Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

AAAAAAA - trzeba bylo tak od razu... Myslalam, ze tylko Ty z Fabiankiem....

Ehh.... Szkoda, ze nie masz oparcia w mezu....
Wiem jak to jest....

Ale jest Fabian - pamietaj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andziucha napisał(a):
Ja to chyba zawsze musze miec w zyciu pod gorke i pod wiatr zeby bylo ciekawiej 😞 😞


Nie mow tak... po deszczu zawsze wychodzi slonce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha-bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy 😞 😞 😞 Ale musisz być teraz silna i wspierac mame,mam nadzieje ze wszystko ci sie ułozy i bedzie dobrze:* 3 maj sie kochana dzielna badz!!!!!

Ja smigam z mała na spacerek...
Po pozniej(chyba)
Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
nocka udana Amelka wcina jak kiedyś nawet rano bez glukozy zjadła mleczko 😁

Maja, Dawidek Laurka wszystkiego Naj dużo uśmiechu na buziaczkach

Angelika na wstępie współczuje strasznie mocno bo w takich chwilach bez wsparcia jest bardzo trudno będę się modlić aby twoja mama była z tobą jak najdłużej
Najważniejsze żeby teraz wykorzystać każdą chwilę nie na smutki i rozpacz tylko spędzanie ze sobą najlepszych chwil i pokazanie Jej że będzie dobrze Niech przebywa jak najwięcej z Fabiankiem żeby widziała jego postępy uśmiech bo niema nic wspanialszego 😘 😘 Trzymaj się i pisz jak tam dajecie sobie rade i jak wyglada sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałam tylko napisać
Angelika - trzymaj się, nawet nie chce wiedziec co przeżywasz, nie wyobrażam sobie.... Ale musisz być siłą dla swojej mamy - musi być dobrze, musi! Bądź dzielna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże!!!!
2 godziny ryczenia!!! moje plecy wołają heeeelllppppp
śpi jak ja coś lub ktoś obudzi to wypierdolę za drzwi 😠 😠 😠 😠 😠
Co jej jest ile ten skok rozwojowy jeszcze bedzie trwał 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Chyba jestem tu sama 😮 😮

Ja jestem, ale robie przemeblowanie i dlatego nie pisze....
Boze... ile rupieci trzeba wyrzucic.... 🤨
A jak tam Twoje samopoczucie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelika nic nie będe pisać bo dziewczyny już wszystko napisały ale wiem co przeżywasz bo moja mama też ma wszystkie choroby świata i też ma tylko mnie
czasem mam o to żal do całego świata bo wszystko na mojej głowie a P. też tego nie rozumie ale jakoś trzeba żyć
dodam tylko że dopóki nic nie wiadomo tj dopóki nie znane są rokowania to nie ma się co zamartwiać, na pożegnania przyjdzie jeszczez czas teraz trzeba zacisnąć pięści , podjąć leczenie i wspierać mamę , a na zamartwianie przyjdzie jeszcze czas
mąż mojej kuzynki miał 33lata jak wykryto u niego raka jelita grubego miał wtedy dwuletnia córeczkę a jego żona była w ciąży z bliźniakami i też wszyscy myśleli że to koniec świata ale nie poddali się, miał operację, stomię, chemię, naświetlania
po roku udało się połączyć jelito z resztą i człowiek normalnie funkcjonuje i dodam że od tego czasu minęło 10 lat i jak na razie żadnego RAKA nie widać 🙂 więc głowa do góry

a ja byłam u lekarza
szczepienie samo w sobie ok troszkę krzyku było
ale leżała na przewijaku godzinę w oczekiwaniu na Panią doktor i zrobiła furorę, była bardzo radosna i ruchliwa i jak na złość zrobiła kupala drugiego dziś a przecież robi zawsze tylko jedną z rana
ale jednak okazało się że prawdopodobnie ma uczulenie na mleko czyli Ola sprawdz te liszaje bo moja ma takie samo
do atopowego zapalenia skóry niewiele
mamy mleko na receptę, tylko nie wiem jak to będzie bo ono nie dobre
bezwzględny zakaz używania jakichkolwiek kosmetyków tylko emolium albo oilatum i maść nawilżająca na zamówienie 😮
aha spadam z babcią do szpitala bo usiadła na wrzątek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matylda moja kochana ja daje kaszke małemu o taką:
Bobovita po 4 miesiącu nazywa się Smaczna Kolacja kaszka mleczna ryżowo-kukurydziana z bananami.
dostaje ją od 2 dni
a teraz musze przebrać mu tyłek bo jakoś upodobał sobie bujaczek do robienia kupy 😮 i właśnie zrobił dziś drugą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...