Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

asiaa2028 napisał(a):
Nina ja mam dokladnie to samo! Od kilku dni Wojtus jest strasznie nieznosny, malo spi, dzisiaj 3 dzien jak nie robi kupy 😮 pcha wszystko do buzi i te dziaselka juz takie inne, no i twarde, ze szok 🙃 wiec wnioskuje, ze to zabkowanie 🤢

ja w ciązy tez nie chcialabym byc, o nieee 😮 ale zastanawiam sie, ktora pierwsza zajdzie w druga ciaze 🤪

ja ja ja ja bym chciała
ale najpierw muszę upić i zgwałcić P.
ale to niemożliwe bo po alkoholu to flak 😁

☺️ ojej co ja tu piszę jeszcze 22.00 nie ma
dobra spadam bo się zdołowałam tymi zakupami dziewczyn 😞
coś tam na obiad mam to może w końcu zjem tylko po co jak i tak to wyrzygam
a może ja mam jakiegoś wrzoda na żoładku bo tak mnie boli ostatnio 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nina - nie pij kopru bo jak karmisz ją piersią to koper przekazujesz i jej, a koper ma właściwości zatwardzające.

Wiedziałam, że moja radość jest przedwczesna 🥴 przebrałam jedną kupę i za chwilę zrobiła drugą a w sumie dziś już 4 😞
Niech już ten lek zacznie działać... Idę robić jej te wstrętne elektrolity do picia.. tylko że ona ich nie chce pić 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Nina ja mam dokladnie to samo! Od kilku dni Wojtus jest strasznie nieznosny, malo spi, dzisiaj 3 dzien jak nie robi kupy 😮 pcha wszystko do buzi i te dziaselka juz takie inne, no i twarde, ze szok 🙃 wiec wnioskuje, ze to zabkowanie 🤢

ja w ciązy tez nie chcialabym byc, o nieee 😮 ale zastanawiam sie, ktora pierwsza zajdzie w druga ciaze 🤪


to lepiej sprawdz dobrze buzie bo może już tam coś białęgo na dole sie wyrzyna 🙂 no moja jest nieznośna 😞 i jak robiła 10 kup dziennie tak robi jedna na 3 dni przy czym musiałam sie napiś kopru włoskiego i dać jej 100ml hippa na trawienie

sprawdzalam, jeszcze nic sie nie wyrzyna, ale inne w dotyku te dziaselka sa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

4 kg mniej 😁 😁 😁 😁 dziś dzień namber ejt. fajw do końca ^^
byłam w pon na basenie ale przepłynęłam z 8 długości i nie miałam siły :/ a w piątek idę na step aerobic 🙂 🙂

piszecie o zagęszczaczach, muszę się w jakiś zaopatrzyć, bo młoda chyba się mega do kaszki przyzwyczaiła i potrafi wtrąbić 150 ml, a mlekiem się krztusi 🤢 i nie chce mleka 😮 już i tak za dużo tej kaszki zjadła ostatnio, zawsze jej troszkę dodawałam żeby mleko zagęścić jak nie chciała jeść.

a słoiczki uwielbia 🙂 jakie brechty przy karmieniu 🙂 dziś lub jutro sama jej zrobię blenderem marcheweczkę z ziemniaczkiem, zobaczymy czy polubi.\

adalka buziole spóźnione od cioci Ani i Heli 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ola współczuje mojej zaczeło dzialać po 2-3 dniach a patrzysz czy nie ma w kupie śluzu albo takich nitek krwi ??

Asia wyglądacie wspaniale jesteś taka opalona ??
kupiłam kaszki bobovita z brzoskwiniami ryżową i kleik ryżowy

Jaś też śliczny


dzięki Dorka 😘 to zdjecie bylo robione jakis czas temu, bylam wtedy 2 razy na plazy i spacerki i mnie wzielo sloneczko jakos 😁 a teraz juz blada jestem, bo pogoda do dupy;/
to kaszka ryzowa to nie to co kleik ryzowy? 🤢 bo ja szukalam kleiku i nie bylo, wiec wzielam kaszke ryzowa.. 🥴 hmm pewnie bede musiala jeszcze do jednego sklepu dzisiaj pojsc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ola współczuje mojej zaczeło dzialać po 2-3 dniach a patrzysz czy nie ma w kupie śluzu albo takich nitek krwi ??

Asia wyglądacie wspaniale jesteś taka opalona ??
kupiłam kaszki bobovita z brzoskwiniami ryżową i kleik ryżowy

Jaś też śliczny


dzięki Dorka 😘 to zdjecie bylo robione jakis czas temu, bylam wtedy 2 razy na plazy i spacerki i mnie wzielo sloneczko jakos 😁 a teraz juz blada jestem, bo pogoda do dupy;/
to kaszka ryzowa to nie to co kleik ryzowy? 🤢 bo ja szukalam kleiku i nie bylo, wiec wzielam kaszke ryzowa.. 🥴 hmm pewnie bede musiala jeszcze do jednego sklepu dzisiaj pojsc..


chyba to samo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ola współczuje mojej zaczeło dzialać po 2-3 dniach a patrzysz czy nie ma w kupie śluzu albo takich nitek krwi ??

Asia wyglądacie wspaniale jesteś taka opalona ??
kupiłam kaszki bobovita z brzoskwiniami ryżową i kleik ryżowy

Jaś też śliczny


dzięki Dorka 😘 to zdjecie bylo robione jakis czas temu, bylam wtedy 2 razy na plazy i spacerki i mnie wzielo sloneczko jakos 😁 a teraz juz blada jestem, bo pogoda do dupy;/
to kaszka ryzowa to nie to co kleik ryzowy? 🤢 bo ja szukalam kleiku i nie bylo, wiec wzielam kaszke ryzowa.. 🥴 hmm pewnie bede musiala jeszcze do jednego sklepu dzisiaj pojsc..


chyba to samo 😮

a jak masz napisane na opakowaniu ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia piękna z Ciebie dziewczyna to wiadomo mój zięć też cudowny 🙂
a wczoraj nie skomentowałam ale widziałam filmik - matko jaki ten Wojtaszek duży i silny , moja LENA nigdy by tak na prosto nie siedziała- nie wiem gdzie musiałabym tej jej głowy szukać 😮
w ogóle taka chudzina z niej - ale w końcu coś ma po mnie 😁
JASIEK też przystojniaczek


aha i po południu weny mi zabrakło
moje dziecko śpi od wczoraj od 22.00 😮 znowu muszę ją budzić na żarełko
no to adios
mamy popołudnie nakarmiam dziecko i spadam w las
obym tylko P. nie spotkała bo on też tam jest ale psa dla mnie zostawił 😁
może zajrze jakoś w nocy
aha jak powiedziałam u że chce drugie dziecko to mnie wyśmiał 😠
pożyczy któraś faceta bo potrzebuję nasienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
napisane mam kleik ryżowy a masz bobovity ta kaszke ryżową ??
takie coś

http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_kategorii/kaszki/KASZKA/39?gclid=CNC2nKuzs6oCFQIt3wodiBFx8w

jesli moge sie wtracic ja wczoraj na noc dalam 1 lyzeczke od herbaty plus dwie zageszczacza, dzis dam dwie takze kleiku. zniosl super


Gosia i jak smakuje jej kaszka ?? i ile dajesz jej miarek na ile mleka ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...