Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
szyszka sesyja świetna
zazdroszczę i jakości zdjęć i szczęśliwej rodzinki
i tak się zastanawiam co to za pracę ma Twój 😮 tj nie pytam co robi ale kurde jak to możłiwe że jego 5 tygodni nie ma a potem tyle samo czasu jest
ja bym zwariowała ale nie z powodu ewentualnej nieobecności P tylko właśnie wtedy kiedy miałby tu siedzieć 5 tyg 🤢


😁

Matylda, M. pracuje w kamieniołomie. Jeździ mega wielkimi autami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
szyszka sesyja świetna
zazdroszczę i jakości zdjęć i szczęśliwej rodzinki
i tak się zastanawiam co to za pracę ma Twój 😮 tj nie pytam co robi ale kurde jak to możłiwe że jego 5 tygodni nie ma a potem tyle samo czasu jest
ja bym zwariowała ale nie z powodu ewentualnej nieobecności P tylko właśnie wtedy kiedy miałby tu siedzieć 5 tyg 🤢


😁

Matylda, M. pracuje w kamieniołomie. Jeździ mega wielkimi autami 😜

wiem gdzie pracuje , nie musiałaś edytować 😜
aha to taka praca nio nio widzę że u was motoryzacja to pasja ale i sposób na życie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
O zlitowała się jakaś 😁
BTW Gdzie jest Tyska?

ej Tyska??? Dagi?? Gosia??? Nikola- Nikolina?? Eunika , Brechti, Tyminka???Kamila????
no wiadomo raczek, natka,
a o Beacie i Kasiach dwóch ( kmatus,aisak) nie wspomnę 😠

raczek ma takie dziecko ze ledwo ..... sie moze sama bez niego wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
O zlitowała się jakaś 😁
BTW Gdzie jest Tyska?

ej Tyska??? Dagi?? Gosia??? Nikola- Nikolina?? Eunika , Brechti, Tyminka???Kamila????
no wiadomo raczek, natka,
a o Beacie i Kasiach dwóch ( kmatus,aisak) nie wspomnę 😠

raczek ma takie dziecko ze ledwo ..... sie moze sama bez niego wrrr

no niemożliwe jak to tak???
ale ja wam współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć i czolem !! 🙂 Zostalam wezwana na forum więc jestem 😁


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LENKI :* :*:*
Ja dzisiaj bylam na pobraniu krwi bo niestety nadal sie kuje zastrzykami a zakrzepice ktora bede miala juz do konca zycia 😞 i moge miec obnizone jakies tam plytki we krwi 😁 i trzba bylo zbadac bo jest mi tez niedobrze i slabo czasami...
moj maly od wczoraj oszlal bo caly czas probuje sie podnosic. Jak siedzi w bujaczku to caly czas glowe do glory ma i nogi.. glowke prawie do brzuszka podnosi.. dzisiaj J. za raczki go trzymal a on mu usiadl 😮 😲 no i jego ulubiona pozycja teraz to lezenie na brzuszku !! co go poloze na plecki to on myk i juz na brzuszku lezy 😁

i oto kilka fotek 😁

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/52878510806001895851.jpg[/IMG][/URL]

z moją mordką

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/90239505207936850285.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
zara bede bo karmie a mam cos waznego do napisania
Kamila witaj mały słodki ale jakis taki krótki sie wydaje - ile on mierzy

o jej nie wiem.. nie mierzylam go. Ale ubranka kupuje mu na 62- 68. On taki krótki nie jest 😁 Jak bedzie lezal to go zmierze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
OD NIEDZIELI CHYBA SETNY RAZ PODCHODZE ZEBY COS NAPISAC...I SIE NIE UDAWAŁO BO CZYTAŁAM ALE ZAWSZAE SIE COS ZACZYNALO DZIAC...
PO CHRZCINACH OOK SZYBKO MINEŁO I W KONCU Z GŁOWY NAJGORSZE W TYM WSZYSTKIM TO TO ZE TAK SIE NAROBIC MUSIALAM WSZYSTKO NA MOJEJ GŁOWIE.
A DZIEN CHRZTU OD RANA BYL OK DO MOMETU UBIERANIA MALEGO ZACZEŁA GO UBIERAC TO ZACZA SIE TAK DRZEĆ JAKBY GO ZE SKÓRY OBDZIERALI WIEC JA GO ZACZEŁAM UBIERAC A ON NIE PRZESTAWAŁ ZGRZAŁ SIE JAK MYSZ WSZYSCY JUZ W DRZWIACH MAŁY NIE UBRANY JA TEZ MASAKRA JAKAŚ WIEC SZYBKO DO SAMOCHODU BO JUZ POZNO A ON DALEJ ARIE SPIEWA ...A ZAWSZE SAMOCHOD POMAGAŁ 5 MIN PRZED MSZA JESZCZE GO ROZBIERAŁAM W SAMOCHODZIE ZEBY MU CZOPKA WSADZIC BO SIE NIE DAŁO INACZEJ.... DO CHRZTY SAMEGO SPAŁ POZNIEJ TYLKO SIE ROZGLADAL I OK ALE KONCERTA STRZELIŁ PRZED DOBREGO...NIE WIEM MOZE BYŁO ZA GŁOSNO ZA DUZO LUDZI ZA DUSZNO ...NIE WIEM A MOZE TO TE ZĘBY WIDAC JUZ NA DOLE 2 BIAŁE CZUBKI,A MARUDNY NIE DAAAAAJ BOŻE ZEBY TO TRWAŁO JESZCZE DŁUGO BO SIE WYKOŃCZE.A JADE ZARAZ PRZEDŁUŻYĆ URLOP MACIERZYNSKI BO MAM NA TO OSTATNI DZIEŃ DZIS BOŻE JAK SZYBKO TEN MACIERZYNSKI ZLECIAŁ ...NIE WIEM CO DALEJ ROBIĆ 🤢
NIE CHCE TAM WRACAC DO PRACY A WYCHWAWCZY MAM BEZPŁATNY 😞


JAKOŚĆ ZDJ JEST BYLE JAKA BO TO ZWYKŁA CYFROWKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak mam chwilę bo młoda gapi się w sufit
Ewelina mały cudowny - opisałaś chrzest ze szczegółami 😁 ale mam wrażenie że Dominiczek się zmienił i zupełnie nie podobny do siebie 😁 albo te zdjęcia tak go zmieniły
ja chciałam napisać że:
-w związku ze śmiercią kolegi mam cholernego doła, ciągle dostaje jakieś nowe niewiarygodnie informacje i już mi łeb od tego puchnie a jeszcze nie mam z kim Leny zostawić i chyba pojedzie ze mna na pogrzeb i to będzie wyczyn 😞
-włosy wypadają mi garściami -już mi skórę prześwituje ( a nigdy nie grzeszyłam bujna czupryną )
- piszecie o tym że Wasze dzieci wyciągają do Was ręce, przewracają się z brzucha na plecy (albo odwrotnie), same siadają itp a moja LENA NIC - jest ciągle nie stabilna- muszę podtrzymywać jej głowę przy noszeniu pionowym, nigdy nawet nie podniosła sama głowy, nawet nie ma na to ochoty jak ją biorę za ręce , z brzucha na plecy przewróciła się trzy razy i to tylko dlatego że "podłoże" było nie równe , a z pleców na brzuch NIGDY
dlatego zastanawiam się czy wszystko z nią ok
ale jak się ogarnę z tym pogrzebem i w ogóle to pojadę z nią do najlepszej pediatry w okolicy więc zobaczymy
aha u aisak w miarę wszystko ok - tylko Liwka zawładnęła całym jej czasem więc chyba można jej to wybaczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!
jestem i ja ale tylko na chwile. bylam dzisiaj u dentysty a za chwile z Nela na zalegle szczepienie.

Leniuszku, kochany samych usmiechow na Twojej slicznej buzce i wszystkiego o czym sobie tylko zamarzysz Kochana Malutka!!! 🙂 🙂

u nas ok, trylko moje dziecie budzi sie o 3 nad ranem na jedzenie i jak sie obudzi pierwszy raz to potem juz sie budzi co bite 3 godziny i nie wazne czy zje 100 czy 180!!! 180 zjadla dzis o 3 i 6.15 znow placz ze glodna....

nela tez sie jeszcze nie przekreca ani z pleckow na boczki ani brzuszek ani z brzuszka na plecki, a na brzuszku lubi lezec, nie ma z tym problemow i podnosi sie do siadania tez, wiec nie mysle ze jest slaba, tylko widoczne nie jej czas na to jeszcze. od kilku dni woze ja juz w spacerowce bo siadala mi w gondoli, no moze nie calkiem, ale baardzo sie rwie i jak podnosilam oparcie gondoli to sie bardzo zsuwala na dol, a w spacerowce mam przynajmniej pasy zeby ja zapiac i przytrzymac. Ok, zmykam, bede potem 🙂

Leniuszku kochany raz jeszcze milion caluskow i usciskow od Dagi i Neli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojemu od tego lezenia na brzuszku , poprawil sie brzuszek i niech mi ta baba chirurg powie ze ma slabe miesnie brzucha to teraz ja ja opier*** 😁 a nie ona mnie 🙂
moj misiek wlasnie zasnal 🙂 od 11 sie bawil i gadal .
A ja niedlugo zmykam na 3 h 🙂 zapisalam sie wkonu na prawko i dzisiaj ma wyklady. Chwila odpoczynku od dziecka i meza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...