ale teraz nie jest tak źle więc się zastanawiam może w końcu uda się z tym skończyć
obaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mała Tomusia śpi? 🙂


No właśnie zasnęła zaraz po kąpieli na rękach u taty jak mleczko piła i nawet się jej nie odbiło. I jak pisałam że jestem na forum to obudziła się z takim płaczem że myślałam że mi serce pęknie 😞 Ale ją ululałam i śpi znowu a ja popijam zimnego browarka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
czy tu ktoś jeszcze jest poza mną? 😮

no i gdzie zginęła brechti?
kmatus też przestała zaglądać 🤢

Ola ja przewidziałam że forum zemrze w wakacje co w sumie jest normalne
ale nie wymieniłaś tu jeszcze Eweliny, Beaty, Natki, Euniki nie ma ostatnio, i Tynki no i Tyska na weselu
Brechti ma nas w dupie a i Frytus też
z resztą co ja wymieniam
łatwiej wymienić te które są czyli Ty ja Magda, Ewelina Marta Dorka Dagi no i Nina i Kaśka z dwoma postami dziennie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
czy tu ktoś jeszcze jest poza mną? 😮

no i gdzie zginęła brechti?
kmatus też przestała zaglądać 🤢

Ola ja przewidziałam że forum zemrze w wakacje co w sumie jest normalne
ale nie wymieniłaś tu jeszcze Eweliny, Beaty, Natki, Euniki nie ma ostatnio, i Tynki no i Tyska na weselu
Brechti ma nas w dupie a i Frytus też
z resztą co ja wymieniam
łatwiej wymienić te które są czyli Ty ja Magda, Ewelina Marta Dorka Dagi no i Nina i Kaśka z dwoma postami dziennie 😞


A ja odkąd się przeprowadziłam to serio nie mam czasu się nawet w dupę podrapac. Moje dziecko jest aniołkiem bo noce przesypia caluśkie ale w dzień nie śpi prawie wcale i wymaga wiecznego zainteresowania więc jak nie bawię się z nią to na ćwiczenia jeździmy, to robie obiad, sprzątam, piorę, prasuję, robię zakupy i mam wieczorem parę chwil dla siebie więc niestety moja aktywność na forum zmalała (poza tym net tu ma chujowy zasięg więc dupa). No i co najważniejsze szukam pracy w przerwie między karmieniem, zabawą a zmianą pampersa. Więc proszę o wyrozumiałość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wasze też tak wariują w kąpieli?
Moja ostatnio wylewa pół wody z wanienki tak majta nóżkami ☺️

Owszem, też mi się wydaje, że Laurka podobna do mamy.

Wiola, czy możesz podać mi swoje gadu-gadu?
Mam kilka pytań dot. diety dukana, więc jeśli byłabyś tak uprzejma... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Wasze też tak wariują w kąpieli?
Moja ostatnio wylewa pół wody z wanienki tak majta nóżkami ☺️
Owszem, też mi się wydaje, że Laurka podobna do mamy.

Wiola, czy możesz podać mi swoje gadu-gadu?
Mam kilka pytań dot. diety dukana, więc jeśli byłabyś tak uprzejma... 😉


Jasne. 8086185
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
Wasze też tak wariują w kąpieli?
Moja ostatnio wylewa pół wody z wanienki tak majta nóżkami ☺️
Owszem, też mi się wydaje, że Laurka podobna do mamy.

Wiola, czy możesz podać mi swoje gadu-gadu?
Mam kilka pytań dot. diety dukana, więc jeśli byłabyś tak uprzejma... 😉

szyszka ja od dwóch tygodni muszę dolewać wody w trakcie a wokół wanienki trzy ręczniki rozłożone tak wierzga
nogi to wiadomo ale aż sie dziwię że siniaków nie ma na rękach tak wali
i jeszcze całe dupsko do góry podnosi a jak opada to wiadomo chlust i wody niet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
szyszka napisał(a):
Wasze też tak wariują w kąpieli?
Moja ostatnio wylewa pół wody z wanienki tak majta nóżkami ☺️
Owszem, też mi się wydaje, że Laurka podobna do mamy.

Wiola, czy możesz podać mi swoje gadu-gadu?
Mam kilka pytań dot. diety dukana, więc jeśli byłabyś tak uprzejma... 😉

szyszka ja od dwóch tygodni muszę dolewać wody w trakcie a wokół wanienki trzy ręczniki rozłożone tak wierzga
nogi to wiadomo ale aż sie dziwię że siniaków nie ma na rękach tak wali
i jeszcze całe dupsko do góry podnosi a jak opada to wiadomo chlust i wody niet


haha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...