Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie mogłam się powstrzymać
to jeszcze jedna kupa sprzed tygodnia ☺️
czyż ona nie jest śmieszna 😁
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/64664701699548381876.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy- ale j anie umiem jej zrobić zdjęcia , tylko jak robi kupę 😁 inaczej zawsze dojrzy aparat i po zdjeciu bo już sie patrzy i łapska wyciąga 😮
ja zaraz zapodaje jabłko
a z tym basenem to teraz sama mam wątpiwosci i nie chodzi mi o bakterie i zarazki
wybieramy się w niedzielę już na bank, nawet P. mi właśnie kostium kupuje ale kurde skoro moja taka wrażliwa i alergiczna to nie chcę żeby znowu coś złapała
basen jest super i tak się zastanawiam co am może być takiego uczulającego 😮
dobra woła o jabłko
idem na chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dziękujemy- ale j anie umiem jej zrobić zdjęcia , tylko jak robi kupę 😁 inaczej zawsze dojrzy aparat i po zdjeciu bo już sie patrzy i łapska wyciąga 😮
ja zaraz zapodaje jabłko
a z tym basenem to teraz sama mam wątpiwosci i nie chodzi mi o bakterie i zarazki
wybieramy się w niedzielę już na bank, nawet P. mi właśnie kostium kupuje ale kurde skoro moja taka wrażliwa i alergiczna to nie chcę żeby znowu coś złapała
basen jest super i tak się zastanawiam co am może być takiego uczulającego 😮
dobra woła o jabłko
idem na chwile

no ja bym sobie basen odpuściła na Twoim miejscu, chyba że woda ozonowana..

Magda nie odpisała na sms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej kolejne pytanie z natury tych głupich ☺️
rozumiem że jak pokroję kopytka to mam je ugotować- ale jak ?? w czym?? wodę solić??? ile gotować????

☺️
czarna magia
chyba ugotuje ziemniaki z jajem 😁
z resztą nie wiem o co chodzi , przecież ja w ogóle nie gotuję tylko jak muszę
chyba chcę wynagrodzić mężu wczorajszy wieczór 😁




☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dziękujemy- ale j anie umiem jej zrobić zdjęcia , tylko jak robi kupę 😁 inaczej zawsze dojrzy aparat i po zdjeciu bo już sie patrzy i łapska wyciąga 😮
ja zaraz zapodaje jabłko
a z tym basenem to teraz sama mam wątpiwosci i nie chodzi mi o bakterie i zarazki
wybieramy się w niedzielę już na bank, nawet P. mi właśnie kostium kupuje ale kurde skoro moja taka wrażliwa i alergiczna to nie chcę żeby znowu coś złapała
basen jest super i tak się zastanawiam co am może być takiego uczulającego 😮
dobra woła o jabłko
idem na chwile

no ja bym sobie basen odpuściła na Twoim miejscu, chyba że woda ozonowana..

Magda nie odpisała na sms

kuźwa no właśnie 😠
i niczego się nie dowiem bo u lekarza będę dopiero we wtorek , ale szkoda mi 😞
może chociaż ją wezmę to ja z P. będziemy się pluskać na zmianę 🥴
nie wiem nie wiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - to albo idziesz na basen z Leną i ją kąpiesz albo nie zabieraj jej tam wcale, chlor unosi się też w powietrzu, poza tym rozbierzesz ją i wy mokrzy będziecie ją na zmianę trzymać na rękach? Bez sensu, zaziębi się jeszcze....

A kopytka wrzucasz na wrzątek i gotujesz kilka minut po wypłynięciu na powierzchnię wody - tak jak pierogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - to albo idziesz na basen z Leną i ją kąpiesz albo nie zabieraj jej tam wcale, chlor unosi się też w powietrzu, poza tym rozbierzesz ją i wy mokrzy będziecie ją na zmianę trzymać na rękach? Bez sensu, zaziębi się jeszcze....

A kopytka wrzucasz na wrzątek i gotujesz kilka minut po wypłynięciu na powierzchnię wody - tak jak pierogi 🙂

dziękuje za odp w sprawie kopytek , tylko dobrze że napisałaś że aż wypłyną a nie tylko że jak pierogi
bo pierogów ani nie robiłam ani nie gotowałam ☺️
a z basenem zobaczy się 😉
dobra jabłko poszło teraz by się przydało żeby spać poszła ale coś sie na to nie zanosi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam my dopiero z łóżka wstaliśmy osypaliśmy bo noc dziwna ale to przeze mnie zachciało mi się dziecko położyć po drugiej stronie łóżeczka i co?? obudził się o 11 i spać nie chciał 😮

Matylda a kopytka gotujesz tak ok 2 minut pożniej zalewasz zimną woda aby ci sie nie posklejały no chyba że odrazu podajesz na talerz jeśli nie to zalej oliwą troszkę i przemieszaj aby sie nie posklejały.
Najlepsze są odsmażane na patelni takie chrupiace ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Hellow mamuśki 🙂

Matko gdzie Ty tyle czasu byłaś?
Dawaj nam tu foty Mikołaja 😮

w ogóle niech daje wszystko pisze wszystko bo jak nie to ją znajdę w tych siedlcach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...